Canicom 1000
Canicom 1000Canicom 1000Canicom 1000
-10%
Nehodnotené

Canicom 1000

Akcia

Canicom 1000 je spoľahlivý elektrický výcvikový obojok na batérie s funkciami zvuku, boosteri a impulzu v 15 úrovniach. S dosahom 1000 m je vhodný pre amatérsky, tak i profesionálny výcvik psov a stredné a veľké plemená psov. Výcvik je možné rozšíriť až pre 2 psov pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie má podsvietený displej a je vodotesné.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

Platí už len
do 10. 06. 2023
Pôvodne 211 € 190 € 157 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom 1000

Canicom 1000 má ergonomicky tvarovanú vysielačku s pohotovým ovládaním, tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť, čo zaručí veľmi rýchlu reakciu pri výcviku, obojok disponuje magnetickým systémom zapnutie / vypnutie prijímača. Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa, stavu batérie a silu signálu. S obojkom môžete trénovať psa bez použitia vodítka až na vzdialenosť 1000 m, ktorá je dostačujúca pre základný tak profesionálny výcvik. Canicom 1000 ponúka funkciu boosteri, zvuku a krátkeho, alebo dlhého impulzu v 15 úrovniach. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla + a - na vysielači. Vysielač aj prijímač obojku je osadený 3 V batériou s označením CR2, ktorá sa môže pýšiť veľmi dobrou vydrží. Canicom 1000 možno rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). Obojok je vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Prijímač obojku je vodotesný, vysielačka iba vodeodolná.

 

 

 

 

Dosah obojku

Canicom 1000 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 m. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Canicom je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekce 

Canicom 1000 ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz / krátky, dlhý. Impulz môžete nastaviť v 15 úrovniach, krátky impulz do 1 s, dlhý impulz max. 8 s. Obojok je vybavený aj funkciou Booster, ktorý vám zaručí pohotovú reakciu.

 

Baterie a nabíjení

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie 3V batéria s označením CR2. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie na prijímači indikuje svetelná kontrolka, stav batérie vysielača je znázornený na displeji.

 

Vodotěsnost 

Canicom je dodávaný s plne vodotesným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, bežný dážď). Vysielačka Canicom je len voděoodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psů 

Canicom 1000 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke s podsvieteným displejom potom máte tlačidlo pre prepínanie medzi jednotlivými psami.

 


Délka obojku

Canicom 1000 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 50 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm, váha 85 g. Prijímač má šírku 3,8 cm, výšku 6,8 cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 1000 m
 • Zvuk + impulz + booster
 • Vodotesný prijímač
 • Podsvietený displej
 • Vypnutie / zapnutie pomocou magnetu
 • LED indikátor na prijímači

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači CR2 3V
Dosah 1000 m
Sila impulzu 15
Dĺžka obojku 20 do 50 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 38 x 68 x 43 mm
Rozmer vysielača (š/v/h) 108 x 55 x 24 mm
Hmotnosť prijímača 75 g
Hmotnosť vysielača 85 g
Frekvencia 869,525 MHz
Napájanie na batérie
Funkcie impulz + zvuk + booster
Vodotesnosť vodotesný
Displej LCD podsvietený
Počet psov 1 - 2 psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Vysielač
 • Obojek
 • 2x batéria CR2
 • Elektrody (krátké, dlouhé)
 • Testovacie výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.