Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

SportDog SD-875

Výcvikový obojok Sport Dog Tréner s korekciami zvuk, vibrácie a impulz umožní rozšíriť výcvik až pre 3 psy naraz na vzdialenosť 800 m. Kontinuálny a momentálny impulz je možné nastaviť v 10-tich úrovniach. Zariadenie má vynikajúce vodotesné vlastnosti a aktuálny OLED displej s rýchlou odozvou, ktorý je úsporný, tenký a má dobrú viditeľnosť. Zariadenie je dobíjacie.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.
270.53 € 223.57 € bez DPH
ks
Kód produktu: P248
Záruka: 36 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Výcvikový obojok Sport Dog Tréner je navrhnutý pre pohodlie pri výcviku niekoľkých psov zároveň. Pri dokúpení ďalších prijímačov môžete váš výcvik rozšíriť až pre 3 psy s jednou vysielačkou. Zaobchádzanie vám zjednoduší prehľadné zobrazenie vybraného psa na displeji, tlačidlá pre prepínanie medzi psami a samostatné tlačidlá po stranách vysielačky pre každú korekciu zvlášť. S dosahom do 800 m máte v rukách nadštandardné podmienky pre domáci výcvik a optimálne na použitie v otvorenom teréne. 3 spôsoby korekcie umožnia vybrať ideálny variant a vďaka 10 úrovniam impulzu tiež nastavíte ideálnu silu korekcie. Obojok vám navyše umožní zvoliť zvlášť signál na pochvalu a pokarhanie psa. Môžete tak pokojne vyslať tón, aby ste psíka upozornili, že zareagoval správne. Zvuk je možné využiť aj na privolanie psa, namiesto vášho hlasu a vibrácie napr. ako predstupeň (varovanie) pred korekciou. Dodržaním následnosti signálov čoskoro psa naučíte zareagovať už na varovanie - teda 1. stupeň korekcie. Ďalšou výhodou tohto modelu sú varianty impulzu momentálne = krátky alebo kontinuálne = dlhý. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov disponujú Sport Dog technologickou úpravou Dry Tek, ktorá vybaví obojok aj na ponorenie - a to priamo na krku psa. Odolnosť činí až 7,9 m pre ponorenie, čo je vynikajúci limit aj napriek tomu, že ide o údaj meraný v ideálnych podmienkach. To je displej veľmi blízky technológii spracovania LCD displejov. Na rozdiel od nich je však tenšia a zároveň výkonnejšia. Má vo výbave vyššiu intenzitu jasu a rýchlu odozvu (cca 1000 x kratšiu ako pri bežných LCD). Na displeji zobrazíte ikonu psa, ktorého práve cvičíte, typ korekcie, stav batérie a úroveň impulzu. Veľké a ľahko hmatateľné tlačidlá sú tým pravým zjednodušením pre váš výcvik. Na boku vysielačky sú umiestnené tlačidlá na voľbu korekcií a na prednej strane tlačidlá zvlášť na zvýšenie a zníženie impulzu a voľbu psa. Riešenie vám urýchli prepínanie medzi funkciami sprehľadní zaobchádzanie s vysielačkou.

 

 

 

Dosah obojka

Šport Dog ponúka zariadenie s maximálnym dosahom na výcvik 800 m. Ide o ideálnu vzdialenosť pre tréning aj v otvorenom teréne. Pre náročný tréning v ťažko dostupnom teréne alebo výcvik profesionálnych či poľovníckych psov je možné zvoliť väčší dosah.

 

Typ korekcie 

Tento výcvikový obojok vám umožní nielen využitie korekcií zvuk, vibrácie, impulz, ale aj 10 stupňov sily impulzu. To vám umožní prispôsobiť nastavenie vášmu psíkovi na mieru.

 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač funguje na dobíjaciu Li-ion NiMH batériu a pre plné nabitie zariadenia postačí cca 2h s výdržou 40-60 hodín. Vysielač funguje na dobíjaciu Li-ion NiMH batériu a pre plné nabitie zariadenia postačí 2h s výdržou 50-70 hodín.

 

 

Vodotesnosť 

Šport Dog ponúka používateľom zariadenia s vysokým stupňom ochrany proti vode vďaka špeciálnej technológii Dry Tek. Môžete tak vziať svojho chlpáča pokojne k vode as obojkom si môže aj zaplávať. Maximálna hĺbka ponorenia je 7,6 m, údaj zodpovedá laboratórnym podmienkam, preto v praxi počítajte s nižším limitom.

 

Počet psov 

Pri dokúpení náhradných prijímačov je možné výcvik rozšíriť až pre 3 psy s jedinou vysielačkou.

 

 

Dĺžka obojku

Dĺžku obojku môžete nastaviť od 12,7 cm až po maximum 55,88 cm. Šírka remienka činí 1,9 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5 cm, výšku 18 cm (vrátane antény), hĺbku 3 cm a jej váha je 132 g. Prijímač má šírku 3,3 cm, výšku 6,6 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 125 g.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky SportDog Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Impuls, Booster
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Booster
Dosah 800 m
Dosah 800 m
Počet psov 1 - 3 psy
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Ponorné
Dĺžka obojku 12,7 - 55,88 cm
Výdrž prijímača 40 - 60 hodín
Výdrž vysielača 50 - 70 hodín
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň impulzov 10
Hmotnosť vysielača 132 g
Hmotnosť prijímača 125 g
Rozmery vysielača 5 x 18 x 3 cm
Rozmery prijímača 3,3 x 6,6 x 3,1 cm

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 640

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
177.52 €

Porovnať

Vysílačka Patpet 310

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
72.35 €

Porovnať

Novinka

Vyhledávací zařízení pro psy DOG GPS X25

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
509.10 €

Porovnať

Atrapa obojku Dogtra ARC1200S

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
64.26 €

Porovnať

GPS lokátor Garmin Alpha 200i K

10 dní, vo štvrtok 6. 6. u vás
937.73 €

Porovnať

Vysielačka Canicom 200 First

Na ceste 1 ks, v pondelok 3. 6. u vás
100.69 €

Porovnať

Patpet 326
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Patpet 326

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
88.56 €

Porovnať