Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

D‑control d-control professional 1000 - orange

Dogtrace D-Control Professional 1000 je model zo série pre profesionálny výcvik. Vo výbave má 2 úrovne zvukového upozornenia, 4 úrovne vibrácií, 40 úrovne krátkeho a dlhého impulzu, 8 svetelných módov a funkciu booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psy na vzdialenosť 1000 m. Plne ponoriteľný prijímač aj vysielač, spustenie na magnet, LCD displej a tlačidlo pre každú funkciu zvlášť na vysielači s nárazuvzdornou konštrukciou.

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
247 € 203 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47902
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(12)
D‑control d-control professional 1000 - orange
D‑control d-control…
247 €

Popis produktu

Dogtrace D-Control Professional 1000 je odolný elektronický obojok pre profesionálny, športový a služobný výcvik všetkých plemien psov. Vďaka dosahu 1000 m vám obojok bude dobre fungovať aj v členitom alebo zalesnenom teréne, kde sa obvyklý dosah výcvikových obojkov vplyvom prostredia skracuje. Dogtrace D-Control 1000 Professional vám navyše umožňuje si pod vybranými tlačidlami nahrať vlastný režim. To znamená, že si vlastne môžete funkcie naprogramovať na mieru, ako to vyhovuje vám. Na každé tlačidlo je možné navoliť jednu z funkcií: 2 zvukové upozornenia, stimulačný impulz v 40 úrovniach (krátky a dlhý), 4 úrovne vibrácie alebo 8 svetelných módov, ktoré zviditeľnia vášho psíka po tme. Prijímač psa sa vďaka priehľadnej krabičke rozsvieti podľa režimu, ktorý nastavíte. Pokiaľ cvičíte 2 psy zároveň, môžete pre každého nastaviť odlišný režim, aby ste ich rozlíšili. Funkcia Booster vám dovolí skokové navýšenie impulzu v krízových situáciách. Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom i vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Každá funkcia má priradené tlačidlo na vysielačke s pogumovanými bokmi a nárazuvzdornou konštrukciou. Obojok má rýchle naštartovanie pomocou magnetu, LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov, stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control Professional 1000 ponúka krátke a dlhé zvukové upozornenie a korekciu 8 stupňov vibracie a 40 stupňov krátkych a dlhých impulzov. Model navyše disponuje 8 módmi osvetlenia prijímača a zároveň môžete nastaviť pre každého psa iný režim. Obojok má vo výbave funkciu Booster, ktorá vám dovolí stlačením tlačidla navýšiť impulz hneď o niekoľko úrovní vyššie.

 

Dosah obojku

Obojok je svojim dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejšom, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 1000 m. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. na záhrade, ale aj v otvorenom teréne.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AAA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný vymeniteľnou lítiovou 3V batériou s označením CR2 a jej životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control Professional 1000 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Počet psů

Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom i vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Délka obojku

Dogtrace D-Control 400 má pevný a kvalitný plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 25 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,3 cm, hĺbku 2,9 cm (bez antény) a jej váha je 125 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 3,9 cm, výšku 7,7 cm, hĺbku 3,3 cm a váži 65 gramov (bez batérie).

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Vodotesné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster, Světlo
Dosah 1000 m
Dosah 1000 m
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené