Aetertek AT-216D

Doporučujeme

Aetertek AT-216D je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 7 úrovniach. Na dosah až 550 m môžete cvičiť 3 psy pomocou jedinej vysielačky so zjednodušeným ovládaním. Tlačidlá majú poistku proti nechcenému prepínaniu. Vysielačka bez displeja funguje na batérie, prijímač je dobíjací. Zariadenie je vodotesné na krátke ponorenie.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

176 € 145 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 31. 01. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Aetertek AT-216D

Nový a vylepšený model svojho predchodcu AT-216, ktorý má vylepšený prijímač, väčšiu výdrž batérie, zapínanie na magnet a nový dizajn tlačidiel, vďaka ktorému sa nebojte nechceného stlačenia vo vrecku. Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-216D je profesionálnym modelom výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah obojku je 550 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je na 9V batérii a jej výdrž je cez 14 dní. U AT-216D sú na vysielačke veľké tlačidlá, ktoré sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 7-mi úrovniach je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 kg až do 90 kg. Úplne nová technológia zaručuje, že sa do obojku nedostane žiadna voda, je plne vodotesný na ponor do 1 metra po dobu 30 min. Obsahuje li-ion batériu, nie je teda nutné batérie meniť. Jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte dobiť. Obojok Aetertek AT-216 D disponuje funkciami vibrácie, zvuk a el. statický impulz. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné výcvikový obojok Aetertek AT-216D rozšíriť pre výcvik 3 psov naraz (na vysielačke jednoducho prepnete pre jednotlivé psy) bez straty funkcií. Obojok dokonca nestráca dosah ani cez stenu či iné bariéry.

 

 

 

Dosah obojku

Aetertek AT-216D vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-216D je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-216D má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 7-mych úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka je u Aetertek AT-216D osadená 9V batériou a jej výdrž je 2-3 týždne. Prijímač je osadený nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 650mAh, ktorý sa nabije behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží prijímač 1 až 3 dny. Obojok si môžete kedykoľvek nabiť pomocou sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

Aetertek AT-216D je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka pri AT-216D je odolná iba proti dažďu a snehu.

 

Počet psov 

Aetertek AT-216D je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-216D má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,5 cm, výšku 11,5 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 90,4 gramov (aj s batériou). Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 61,3 gramov. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 550 metrov
 • Dobre tvarovaná vysielačka a veľké tlačidlá
 • Jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • Možnosť nastavenia 7-mych úrovní impulzu
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
 • Možnosť výcviku 3 psov súčasne
 • Vibrácie, impulz, zvuk
 • Len nabíjací prijímač

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 650 mAh
Batérie vo vysielači 9 V
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjecie + na batérie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť vysielača 90,4
Hmotnosť prijímača 61,3
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 11,5 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,5 x 3,5 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 7
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielačka 
 • Elektrody 15 mm
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie 
 • Nabíječka 
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • SK, EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.