Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 1600

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace D-Control 1600 je veľkosťou stimulačných impulzov vhodný pre stredné a veľké plemená psov s funkciami zvuku, impulzu v 30 úrovniach a funkciou booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psy na vzdialenosť 1600m, čo je dosah dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Plne ponoriteľný prijímač, magnetický systém zapnutia/vypnutia, podsvietený LCD displej a vysoká výdrž batérie až 12 mesiacov.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks
233 € 192 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35527
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(12)
Dogtrace d-control 1600
Dogtrace d-control…
233 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok pre všetkých psov Dogtrace D-Control 1600 je vhodnou intenzitou impulzov ako pre citlivejšie, tak aj pre temperamentné psy. Obojok je vybavený funkciou zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciou Booster. Impulz má dostatočne široké rozpätie ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre vášho psíka. Zvukovú korekciu môžete využiť ako upozornenie na prípadný impulz. Pes si čoskoro súslednosť signálu zafixuje a naučí sa zareagovať už na prvý stupeň upozornenia zvuku. Funkcia booster vám zaručí pohotovú reakciu, ktorého stlačením navýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti na konkrétnych dispozíciách vášho psa. Dosah obojku 1600 m bude vhodný aj do náročnejších podmienok. Prijímač obojku je dodávaný s ponoriteľným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má LCD podsvietený displej pre zobrazenie výšky stimulačného impulzu, vysielania a vybitia batérie a ľahko hmatateľné tlačidlá. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Dogtrace D-Control 600 sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekcie

Model D-Control 1000 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Krátky a dlhý impulz môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé aj temperamentné psy, čomu zodpovedá väčšia škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster.

 

 

Dosah obojku

D-Control 1600 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1600 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s ponoriteľným prijímačom, ktorý je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control 1600 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Dĺžka obojku

Dogtrace D-Control 1040 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej váha je 95 gramov. Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramov.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1500 až 2000 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa počtu psov Elektrické obojky Pre 1 psa Ponoriteľné Podľa vodotesnosti Vodotesné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Zvuk, Booster
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 25 - 75 cm
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 6 -12 měsíců
Baterie v přijímači CR2 3V
Baterie ve vysílači 2× AA 1,5V
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 30
Hmotnost vysílače 95 g
Hmotnost přijímače 56 g
Rozměr vysílače 21,3 × 5,3 × 2,8 cm
Rozměr přijímače 6,4 × 4,3 × 3,4 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené