Patpet 630

Vibračný výcvikový obojok Patpet 630 je užívateľsky vysoko komfortný voděodolný obojok bez korekcie elektrostatickým impulzom. Patpet 630 vám bude spoľahlivo asistovať pri výcviku až dvoch psov zároveň. Svojho chlpatého kamaráta pritom môžete spustiť z očí na vzdialenosť 600 m. Funkcie na ovládači sú jednoducho prepínateľné a označené farebnými tlačidlami aj výraznými piktogramami na displeji - pre váš jednoznačný prehľad. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
147 € 121 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 19. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 630

Patpet 630 je vysokokvalitný výcvikový obojok s ekologickou zodpovednosťou, ktorý disponuje okrem zásadných funkcií tiež možnosťou trénovať vášho psa bez použitia korekcie elektrostatickým impulzom. Vy aj váš srstnatý cvičenec sa tak môžete cítiť celkom bezpečne a komfortne. Obojok Patpet 630 disponuje troma funkciami: tón, vibrácia a elektrostatický impulz. Funkcie na ovládači prepínate jednoducho farebnými tlačidlami. Pre lepšiu orientáciu disponuje Patpet 630 aj výraznými piktogramami na displeji - pre jednoznačný prehľad! Každá funkcia má priradené jedno samostatné tlačidlo ovládača, čo uľahčuje prehľad aj manipuláciu s ovládaním funkcií. Patpet 630 vám bude spoľahlivo asistovať pri výcviku až dvoch psov zároveň.

Používanie vám tiež uľahčuje podsvietený kvalitný LCD displej. Displej zobrazí 16 stupňovú škálu intenzity vibrácií aj aktuálny stav dobitia batérie. Vysokokvalitný materiál je vybavený certifikovanými vlastnosťami vodotesnosti IPX5 pre prijímač a IPX5 pre ovládač.  Vhodný je pre každého psa s váhou do 90 kg a obojok prispôsobíte vášmu psovi v rozmedzí objemu krku 20 cm - 50 cm.

Hlavné funkcie:

 • Dosah až 600 m vhodný pre použitie v meste aj v lese
 • Prikúpením ďalšieho obojka je možné využiť obojok pre výcvik 2 psov súčasne
 • Disponuje funkciou zvuk, vibrácie a impulz
 • 16 úrovní intenzity vibrácie
 • Pre funkciu tónu, svetla a vibrácie priradené zvlášť tlačidlo na ovládači
 • Umožňuje ovládanie po hmate a sprostredkuje tak cvičiteľom pružnejšiu reakciou
 • Rýchle dobitie - 2 hodiny pre plný stav batérie
 • Podsvietený LCD displej poskytuje prehľad o stave batérie a itetnzite impulzov
 • Ergonomický tvar vysielačky aj prijímača

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok Patpet 630 disponuje funkciou zvuku, svetla a vibrácie. Vibračná škála je nastaviteľná v 16 úrovniach.

 

Dosah obojka

S obojkom Patpet 630 máte kontrolu nad svojim psom do vzdialenosti 600 m. Obojok je vhodný ako pre základný výcvik v meste tak aj pre pokročilý výcvik na dlhšiu vzdialenosť.

Batérie a nabíjanie

Patpet 630 disponuje obrovskou výdržou batérií a rýchlym nabíjaním. Batéria je k plnej dispozícií po dvojhodinovom nabíjaní a vydrží v prevádzke neuveriteľných 8 týždňov.

Počet psov

Elektronický výcvikový obojok Patpet 630 vám bude pohodlne asistovať pre výcvik až dvoch psov zároveň. Stačí dokúpiť ďalší prijímač. Na vysielačke potom jednoducho prepínate medzi jednotlivými psami.

Displej

Na ovládači výcvikového obojka Patpet 630 je zapracovaný kvalitne podsvietený LCD displej s ukazovateľom stavu batérie a ukazovateľom sily impulzov. Vďaka displeju je obojok vhodný pre večerný výcvik.

Vodotesnosť

Ovládača aj prijímač elektronického obojka Patpet 630 je spracovaný z kvalitných materiálov a je voděodolný, s ochranou do slabého deště. 

Dĺžka obojka

Pre pohodlie vášho psieho cvičenca nastavíte obojok pre objem krku v rozmedzí 34 - 50 cm. Je tak vhodný pre väčšinu malých aj stredných plemien psov.

Hmotnosť a rozmery

Rozmery prijímača sú: šírka 7,5 cm, výška 3,5 cm, hĺbka 4 cm, hmotnosť 25 gramov.

Rozmery vysielačky sú: výška 11 cm, šírka 5 cm, hĺbka 3 cm, hmotnosť 32 gramov.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 600 metrů
 • Podsvietený LCD displej
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Zvuk, vibrácie a svetlo
 • Výdrž batérie až 8 týždňov
 • Nízka obstarávacia cena

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Sila vibrácie 16 úrovní
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm
Výdrž vysielača 1 - 2 mesiace
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie vibrace + zvuk + světlo
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 2 psy
Frekvencia 433,92 MHz
Hmotnosť vysielača 74 g
Hmotnosť prijímača 54 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 10 cm x 4 cm x 2 cm
Nastavenie vibrácií ano
Napájanie Nabíjací
Nastavenie zvuku áno
Počet psov 1 - 2 psy
Displej LCD podsvietený

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Ovladač
 • Nabíječka
 • Obojek
 • Šňůrka na krk
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.