PetSafe Standard 900m

Elektronický výcvikový obojok PetSafe 900 m s korekciami zvuk, vibrácie a impulz vyhovuje výcviku citlivých psov vďaka extra jemným prechodom medzi impulzy. Funkčne i vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na vzdialenosť až 900 m. Vodotesnosť, výborná čitateľnosť na displeji a dizajn predstavujú ďalšiu superlatívy zariadenia.


Ďalšie varianty:
BAZAR - PetSafe Standard 900m BAZAR - PetSafe Standard 900m Skladom 1 ks 222 € PetSafe Standard 900m PetSafe Standard 900m Skladom 2 ks 238 €
238 € 197 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Standard 900m

Elektronický výcvikový obojok v elegantnej úprave PetSafe 900 m s korekciami zvuk, vibrácie a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku stredných a veľkých psov. Funkčne i vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na vzdialenosť až 900 m. Vodotesné vlastnosti, výborná čitateľnosť na displeji a dizajn predstavujú ďalšiu superlatívy zariadenia. Kúpte si jeden obojok navyše a môžete trénovať 2 psov zároveň pomocou jedného ovládača PetSafe 900 m.

Hlavní funkce:

 • Výcvik psa na vzdálenost do 900 m
 • Možnost cvičit až 2 psy
 • Pro malé a střední psy
 • 3 druhy korekcí: tón, vibrace, impulz
 • 15 úrovní intenzity impulzu
 • Extra jemné přechody mezi úrovněmi impulzu
 • Bezpečnostní zámek proti přenastavení pro úroveň impulzu 8 - 15
 • Vodotěsná ochrana

 

PetSafe 900 m: vkusné a šetrné riešenie vášho výcviku

Do rúk dostanete dizajnové zariadenie, ktoré vám ponúka vysoký užívateľský komfort. Výcvik psa môžete viesť až na vzdialenosť 900 m, čo je ideálne aj pre výcvik v lese. Petsafe Standart 900 je vhodný pre stredné a veľké psy. Prijímač zaobstaráte v dvoch variantoch veľkostí.

Prepracovaný ľahký prijímač zaistí psovi pohodlné nosenie, a vďaka dvom dĺžkam elektród môžete obojok prispôsobiť na mieru vášmu psovi. Dlhšie elektródy nasadzujte pre dlhosrsté psy, aby dosadali ku koži na krku psa. Krátke elektródy budú pohodlné psom so stredne dlhou a krátkou srsťou. Obe varianty elektród sú súčasťou balenia, a preto si v pokoji vyskúšate, čo vášmu psíkovi sedí.

Sila bude v jemnosti: najlepšie technológie pre výcvik citlivých a menších psov

3 druhy korekciou predstavujú pre výcvik žiaduce výbavu, pretože vám umožní signály kombinovať a napr. Využívať okrem klasickej korekcie pre pokarhanie ešte iný typ signálu ako pochvalu alebo predstupeň výchovné korekcie. Zabezpečíte preto flexibilné tréning s možnosťou niekoľkými výcvikových stratégií.

Impulz je možné nastaviť na škále 15 stupňov s veľmi postupným navýšením sily pre každú úroveň. Nastavenie zodpovedajúce úrovne je tak veľmi šetrné a uľahčí vám nájdenie vhodnej úrovne aj pre psov s citlivou povahou. Zodpovedajúce úroveň nastavíte postupným zvyšovaním od úrovne jedna, bez toho, aby psík jednotlivé zvýšenie korekcie vnímal ako silne nepríjemnú zmenu oproti predchádzajúcemu stupňu. S modelom výcvikového obojku PetSafe 900 m navyše zabránite nechcenému zvýšenie impulzu napr. Náhodným stlačením tlačidla. Funkciu zabezpečuje bezpečnostný zámok, ktorý môžete nastaviť od úrovne impulzu 8 až po úroveň 15.

 

 

Prehľad a čitateľnosť pri každom kroku ...

Ovládač PetSafe 900 m zvýhodňuje oproti iným produktom aj šikovne spracovaný priestranný digitálny displej, ktorý je podsvietený a údaje sú na ňom výborne čitateľné. Jeho použitie bude pohodlné a prehľadné aj za sťažených podmienok viditeľnosti. Pre vašu kontrolu displej ukazuje úroveň korekcie, stav batérie a tiež psa (pre prípad výcviku dvoch psov zároveň). Tvar ovládače pripomína mobilný telefón, jeho vzhľad a tvar je subtílne, ale materiál odolný. Nezľaknite sa preto ani mierneho zapršení.

Vaše zariadenie bude potrebovať asi 4 - 5 hodín pre plné dobitie. Nabíjanie zaistíte pomocou bežného sieťového adaptéra s napojením cez USB kábel. Komponenty, rovnako ako manuál sú súčasťou balenia.

Ak máte iné nároky na dosah funkcií pre výcvik, využite ponuku modelov PetSafe 100 m, PetSafe 300 m, alebo PetSafe 600 m.

 

Dosah obojku

S obojkom PetSafe 900 m zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 900 m. Hodí sa preto aj k náročnému výcviku na dlhšiu vzdialenosť.

 

 

Typ korekce

PetSafe 900 m má vo výbave 3 druhy korekciou: zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý môžete nastaviť na škále 15 úrovní. Medzi jednotlivými úrovňami sú veľmi postupné a jemné prechody, upravené špeciálne pre výcvik citlivejších či bojazlivých psov.

 

 

Baterie a nabíjení

Plné dobitie výcvikového obojku PetSafe 900 m vyžaduje cca 4 - 5 hodín. Zariadenie sa dobíja cez štandardný sieťový adaptér, ktorý je súčasťou balenia.

 

Vodotěsnost

Prijímač a ovládač disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystavenie príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

 

 

Počet psů

Pri dokúpení ďalšieho obojku - prijímača môžete s vysielačkou PetSafe 900 m cvičiť 2 psy zároveň.

 

Displej

Ovládač zariadenia má digitálny podsvietený displej, ktorý je rozmerný, údaje na ňom sú prehľadné a výborne čitateľné. Displej zobrazuje úroveň korekcie, stav batérie a číslo psa, takže sa ľahko zorientujete pre prípad výcviku 2 psov.

 

Délka obojku

Remienok obojku z nylonu je nastaviteľný pre maximálny objem krku psa 71 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vynikajúci dizajn s prehľadným displejom
 • 3 druhy korekciou
 • Výcvik na dlhú vzdialenosť
 • 15 úrovní impulzu
 • Extra jemné prechody medzi impulzy
 • Zámok proti nechcenému prepínanie
 • Možnosť výcviku pre 2 psov
 • Vhodné aj pre stredné a veľké psy
 • Vodotesné zariadenie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Pohodlný a ľahký prijímač

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Dosah 900 m
Sila impulzu 15 úrovní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 2 psy
Hmotnosť vysielača 65,2 cm
Hmotnosť prijímača 42,5 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 11,5 x 3,9 x 3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 3,5 2,67 cm
Dĺžka obojku 71 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Počet psov 1 - 2 psy
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací
Nastavenie impulzov 15 úrovní

Obsah balenia

 • 1 x vysielačka s digitálnym displejom
 • 1 x prijímač
 • krátke a dlhé elektródy
 • USB kábel pre dobitie
 • nastaviteľný nylonový remienok do 71 cm
 • návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.