Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Aetertek AT-919C

Aetertek AT-919C je elektronický výcvikový obojok s funkciami protištekací mód, zvuk, vibrácie a 10 úrovní impulzu. Na dosah až 1000m môžete cvičiť až 2psy pomocou jednej vysielačky s podsvieteným displejom. Ako prijímacia jednotka, tak aj vysielačka sú dobíjacie a krátkodobo ponoriteľné do 1 m.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 20. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 22. 5.
189.81 € 156.86 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1550
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(8)
Aetertek AT-919C
Aetertek AT-919C
189.81 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-919Cje profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojku je 1000 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýši dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je tiež na nabíjací akumulátor a jej výdrž je až 14 dní. Vysielačka AT-919C má podsvietený LCD displej a veľké tlačidlá, ktoré sú dobre rozpoznateľné aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach, je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné meniť batérie, jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-919 disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz, zvuk a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu si môžeme nastaviť až v 10-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke meniť v priebehu celého výcviku. Funkciu protištekacieho móde si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby. Prikúpením ďalšieho prijímača možno výcvikový obojok Aetertek AT-919C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 

 

Dosah obojku

Aetertek AT-919C vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-919C je ideálnou voľbou na použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekcia

Aetertek AT-919C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 10-úrovniach. Jednoducho nastavíte intenzitu priamu na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Protištekací mód

Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištekacieho obojku v jednom). Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Aetertek AT-919 osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 650mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 až 3 dni. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť

Aetertek AT-919C je dodávaný s ponoriteľným prijímačom s označným IPX7 až do 1 metra (max po dobu 30 minút). Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka u AT-919 je iba odolná proti dažďu a snehu.

 

Počet psov

Aetertek AT-919C je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej

Aetertek AT-919C má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie.

 


Dĺžka obojku

Aetertek AT-919C má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 13,5 cm, hĺbku 3cm a jej váha je 91 gramov. Prijímač má šírku 7,5 cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 56 gramov.

 

 Výhody

 • Dosah až 1000 metrov
 • Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá
 • Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • Podsvietený LCD displej
 • Nabíjacie prijímač i vysielačka
 • Možnosť nastavenia 10-tich úrovní impulzu
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
 • Možnosť výcviku 2 psov naraz
 • Vibrácie, zvuk, impulz

 Nevýhody

 • Väčšie prijímač a vysielačka
 • Výdrž prijímača 1 až 3 dni

 Obsah balení

 • Prijímač
 • Vysielač
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory
 • Duálny nabíjačka
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov 1000 až 1500 metrov Podľa značky Aetertek Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Režim proti štekaniu, Impuls
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Antištěk
Dosah 1000 m
Dosah 1000 m
Počet psov 1 - 2 psy
Veľkosť Malé psy, Stredné psy, Veľké psy
Displej áno
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Ponorné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Výdrž vysielača 14 dní
Batéria v prijímači 650 mAh
Batéria vo vysielači 650 mAh
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň impulzov 10
Hmotnosť vysielača 91 g
Hmotnosť prijímača 56 g
Rozmery vysielača 4 x 13,5 x 3 cm
Rozmery prijímača 7,5 x 4 x 3,5 cm
Elektródy Dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Vysílač d-control professional 1000
Varianty (2)
čierna oranžová

Vysílač d-control professional 1000

Týždeň, vo štvrtok 30. 5. u vás
173.98 €

Porovnať

Canicom 250 LE

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
121.01 €

Porovnať

Vysielačka Reedog MX-600 No Bark

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
133.15 €

Porovnať

Vysielačka Petrainer PET998N

Skladom, v stredu 22. 5. u vás
68.36 €

Porovnať

Obojok a prijímač Dogtra ARC 800/ARC 802

Na ceste 1 ks, v pondelok 27. 5. u vás
201.95 €

Porovnať