Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace d-control 910 mini

Elektronický výcvikový obojok pre malé psy D-Control 910 ponúka funkciu impulz, zvuk a booster s externým diaľkovým ovládačom. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 900 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.
224.64 € 185.65 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35562
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(12)
Dogtrace d-control 910 mini
Dogtrace d-control…
224.64 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok DOGtrace d-control 910 Mini je vďaka menšiemu prijímači vhodný pre malé a stredné plemená psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster, ktorá zaručí pohotovú reakciu, jeho stlačením navýšite stupeň impulzu až o niekoľko úrovní vyššie. Model D-Control 910 je dodávaný s externým ovládaním, ktorý umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený impulz. Na vzdialenosť 900 m môžete cvičiť až 2 psov naraz pomocou jednej vysielačky. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode. Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Obojok sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 910 Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá široká škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu.

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnom členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik činí 900 m podľa merania v laboratórnych podmienkach. Vysoký dosah vám bude vyhovovať aj do členitých terénov.

 

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej a v prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 910 Mini trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. K vysielačke je externé diaľkové ovládanie.

 

 

Délka obojku

Model D-Control 910 Mini má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm (bez antény) a její váha je 88 gramů. Přijímač má šířku 4 cm, výšku 6,1 cm, hloubku 3,1 cm a váží 44g.

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Zvuk, Booster
Dosah 900 m
Dosah 900 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Malé psy, Stredné psy, Pre nejmenšie psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 20 - 75 cm
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Baterie v přijímači CR2 3V
Baterie ve vysílači 2× AA 1,5V
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 30
Hmotnost vysílače 95 g
Hmotnost přijímače 44 g
Rozměr vysílače 19,8 × 5,3 × 2,8 cm
Rozměr přijímače 6,1 × 4 × 3,1 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Vysielačka Petrainer PET910

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
102.26 €

Porovnať

Dogtra 3502 NCP Super-X

10 dní, v piatok 15. 3. u vás
670.75 €

Porovnať

Nabíjací USB kábel pre Reedog P19

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
15.40 €

Porovnať

Adaptér Patpet 776, 310/320

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
15.40 €

Porovnať

Vysielačka Canicom 800

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
141.73 €

Porovnať

Vysielačka Dogtra iQ Plus

10 dní, v piatok 15. 3. u vás
197.00 €

Porovnať

Nabíjačka Patpet T700

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
11.81 €

Porovnať