Canicom Voice 200
Canicom Voice 200Canicom Voice 200Canicom Voice 200 Ukáž video
Nehodnotené

Canicom Voice 200

Novinka

Canicom Voice 200 je první výcvikový obojek na světě s hlasovým záznamem a funkcí zvuku a vibrace. Nahrát můžete až 4 různé hlasové zprávy, které budou přehrány reproduktorem na obojku vašeho psa. Na dosah až 200 m lze cvičit psa pomocí ultralehké vysílačky s jednoduchým ovládáním. Zařízení funguje na baterie a je voděodolné.

126 € 104 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom Voice 200

Canicom Voice pracuje s nejpřirozenějším povelem, který pes zná: hlasem své paničky nebo pána. Uvnitř bateriového obojku je ukryt mikrofon, kterým si majitel psa může předem nahrát až 4 povely. S kompaktním ručním vysílačem lze povely spouštět na vzdálenost až 200 m. Kromě hlasových příkazů lze také vydávat vibrace nebo pípnutí. Canicom Voice je vhodný i pro citlivé psy. Hlasitost příkazů lze snadno upravit.

 

 

Dosah obojku

Canicom Voice 200 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do kratší vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů se hodí k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén. 

 

Typ korekce 

Canicom Voice 200 má jako první na světe možnost využít funkci hlasového záznamu a funkci zvuku a vibrace. Hlasový záznam umožní nahrát až 4 povely. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i příjímač obojku Canicom Voice 802 disponuje 3V baterií s označením CR2. Přijímač vydrží v provozu 3 měsíce, vysílačka až 3-6 měsíců. 

 

Vodotěsnost 

Canicom Voice 200 je voděodolný, má jen základní ochranu proti vodě s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!) V případě deště doporučujeme obojek neprodleně sundat, voda snadno pronikne dovnitř přes mokrou srst. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě.  Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Počet psů 

Canicom Voice 200 je vhodný pro výcvik pouze 1 psa. 

 

 

Délka obojku

Canicom Voice 200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 25 až do 65 cm, šířka obojku 25 mm

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 9,8 cm (včetně antény), hloubku 1,8 cm a její váha je 36 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 4 cm, hloubku 3,2 cm a jeho váha je 122 gramů

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 200 m
Dĺžka obojku 25 - 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,5 x 3,2 x 4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 9,8 x 4,5 x 1,8 cm
Hmotnosť prijímača 122 g
Hmotnosť vysielača 36 g
Napájanie na batérie
Výdrž prijímača 1 - 3 mesiace
Výdrž vysielača 3 - 6 mesiacov
Počet psov 1 pes

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.