Foobler Bluetooth Smart loptička pre psov a mačky

Chcete zdravo kŕmiť vášho psa a zabaviť ho na dlhé chvíle, aj keď ste v práci? Foobler Bluetooth je automatický dávkovač krmiva odolná interaktívna loptička, ktorú ovládate na diaľku pomocou prehľadnej aplikácie. 6 zásobníkov pre celodenné kŕmenie, BPA free a voliteľné intervaly zaistia 100% plán výživy psíkovi na mieru. Automatická loptička predchádza záškodníctvu a prospeje kondícii, rovnako ako precvičí psíkove zmysly. S chuťou do hry!

53 € 44 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Foobler Bluetooth Smart loptička pre psov a mačky

Foobler je automatický dávkovač krmiva v úžasnom prevedení interaktívnej hračky. Tiež chcete zlepšiť kŕmenie miláčika zábavnou hrou? Pohyblivá loptička plná nie len zábavy je ovládaná cez váš smartphone! Prehľadnú aplikáciu Foobler sťahujte pre iOS aj Android (4,3 a vyššie). Foobler funguje na 2 ks AA batérií (nie sú súčasťou balenia).

Automatická loptička signalizuje aktivitu zvkom v 4 variantách. Potom uvoľní výdy jeden zásobník a sám sa rozpohybuje. Váš štvornohý kamarát čoskoro zistí, že z otvoru postupne vypadávajú granulky loptička sa pustí do hry. Foobler Bluetooth zaistí hru na 9 hodín bez nutnosti naplňovania.

Zdravie chutí najlepšie: 6 x denne v malých porciách

Pomaly dávkovaná strava zaistí, že váš chlpáč sa neprejedá. 6 zásobníkov zaistí kŕmny plán v menších porciách niekoľkokrát v priebehu dňa. Zásobník iba naplníte granulami, vyberiete časové intervaly a smart loptička zaistí funkcie počas celých 9 hodín. Štart stop čas môžete pohodlne využiť pre automatický plánovač intervalov. Loptička s automatickým dávkovačom vám konečne umožní dosiahnuť správnu výživu, napriek tomu, že nemôžete na psíka celý deň dohliadať.

Pretože Foobler je pomocník pre zdravú kondíciu, neobsahuje plastový materiál žiadny Bisfenol A, často prítomný v plastových produktoch a škodiaci zdraviu. Už je čas na kŕmenie?

 

 

 

Vlastné predstavy na vašej aplikácii...

Zvýšený komfort ovládania cez aplikáciu umožní dohľad nad aktivitou a nutričným prijímom psíka. Aplikácia Foobler je prehľadná a vlastná, vizuálna predstava nie je problémom. Dajte priestor vašej osobnosti a vyberte si fotografie, pozadie a ikony podľa svojho priania.

Ak chcete maznáčika odmeniť alebo vylákať k hre práve teraz, stačí ťuknutie a loptička sa spustí!

6 zásobníkov v interaktívnej loptičke pojme 2 šálky granúl, čo vyhovie dennej nutričnej spotrebe veľkého psa. Ak chcete nakŕmiť viac štvornohých stravníkov, postačí v aplikácii len pridať ďalšie zariadenie Foobler a pohodlne užívať všetky funkcie.

 

Kto sa hrá, nie je smutný a nehnevá!

Chápeme, že nechať maznáčika osamote doma predstavuje nemalú starosť. Mnoho psích maznáčikov reaguje strachom, úzkosťou alebo dokonca urobia doma neporiadok. Podráždený alebo apatický psík skrátka nie je to, čo k spokojnému spolužitiu s domácimi maznáčikmi patrí. Foobler zamestná pozornosť psíka vynaliezavou hrou a pomôže mu na úzkosť zabudnúť. Psík sa namiesto hnevania vyblázni pri hre. Hra pripomenie psom prirodzené dobývanie koristi. Váš štvornohý kamarát zostane v dobrej kondícii, zabaví sa a zároveň precvičí svoju vynaliezavosť.

 

Mechanického poškodenia sa pri hre neobávajte. Polyethylen HDPE shell je plast vysokej hustoty: odolný, ľahko umývateľný a zdravotne nezávadný.

Starajte sa o mazlíčka efektívne; kŕmiť správne je teraz jednoduché!

Menšie porcie niekoľkokrát za deň sú správnou stratégiou pre optimálnu výživu psa. Foobler s nastaviteľným dávkovaním vyhovie prirodzeným požiadavkám psa. Postupné dávkovanie umožní stravu správne požuť a natráviť. Maznáčika s nechutenstvom hra naopak motivuje ku konzumácii stravy a umožní mu postupne ochutnávať. Kŕmenie hrou prospieva zdravej kondícii, motivuje k pohybu, obstará kŕmenie a psíka zabaví, keď je doma sám.

Foobler je bystrý kamarát a pomocník, ktorý vám umožní lepšie porozumieť vášmu maznáčikovi a upevní váš vzťah.

Hlavné funkcie

 • Foobler Bluetooth umožňuje naplánovať kŕmenie na celý deň, alebo aj pre kratší časový úsek
 • zabezpečí kŕmenie na celých 9 hodín
 • 3 možnosti časovania: pravidelný interval (1-99 min), automatické intervaly v rozmedzí od - do a čas zadaný pre každú porciu zvlášť
 • manuálne ovládanie pre zvukový signál a uvoľnenie dávkovača
 • monitor aktivity sprehľadní celkovú kondíciu a zdravie psa
 • vysokoodolný materiál z pevného a bezpečného BPA free plstu
 • 4 varianty zvukovej signalizácie +  obmedzenie hlasitosti
 • Ovládanie na diaľku nápaditou prehľadnou aplikáciou
 • Napomáha optimálnemu kŕmeniu, prospeje fyzickej aktivite a bystrí zmysly maznáčika
 • Predchádza nevhodnému správaniu sa psa bez dozoru

 

Ako naučiť psa hru?

Aby psík pochopil, čo mu interaktívna hračka ponúka, pripojte sa zpočiatku k hre. Manuálne ovládanie Vám umožní zadávať signály a odmieňať granulami. Najskôr zapnite signalizáciu a keď chlpáč prejaví zvedavosť, uvoľnite mu odmenu. Opakovaním procesu psík čoskor vypátra súvislosť medzi zvukom a maškrtkou!

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • automatický dávkovač krmiva v interaktívnej pohyblivej hračke
 • 3 režimy pre interval kŕmenia
 • manuálne ovládanie v priamom čase a ovládanie na diaľku
 • vysokoodolný a zdravotne nezávadný plast
 • aplikácia s vlastnou úpravou
 • vyhovie nutričným požiadavkam väčších psov
 • zabráni hltaniu a prejedaniu
 • umožní nastaviť plán kŕmenia na mieru
 • odpovedá prirodzeným stravovacím návykom psa
 • zamestná psíka zábavou a motivuje ho k pohybu
 • 4 varianty zvukového upozornenia a obmedzenie hlasitosti
 • Vyžaduje nácvik procesu hry

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

Akú hračku psíkovi obstarať

 • Vhodnú hračku vyberajte podľa veku vášho psa. Šteniatku a psíkovi seniorovi urobíte radosť hračkou z mäkkého materiálu. Dospelý pes sa vďaka silnej čeľusti pohrá s preťahovacím lanom alebo interaktívnou hračkou, ktorá ukrýva pamlsok. 
 • Pri výbere hračky vám napovie plemeno psa. Hračky pre malé plemená sú prispôsobené ich malej čeľusti. Pre veľké plemená zvoľte hračku z pevného materiálu, ktorý odolá ich silným zubom.
 • Dajte si záležať na voľbe materiálu. Pokiaľ sa rozhodnete pre plyšovú hračku, uistiťe sa, že je určite určená pre psy. Obyčajné dětské plyšáky by pes veľmi jednoducho prehrýzol. Veľmi odolné a zároveň šetrné k psíkovym zubom sú gumené hračky.
 • Stavte na istotu. Aportovacie hračky, loptičky a preťahovacie uzly si zamiluje každý psík, najmä vďaka tomu, že súčasťou zábavy ste aj vy.

Kompletný sprievodca výberom hračky
Obsah balenia

 • 1 x interaktívna samopohyblivá loptička Foobler Bluetooth

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.