Aetertek AT-918C

Akcia Najpredávanejší

Jedná sa o vylepšený model svojho predchodcu AT-918, ktorý má vylepšený prijímač, lepšiu výdrž batérie, zapínanie na magnet. Aetertek AT-918C je profesionálny elektronický výcvikový obojok s dosahom až 550 m a vodotesným prijímačom pre krátke zdržovanie sa vo vode do 1 metra. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s ergonomicky tvarovanou vysielačkou, najjednoduchším ovládaním, nabíjacím prijímačom aj vysielačkou a možnosťou ovládať až 2 psov súčasne. Disponuje funkciami protištekací mód, zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 9ti úrovniach. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
Pôvodne 183 € 143 € 118 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Aetertek AT-918C

Jedná sa o vylepšený model svojho predchodcu AT-918, ktorý má vylepšený prijímač, lepšiu výdrž batérie zapínanie na magnet. Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-918 C je profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojku je 550 metrov, čo je postačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýši dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je tiež na nabíjací akumulátor a jej výdrž je až 14 dní. U AT-918 sú na vysielačke veľké tlačidlá, ktoré sú dobre rozpoznateľná aj v tme (iná veľkosť, prelis) a sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 9-tich úrovniach, je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg.  Obojok je plne vodotesný a obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné meniť batérie, jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Obojok Aetertek AT-918 C disponuje funkciami vibrácie, el. statický impulz, zvuk a tiež automatickým protištekacím módom. Silu impulzu si môžeme nastaviť až v 9-tich úrovniach a pomocou tlačidiel na vysielačke meniť v priebehu celého výcviku. Funkciu protištekacieho móde si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby. Prikúpením ďalšieho prijímača možno výcvikový obojok Aetertek AT-918 C rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 VIDEO: Predstavenie obojku AT-918C

VIDEO: Návod na zapnutie a vypnutie AT-918C

VIDEO: Funkcie AT-918C vyskúšané pomocou testovacej výbojky

VIDEO: Protištekací mód u obojku AT-918C

Dosah obojku

Aetertek AT-918 C vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-918 C je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-918 C má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Protištekací mód

Obojky Aetertek ako jediné na svete disponujú automatickým inteligentným protištekacím módom (kombinácia výcvikového a protištecieho obojku v jednom). Vďaka protištekaciemu módu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu štekaniu Vášho psa. Túto funkciu si môžete aktivovať a deaktivovať podľa vašej potreby.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Aetertek AT-918 C osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 650mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až 14 dní a prijímač 1 až 3 dni. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálny sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

Aetertek AT-918 C je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30tich minút). Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u AT-918 C je len odolná proti dažďu a snehu.

 

Počet psov

Aetertek AT-918 C je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-918 C má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 


Váha a rozmery

Vysílačka má šírku 5cm, výšku 10cm, hĺbku 2,5cm a jej váha je 56 gramov. Prijímač má šírku 7,5cm, výšku 4cm, hĺbku 3,5cm a jeho váha je 56 gramov. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 550 metrov
 • dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • nabíjací prijímač aj vysielačka
 • možnosť nastavenia 9-ti úrovní impulzu
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
 • možnosť výcviku 2 psov naraz
 • vibrácie, zvuk, impulz
 • väčší prijímač
 • výdrž prijímača 1 až 3 dni

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 650 mAh
Hmotnosť vysielača 56 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť prijímača 56 g
Batérie vo vysielači 450 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 10 x 2,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,5 x 4 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 9
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • prijímač
 • vysielač
 • elektródy
 • nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálny nabíjačka
 • pútko na krk
 • testovacia výbojka
 • anglický návod
 • slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.