Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Nehodnotené

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je vychýrený svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Zapnutie pomocou magnetu a možnosť výcviku až dvoch psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

890 € 735 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je vychýrený svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 2 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku. Vďaka priloženému Finger Kicku môžete ovládať obojok celkom jednoduchým spôsobom, ktorý vám nebráni v pohybe rúk a je veľmi užitočný pri pohotovom vyslaní korekcie. 

 

 

Dosah obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 4000 metrov. Dosah 3000 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je tak ideálnou voľbou pre použitie ako aj v meste, tak hlavne v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť ku zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má možnosť využiť ako korekciu vibrácie, zvukové upozornenie a elektrostatický impulz. Silu impulzu si môžete nastaviť v 18tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú u Pro Trainer PT 3000 SSC osadené 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač mesiac pri stálom používaní.

 

Vodotesnosť

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímači nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojku

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 10 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • impulz + zvuk
 • 9 možností nastavenia zvuku a impulzu
 • impulz v 18 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • Finger Kick - pohotový dálkový ovládač "do prstov"
 • dosah neuveřriteĺné 3km
 • veľká výdrž batérie
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 9V CR2
Hmotnosť vysielača 92 g
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Výdrž prijímača 1 mesiac
Displej LCD nepodsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + zvuk
Napájanie na batérie
Frekvencia 869,5 MHz
Hmotnosť prijímača 75 g
Batérie vo vysielači 3V CR2
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,2 x 5,5 x 3,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 55 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila impulzu 18
Dosah 3000 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Trainer
 • Kontaktné body 14 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2, 2 ks
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Finger Kick
 • Krížový skurtkovač (pre otváranie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.