Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Aetertek

Značka Aetertek patrí k jedničkám medzi elektronickými obojkami. Na trh s výcvikovými a protištekacími obojkami vniesla celkom nový rozmer. Elektronické obojky Aetertek sa vyznačujú kvalitným spracovaním a sú vybavené tromi stupňami upozornení (zvukové, vibračné, elektrostatické).

##vice##

Okrem toho poskytujú radu funkcií, ktoré výcvik psov uľahčujú a skvalitňujú. V neposlednej rade je potreba zdôrazniť pekný design a jednoduché ovládanie, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s užívateľmi. Veľkou prednosťou elektronických obojkov Aetertek je široká škála možnosti nastavení sily elektrostatických impulzov. To je kľúčové z hľadiska veľkosti plemena aj jeho citlivosti. Výcvikové obojky Aetertek majú až 18 úrovní impulzov, čo ich predurčuje k použitiu pre výcvik malých, stredných aj veľkých plemien. Inak povedané, všetky elektronické obojky Aetertek sú nastaviteľné tak, že idú využiť pre rôzne rasy aj veľkosti psov.

 

Ovládanie a dosah obojkov Aetertek

Chovatelia, ktorí sa venujú výcviku psov v otvorenom priestore, ocenia veľký dosah obojkov Aetertek (od 350 do 1 000 metrov). Väčší dosah elektronických obojkov je vhodný pre výcvik loveckých alebo poľovníckych psov v lese alebo v inom teréne – pokiaľ pes nereaguje na impulz, stačí využiť zvukový, vibračný, prípadne elektrostatický impulz a nie je potreba sa obávať, či obojok dosiahne aj na väčšiu vzdialenosť. Ovládanie elektronických obojkov Aetertek je veľmi intuitívne a užívateľsky priateľské. Každá funkcia je označená samostatným tlačítkom. Nemusíte preto riešiť zložité prepínanie a významne sa obmedzuje medzera v reakcii, čo prispieva k vyššej bezpečnosti pri výcviku.

Chovatelia, ktorí si zaobstarali viacej psov, kvitujú možnosť, ktorou obojky Aetertek ponúkajú ako jedny z mala na trhu. Výcvikové obojky Aetertek umožňujú výcvik až troch psov súčasne. Ako to, že nedôjde k zámene a zmätkom? Je to jednoduché – psy rozlíšite pomocou rôznofarebných obojkov a na vysielačke ľahko nastavíte ovládanie pre každého z troch psov zvlášť.

 

Materiál, nabíjanie obojku a design

Návrhári a konštruktéri elektronických obojkov Aetertek si na nich dali veľmi záležať. Prepracovaný design je nielen páčivý, ale aj funkčný. Výcvikové obojky sa vyznačujú ergonomickým tvarom, ktorý uľahčuje ich držanie (uchytenie v ruke). Vyrobené sú zo špeciálneho tvrdeného plastu, ktorý je veľmi odolný proti mechanickému poškodeniu, a preto sľubuje dlhú životnosť a ochranu elektronického zariadenia v obojku. Prvotriedny design rozhodne nie je na úkor praktickej stránky obojku. Vývojári obojku Aetertek mysleli aj na skutočnosť, že čas je drahý. Preto navrhli špeciálne nabíjačky s dual konektorom, ktorý umožňuje (na rozdiel od konkurenčných výrobkov) nabíjať vysielač aj prijímač súčasne. S ohľadom na vysoko kapacitnú nabíjačku je jeden obojok nabitý za neuveriteľné 2 hodiny. Vysielač pritom vydrží nabitý až 14 dní, obojok 3 až 5 dní.

 

Vodeodolné a protištekacie

Je treba zdôrazniť, že v prípade elektronických obojkov Aetertek sa nemusíte obávať kontaktu s vodou. Sú konštruované ako vodeodolné (vodotesné prijímače) – ide ich teda bez obáv využiť i pri výcviku vo vode. Ako jediné na trhu sú výcvikové obojky Aetertek súčasne vybavené aj automatickým inteligentným protištekacím módom. Vďaka nemu ľahko zamedzíte nežiadúcemu štekaniu vašeho psa, na ktoré si sťažujú susedia. Samozrejme, niekedy je naopak žiadúce, aby pes štekal a strážil – preto ide funkciu podľa toho ako chcete, aktivovať alebo deaktivovať.

 

Skúsenosti s elektronickými obojkami Aetertek

Elektronické výcvikové obojky Aetertek oslovili radu profesionálnych chovateľov. Pre výcvik psov ic používa aj skúsený kynológ pan Zdeněk z Plzně. „S obojky Aetertek mám jen ty nejlepší zkušenosti. Velmi usnadňují výcvik psů, jsou intuitivní, snadno se ovládají,“ uviedol. Používá ich pre výcvik malých aj väčších psov, a to v rôznom prostredí. „Cením si zejména jejich velkého dosahu, cožse ukazuje jako klíčové pro výcvik v lese. Neméně důležitá je pro mě i odolnost proti vodě a vysoká kvalita materiálu,“ dodal.

 

Nakupujte od certifikovaného predajcu

Náš obchod je certifikovaným predajcom značky Aetertek pre CZ a SK trh. Čo to znamená a aké výhody vám to prináša?

  • Garancia 100 % kvality: U zbožia zakúpeného v sieti autorizovaných predajcov máte garanciu, že zbožie je originál a že prešlo výstupnou kontrolou kvality.

  • Garancia nadštandardného servisu a reklamácií: Na zbožie Aetertek zakúpené u autorizovaných predajcov sa vzťahuje nadštandardná reklamácia (vybavenie behom 3 dňov, výmena kus za kus, a záruka 3 roky)

  • V sieti autorizovaných predajcov Aetertek si môže zákazník zbožie vyskúšať alebo zapožičať na 30 dní zdarma.

Zobraziť celý popis

Zobraziť ďalšie kategórie

V ponuke je 37 produktov - filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

Zobrazujeme 1-15 z 37 produktov

| 1 2 3|
Elektrody Aetertek pre staršie modely - rôzne dĺžky
Varianty (3)
12 mm 15 mm 9 mm

Elektrody Aetertek pre staršie modely - rôzne dĺžky

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
3.93 €

Porovnať

Testovacie výbojka Aetertek

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
7.49 €

Porovnať

Elektródy Aetertek pre nové modely typ C/D (216D, 918C, 919C)
Varianty (3)
15 mm 15 mm - kovové 18 mm

Elektródy Aetertek pre nové modely typ C/D (216D, 918C, 919C)

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
7.49 €

Porovnať

Anténa pre Aetertek AT-919C, AT-918C

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
11.45 €

Porovnať

Plastový obojek Aetertek 1,9x45cm

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
11.45 €

Porovnať

Duálna/Single nabíjačka pre Aetertek
Varianty (1)
dual

Duálna/Single nabíjačka pre obojky Aetertek

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
13.03 €

Porovnať

Plastový obojok pre psov Aetertek, 2,5 x 62 cm
Varianty (2)
oranžová sivá

Plastový obojok pre psov Aetertek, 2,5 x 62 cm

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
13.82 €

Porovnať