Reedog Spray Trainer

Novinka Doporučujeme

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie nežiaduceho správania psov. Obojok disponuje funkciou zvuku, spreje a protištěkacím modem. Na vzdialenosť 150 m možno cvičiť 2 psov pomocou jedinej vysielačky. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

 

 

131 € 108 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 30. 11. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Reedog Spray Trainer

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je špeciálne vyvinutý obojok, určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie a nežiaduceho správania až 2 psov na vzdialenosť až 150 m. Obojok je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou od 7 do 90 kg. Obojok je vybavený korekciou zvuku, spreje a protištěkacím módom. Sprejový signál je psovi nepríjemný, ale je maximálne šetrný a tiež účinný. Pomocou ovládača môžete aktivovať obojok a psovi bude pod ňufák Streknutie malé množstvo tekutiny z mini nádržky na jeho obojku. Na diaľkovom ovládači je možné vybrať krátke, alebo dlhé streknutiu či nízke alebo vysoké zvukové varovanie (pre každú funkciu je tlačidlo na vysielačke zvlášť).

                                             

Reedog Spray Trainer možno použiť aj ako protištěkací obojok, kedy využíva korekciu zvuku a spreje, štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v troch úrovniach (nízka, stredná a vysoká) takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Funkciu protištěkacího módov môžete aktivovať a deaktivovať podľa potreby. Prijímač je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom a výdrž v prevádzke sa po nabití pohybuje 7-10 dní, vysielačka je na batérie. Aktuálny stav batérie ukazuje svetelná kontrolka na prijímači, rovnako tak stav spreje či stav batérie pri nabíjaní.

  

 

Dosah obojku

S obojkom Reedog Spray Trainer zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 150 m. Pomocou obojku naučíte psíka povely ku ma, zostaň, k nohe alebo privolanie na väčšiu vzdialenosť.

  

Typ korekce 

Výcvikový obojok Reedog Spray Trainer disponuje funkciou zvuku a spreje. Nastaviť je možné dlhé a krátke striekanie spreje a vysoké a nízke varovné pípnutie.

 

Protištěkací mód

Obojok Reedog Spray Trainer je vybavený automatickým inteligentným protištěkacím módom. Pri prvom štekanie psa vydá obojok zvukové upozornenie, po opakovanom štekotu príde výstrel spreje. Obojok má nastaviteľnú citlivosť na štekot v 3 úrovniach: L- nízka, M- stredná a H-vysoká.

 

 Baterie a nabíjení

Prijímač Reedog Spray Trainer je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 250mAh, nabíja sa po dobu dvoch hodín a výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 3-7 dní. Vysielač je napájaný batériou 2x AAA, aktuálny stav batérie vám ukazuje svetelná kontrolka na prijímači.

  

Počet psů 

Reedog Spray Trainer je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho prijímača ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Vodotěsnost 

Reedog Spray Trainer disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystavenie príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

  

Délka obojku

Sprejový výcvikový obojok má obojok z pevnej gumy a je nastaviteľný od 15-65 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok. Reedog Spray Trainer je vhodný pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Výcvikový obojok + protištěkací mód
 • Ovládanie diaľkovým ovládačom
 • Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • Funkcie zvuku a spreje
 • Možnosť výcviku až 2 psov
 • Pre všetky plemená a veľkosti psov
 • Vodotesné zariadenie
 • Nabíjací pomocou USB kábla
 • 3 stupně citlivosti na štěkot
 • Dosah iba 150 m

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 250 mAh
Batérie vo vysielači 2x AAA
Dosah 150 m
Protištekací mód áno
Dĺžka obojku 15-65
Napájanie nabíjacie
Funkcie zvuk + sprej + protištěkací mód
Vodotesnosť vodotesný
Displej nemá
Výdrž prijímača 3 - 7 dní

Obsah balenia

 • 1x Vysílačka
 • 1x Přijímač
 • USB kabel
 • Šnůrka na krk
 • 2x AAA baterie
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.