Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Aetertek AT-918C

AT-918C je elektronický výcvikový obojok s funkciami protištekací mód, zvuk, vibrácie a impulz v 9tich úrovniach. Obojok má zapínanie na magnet a na dosah do 550 m môžete cvičiť 2 psy pomocou jednej vysielačky. Extra ľahké ovládanie oddelenými veľkými tlačidlami zjednoduší zaobchádzanie s vodotesným a dobíjacím zariadením.

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.
141.13 € 116.63 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1794
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(6)
Aetertek AT-918 C
Aetertek AT-918C
141.13 €

Popis produktu

AT-918C je up-gradovaný model predchodcu AT-918, ktorý má vylepšený prijímač, väčšiu výdrž batérie a zapínanie na magnet. Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-918 C je profesionálny model výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah je 550 m, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka má dobíjací akumulátor a jej výdrž je až 14 dní. U AT-918 C sú na vysielačke veľké tlačidlá, ktoré sú dobre rozpoznateľné aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a obsahuje dobíjaciu li-ion batériu, nie je teda nutné batérie meniť. Jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-918C disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz, zvuk a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu môžete nastaviť až v 9-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke kedykoľvek v priebehu výcviku zmeníte. Funkciu protištekacieho módu aktivujete alebo deaktivujete podľa vašej potreby. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné výcvikový obojok Aetertek AT-918 C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (tlačidlom na vysielačke zvolíte vždy jednotlivého psa).

 

 

 

Dosah obojku

Aetertek AT-918C vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-918 C je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-918 C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Protištekací mód

Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištecieho obojku v jednom). Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu Vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Aetertek AT-918 C osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 650mAh, ktorý sa nabije počas 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 až 3 dni. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

Aetertek AT-918 C je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v náročných podmienkach (les, bahno alebo okolie vody), ale nie je určený na ponor či plávanie na dlhú dobu. Vysielačka pri AT-918 C je iba odolná proti dažďu a snehu.

 

Počet psov

Aetertek AT-918 C je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-918 C má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysílačka má šírku 5cm, výšku 10cm, hĺbku 2,5cm a jej váha je 56 gramov. Prijímač má šírku 7,5cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5cm a jeho váha je 56 gramov. 

 

 • Dosah až 550 metrov
 • Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá
 • Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • Nabíjací prijímač aj vysielačka
 • Možnosť nastavenia 9-ti úrovní impulzu
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
 • Možnosť výcviku 2 psov naraz
 • Vibrácie, zvuk, impulz

 Nevýhody

 • Väčší prijímač
 • Výdrž prijímača 1 až 3 dni

 Obsah balení

 • Prijímač
 • Vysielač
 • Elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory
 • Duálny nabíjačka
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Aetertek Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Impuls, Režim proti štekaniu
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Antištěk
Dosah 550 m
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 2 psy
Veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Displej Nemá
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Ponorné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Výdrž vysielača 14 dní
Batéria v prijímači 650 mAh
Batéria vo vysielači 650 mAh
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň impulzov 9 úrovní
Hmotnosť vysielača 56 g
Hmotnosť prijímača 56 g
Rozmery vysielača 5 x 10 x 2,5 cm
Rozmery prijímača 7,5 x 4 x 3,5 cm
Elektródy Dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Elektródy Aetertek pre nové modely typ C/D (216D, 918C, 919C)
Varianty (3)
15 mm 15 mm - kovové 18 mm

Elektródy Aetertek pre nové modely typ C/D (216D, 918C, 919C)

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
7.65 €

Porovnať

Patpet T730 - Černá
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Patpet T730 - Černá

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
80.43 €

Porovnať

Vysielačka Patpet T502

10 dní, vo štvrtok 6. 6. u vás
35.95 €

Porovnať