Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Reedog Spray Trainer

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie nežiaduceho správania psov. Obojok disponuje funkciou zvuku, spreje a protištěkacím modem. Na vzdialenosť 150 m možno cvičiť 2 psov pomocou jedinej vysielačky. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 9 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.
128.95 € 106.56 € bez DPH
ks
Kód produktu: P46887
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(3)
Reedog Spray Trainer
Reedog Spray Trainer
128.95 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Reedog Spray Trainer je špeciálne vyvinutý obojok, určený na odnaučenie nežiaduceho štekanie a nežiaduceho správania až 2 psov na vzdialenosť až 150 m. Obojok je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou od 7 do 90 kg. Obojok je vybavený korekciou zvuku, spreje a protištěkacím módom. Sprejový signál je psovi nepríjemný, ale je maximálne šetrný a tiež účinný. Pomocou ovládača môžete aktivovať obojok a psovi bude pod ňufák Streknutie malé množstvo tekutiny z mini nádržky na jeho obojku. Na diaľkovom ovládači je možné vybrať krátke, alebo dlhé streknutiu či nízke alebo vysoké zvukové varovanie (pre každú funkciu je tlačidlo na vysielačke zvlášť).

                                             

Reedog Spray Trainer možno použiť aj ako protištěkací obojok, kedy využíva korekciu zvuku a spreje, štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v troch úrovniach (nízka, stredná a vysoká) takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Funkciu protištěkacího módov môžete aktivovať a deaktivovať podľa potreby. Prijímač je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom a výdrž v prevádzke sa po nabití pohybuje 7-10 dní, vysielačka je na batérie. Aktuálny stav batérie ukazuje svetelná kontrolka na prijímači, rovnako tak stav spreje či stav batérie pri nabíjaní.

  

 

Dosah obojku

S obojkom Reedog Spray Trainer zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 150 m. Pomocou obojku naučíte psíka povely ku ma, zostaň, k nohe alebo privolanie na väčšiu vzdialenosť.

  

Typ korekce 

Výcvikový obojok Reedog Spray Trainer disponuje funkciou zvuku a spreje. Nastaviť je možné dlhé a krátke striekanie spreje a vysoké a nízke varovné pípnutie.

 

Protištěkací mód

Obojok Reedog Spray Trainer je vybavený automatickým inteligentným protištěkacím módom. Pri prvom štekanie psa vydá obojok zvukové upozornenie, po opakovanom štekotu príde výstrel spreje. Obojok má nastaviteľnú citlivosť na štekot v 3 úrovniach: L- nízka, M- stredná a H-vysoká.

 

 Baterie a nabíjení

Prijímač Reedog Spray Trainer je osadený dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 250mAh, nabíja sa po dobu dvoch hodín a výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 3-7 dní. Vysielač je napájaný batériou 2x AAA, aktuálny stav batérie vám ukazuje svetelná kontrolka na prijímači.

  

Počet psů 

Reedog Spray Trainer je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho prijímača ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Vodotěsnost 

Reedog Spray Trainer disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystavenie príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

  

Délka obojku

Sprejový výcvikový obojok má obojok z pevnej gumy a je nastaviteľný od 15-65 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok. Reedog Spray Trainer je vhodný pre všetkých psov s váhou od 7 kg.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Reedog Podľa typu korekcie Sprejové Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Sprej, Zvuk, Režim proti štekaniu
Funkcia Zvuk, Sprej, Antištěk
Dosah 150 m
Dosah 150 m
Počet psov 1 - 2 psy
Úroveň spreja 2 úrovne
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Vodotesné
Dĺžka obojku 15 - 65 cm
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Batéria v prijímači 250 mAh
Batéria vo vysielači 2x AAA
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Batérie
Úroveň zvuku 2

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Patpet T400
Varianty (1)
pre 1 psa

Patpet T400

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
60.19 €

Porovnať

Patpet T500
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet T500

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
96.61 €

Porovnať

Novinka

Reedog SP32

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
56.19 €

Porovnať

Dogtrace d-control 900 AQUA spray

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
185.53 €

Porovnať

Canicom Spray

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
169.37 €

Porovnať

Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
149.16 €

Porovnať