Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace d-control 401

Elektronický výcvikový obojok DOGtrace d-control 401 je vhodný pre stredné a veľké plemená psov a funkciami zvuku, impulzu v 20 úrovniach a funkciou booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 250 m, čo je dosah dostačujúce pre základný výcvik. Prijímač obojku je ponoriteľný, má magnetický systém zapnutia / vypnutia, podsvietený LCD displej, tlačidlo pre každú korekciu zvlášť a vysokú výdrž batérie až 12 mesiacov.

 

 

Viac informácií ›

Týždeň Viac informácií › Objednávky do 16:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 8. 3.
141.62 € 117.04 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35519
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(10)
Dogtrace d-control 401
Dogtrace d-control…
141.62 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok D-control 401 je vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov. Obojok ponúka funkciu zvuk, stimulačné impulz v 20 úrovniach, čo je dostatočne široké rozpätie, ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre psíka. Model je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prestavovania. Funkciu odporúčame do extrémnejších situáciách, kedy sa pes nechá ovládať pudy a pustí sa napr. Do prenasledovania zveri. Booster vám zaručí pohotovú reakciu, jeho stlačením navýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti od konkrétnych dispozíciách vášho psa. S dosahom až 250 m je obojok vhodný pre výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Prijímač je dodávaný s ponořitelným prijímačom, obojok je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach ako les či bahno. Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo, obojok disponuje aj magnetickým systémom zapnutie / vypnutie prijímača. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 401 ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 20tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá väčšia škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu o 0 - 5 stupňov podľa vášho nastavenia.

 

Dosah obojku

Model D-Control 440 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 250 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak i profesionálny výcvik psov.

 

Baterie a nabíjení

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie batérie s označením CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 401 trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou vysielania, indikátor stavu batérie, indikátor režimu funkcie a indikátor voľby psa 1 alebo 2.

 

Délka obojku

DOGtrace d-control 400 má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 11 cm , hloubku 2,9 cm a její váha je 64 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramů (bez baterie). 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Zvuk, Booster
Dosah 250 m
Dosah 250 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 15 - 72 cm
Výdrž přijímače 6 až 12 měsíců
Výdrž vysílače 6 až 12 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 20
Hmotnost vysílače 64 g
Hmotnost přijímače 55 g
Rozměr vysílače 5,2 x 11 x 2,9 cm
Rozměr přijímače 4,3 x 6,4 x 3,4 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Nabíjací kábel pre Patpet T720

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
9.83 €

Porovnať

Obojok a prijímač Patpet T200

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
50.89 €

Porovnať

Plastový obojok Reedog 2,5 cm

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
11.80 €

Porovnať

Krátke a dlhé elektródy SportDog
Varianty (2)
13 mm 16 mm

Elektródy SportDog - rôzne dĺžky

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
23.28 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 401

Týždeň, v piatok 8. 3. u vás
141.62 €

Porovnať