Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

Smart obojok s ovládaním cez váš smartphone predstavuje výcvikový aj protištěkací obojok a zároveň monitor aktivity v jednom zariadení. Vodotesný obojok koriguje správanie psa pomocou zvuku, vibrácie a impulzu v 10tich stupňoch. Elektródy z vodivého plastu zaistí väčšie pohodlie pre psa. Dokúpením tohto prijímača k zariadenia Garmin Delta InBounds Bundle môžete rozšíriť funkcie zariadenia pre 2 psov.


Ďalšie varianty:
259 € 215 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 11. 03. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

Smart obojok s ovládaním cez váš smartphone predstavuje výcvikový aj protištěkací obojok a zároveň monitor aktivity v jednom zariadení. Vodotesný obojok koriguje správanie psa pomocou zvuku, vibrácie a impulzu v 10tich stupňoch. Elektródy z vodivého plastu zaistí väčšie pohodlie pre psa. Dokúpením tohto prijímača k zariadenia Garmin Delta InBounds Bundle môžete rozšíriť funkcie zariadenia až pre 2 psov. Balenie obsahuje krátke i dlhé elektródy.

Iná výchova psa vďaka šikovným funkciám!

 • Efektívny výcvikový systém vám pomôže s všestrannou výchovu vášho psa. Ako výcvikový obojok disponuje dosahom do 100 metrov (záleží na signálu bluetooth) a funkciami vibrácie, zvuk, impulz, ktorý nastavíte v 10tich stupňoch.
 • Maximálně propracovaná a intuitivní aplikace Garmin Canine pro smartphony je kompatibilní pro systémy iOS a Android.
 • 188/5000Protištěkací mód špičkovú detekciu a navyše vám do aplikácie uloží údaje o tom kedy a ako moc váš pes osamote štekal.
 • Bezdrátová čidla Keep Away v kombinácii s obojkom udrží psa ďalej od miest, kam si jeho prístup neželáte. Už žiadny rozhrabaný kôš, zožratie jedlo zo stola alebo polihovanie v posteli.
 • Obojok Garmin InBounds Bundle je zároveň tiež monitor aktivity, ktorý synchronizuje údaje o aktivite vášho psíka z obojku do telefónu. Máte tak informácie o správaní psa vrátane jeho aktivity, odpočinku a štekotu.

 

Len obojok a telefón! Pre šikovný výcvik!

Vďaka aplikácii Garmin Canine máte v rukách pohotové ovládanie výcvikového obojku. Žiadne ďalšie zariadenia či ovládače už do ruky nepotrebujete! Korekcia ovládate jednoducho stlačením tlačidla na vašom mobile. Prenos signálu zaistí korekciu na obojku podľa vašej voľby vibrácií, tónom alebo v podobe impulzu. Každú z funkcií si môžete zvlášť nastaviť - môžete používať len vibrácie, zvuk alebo impulz. Sila impulzov a vibrácií je nastaviteľná v 10tich úrovniach, a vďaka tomu je obojok použiteľný ako pre malé, tak i veľké psy.

 

 

Sledujte aktivitu vášho psa pomocou Aplikácie

Uistiť sa, že váš pes zostáva aktívna, je veľmi dôležité, keď ide o zachovanie celkovej psie kondície a dobrého zdravia. Vďaka aplikácii Garmin Canine je veľmi jednoduché zistiť, či je váš pes aktívny, ako dlho a na akej úrovni. Pomocou týchto dát získate prehľad o jeho zdravie, a môžete mu pomôcť dosiahnuť šťastnejšieho a zdravšieho života. Po každom príchode domov sa dáta z obojku automaticky synchronizujú s vaším mobilom a zobrazí sa v aplikácii.

Keep Away: Zabráňte psovi v prístupe na miesta, kam nemá chodiť

Garmin prichádza s najnovšou technológiou Keep Away, ktorá pomocou senzora vytvorí ochrannú zónu, kam sa pes nesmie priblížiť. Tento senzor je akýmsi "bezpečnostným štítom" v čase, keď nie ste práve v blízkosti svojho psa. Rád navštevuje odpadky alebo si rád zahrabe v záhonu kvetov, prípade si zdriemne v posteli s vaším dieťaťom? Stačí zakúpiť špeciálny známku, ktorú umiestnite na určité miesto, kde vznikne 10cm - 7m široká zóna neprístupná pre psa. V aplikácii si jednoducho nastavíte druh korekcie (zvuk, vibrácie, impulz) ktorá príde, ak sa pes priblíži. Už žiadne rozhrabané koša, zjete jedlo z kuchynskej linky, chlpy na gauči alebo zničené záhony.

Garmin Delta InBounds Bundle 5 v 1 predstavuje bezdrôtový ohradník, výcvikový a protištěkací obojok, monitor aktivity a domáce odpudzovač psa.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vodotesné zadržanie pre ponor do 10 m
 • Elektródy z vodivého plastu
 • Krátke + dlhé elektródy v balení
 • Úchytka v 3 farebných variantoch
 • Korekcia zvuk, vibrácie, impulz v 10tich stupňoch
 • Výdrž batérií až 2 týždne bez dobitia
 • žiadne

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 49g
Druh korekcie impulz, vibrácie, zvuk, led svetlo
Nastavenie impulzov 10 úrovní
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)
Napájanie prijímača Nabíjecí
Výdrž prijímača až 14 dní
Napájanie Nabíjací

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.