Patpet T720

Doporučujeme

Patpet T720 je elektronický výcvikový obojok s funkciou zvuku, vibrácie, impulzu, LED svetla a na viac aj protištekacím módom. Na vzdialenosť 1000 m je možné cvičiť až 3 psy pomocou jedinej vysielačky. Plne dobíjacie zariadenie s veľkou výdržou batérie, podsvieteným displejom a vodeodolným materiálom. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

 

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

153 € 126 € bez DPH
Skladom 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 04. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T720

Patpet T720 je výcvikový obojok s dosahom 1000 m pre všetky plemená od 5 kg do 90 kg. Je vhodným asistentom výcviku pre psie nadšencov, psovodov i profesionálne kylonogy. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami svetla, zvuku, vibrácie a impulzom v 100 úrovniach intenzity. Patpet T720 má na viac protištěkací mód, proti nežiaducemu štekaniu, ktorý možno jednoducho vypnúť a používať podľa potreby. Funkciu LED svetla možno použiť pre nočné venčenie, kedy Vášho spoločníka uvidíte aj v tme. Výcvik možno rozšíriť až pre 3 psov zároveň a ovládať pomocou jedinej vysielačky. Vysielačka má jednoduché ovládanie, pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Patpet T720 je vodotesný používať ho tak môžete aj v daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Vysielačka aj prijímač sú osadené dobíjacím vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s veľkou výdržou batérie.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T720 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktorý možno regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 100 úrovní. Obojok disponuje funkciou LED svetlá, psa tak ľahko lokalizujete aj po zotmení.

 

Protištěkací mód:

Obojkek Patpet T720 disponuje automatickým inteligentným protištěkacím módom (kombinácia výcvikového a protištěkacího obojku v jednom). Vďaka protištěkacímu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekanie vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T720 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 1000 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielačka aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou až 650mAh, ktorý navyše disponuje technológiou QuickCharge, vďaka ktorej sa nabijú v priebehu 2 hodín. V pohotovostnom režime potom zotrvá po dobu 14 dní.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T720 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T720 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele zvolenú funkciu, sily korekcia, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok Patpet T720 je len vodeodolný s označením ochrany IPX6. Možno ho používať iba v daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 24 - 69 cm.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 14,5 cm; hloubka 2 cm, váha- 72 g. Přijímač: šířka - 3,5 cm; výška - 5,5 cm; hloubka 2 cm, váha- 86 g.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 1000 metrov
 • 100 úrovní impulzu
 • Podsvietený LCD displej
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Zvuk, vibrácie, impulz a svetlo
 • Protištěkací mód
 • Vhodný až pre 3 psov
 • Dobíjacie prijímač aj vysielač
 • Vodotesný prijímač
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • nie je ponoriteľný

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 1000 m
Sila impulzu 100
Protištekací mód áno
Dĺžka obojku 24-69
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 5,5 x 2 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 14,5 x 3 cm
Hmotnosť prijímača 86 g
Hmotnosť vysielača 72 g
Napájanie nabíjacie
Funkcie impuls + vibrácie + zvuk + svetlo
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Bateria v prijímači 650mAh
Bateria vo vysielači 650mAh

Obsah balenia

 • 1x přijímač
 • 1x vysílač
 • 1x duální UBS kabel
 • 1x obojek
 • 2x elektrody
 • 2x protištěkací spony
 • 1x šňůrka na krk
 • 1x testovací výbojka
 • 1x manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.