Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicom Voice 200

Canicom Voice 200 je prvý výcvikový obojok na svete s hlasovým záznamom a funkciou zvuku a vibrácie. Nahrať môžete až 4 rôzne hlasové správy, ktoré budú prehrané reproduktorom na obojku vášho psa. Na dosah až 200 m je možné cvičiť psa pomocou ultraľahkej vysielačky s jednoduchým ovládaním. Zariadenie funguje na batérie a je vodeodolné.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
164 € 135 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53369
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Canicom Voice 200
Canicom Voice 200
164 €

Popis produktu

Canicom Voice pracuje s najprirodzenejším povelom, ktorý pes pozná: hlasom svojej paničky alebo pána. Vnútri batériového obojku je ukrytý mikrofón, ktorým si majiteľ psa môže vopred nahrať až 4 povely, tento tréningový systém vám umožňuje vychovávať vášho psa jemne bez zvyšovania hlasu a zvykať ho na vaše príkazy a váš hlas. Môžete upútať jeho pozornosť pípnutím alebo vibráciami a potom ho prinútiť vypočuť vďaka správam, ktoré ste predtým nahrali. Canicom Voice je vhodný aj pre citlivé psy. Hlasitosť príkazov je možné jednoducho upraviť. Ľahko použiteľné diaľkové ovládanie Canicom Voice umožňuje ovládať 1 výcvikový obojok s dosahom približne 200 m v závislosti od geografie a prostredia.

 

 

Dosah obojku

Canicom Voice 200 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do kratší vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů se hodí k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén. 

 

Typ korekce 

Canicom Voice 200 má jako první na světe možnost využít funkci hlasového záznamu a funkci zvuku a vibrace. Hlasový záznam umožní nahrát až 4 povely. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i příjímač obojku Canicom Voice 200 funguje na baterie. Přijímač je osazen 3V baterií s označením CR2, který vydrží v provozu až 3 měsíce. Vysílačka je na 3V baterii CR2430, její výdrž je až 6 měsíců. 

 

Vodotěsnost 

Canicom Voice 200 je voděodolný, má jen základní ochranu proti vodě s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!) V případě deště doporučujeme obojek neprodleně sundat, voda snadno pronikne dovnitř přes mokrou srst. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě.  Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Počet psů 

Canicom Voice 200 je vhodný pro výcvik pouze 1 psa. 

 

 

Délka obojku

Canicom Voice 200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 50 cm, šířka obojku 25 mm

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 9,8 cm (včetně antény), hloubku 1,8 cm a její váha je 36 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 4 cm, hloubku 3,2 cm a jeho váha je 122 gramů

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Canicom Podľa typu korekcie Vibračné Zvukové Hlasový záznam Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, Vibrace, Hlasový záznam
Funkce Vibrace, Zvuk, Hlasový záznam
Dosah 200 m
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení Baterie
Vodotěsnost Vodotěsné
Délka obojku 20 - 50 cm
Výdrž přijímače 3 měsíce
Výdrž vysílače 6 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2430
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 9
Hmotnost vysílače 50 g
Hmotnost přijímače 75 g
Rozměr vysílače 4,5 x 9,8 x 1,8 cm
Rozměr přijímače 6,8 x 3,8 x 4,3 cm

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené