Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Beco Jungle double lano pre psov

Hračka pre psa Beco Jungle Double Knot - lano s dvomi uzlami je vyrobené z krátkych konopných vlákien, čo umožňuje ĺahký prechod črevom pokiaľ pes časť hračky náhodou prehltne.

Viac informácií ›

Nie je dostupné
12 € 10 € bez DPH
Kód produktu: P2304
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Beco Jungle double lano pro psy
Beco Jungle double…
12 €

Popis produktu

Hračka pre psa Beco Jungle Double Knot - lano s dvomi uzlami je vyrobené z krátkych konopných vlákien, čo umožňuje ĺahký prechod črevom pokiaľ pes časť hračky náhodou prehltne. Beco Jungle Double Knot je bez umelých vlákien a pesticídov. Preťahovacie lano je extrémne odolné a má antibakteriálne vlastnosti. Skvelé na hru a zároveň na čistenie zubov.

Veľkosti: S - 15 cm, M - 25 cm, L - 30 cm

Zobraziť celý popis

Parametre

veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Hračky pre psy

Akú hračku psíkovi obstarať

  • Vhodnú hračku vyberajte podľa veku vášho psa. Šteniatku a psíkovi seniorovi urobíte radosť hračkou z mäkkého materiálu. Dospelý pes sa vďaka silnej čeľusti pohrá s preťahovacím lanom alebo interaktívnou hračkou, ktorá ukrýva pamlsok. 
  • Pri výbere hračky vám napovie plemeno psa. Hračky pre malé plemená sú prispôsobené ich malej čeľusti. Pre veľké plemená zvoľte hračku z pevného materiálu, ktorý odolá ich silným zubom.
  • Dajte si záležať na voľbe materiálu. Pokiaľ sa rozhodnete pre plyšovú hračku, uistiťe sa, že je určite určená pre psy. Obyčajné dětské plyšáky by pes veľmi jednoducho prehrýzol. Veľmi odolné a zároveň šetrné k psíkovym zubom sú gumené hračky.
  • Stavte na istotu. Aportovacie hračky, loptičky a preťahovacie uzly si zamiluje každý psík, najmä vďaka tomu, že súčasťou zábavy ste aj vy.

Kompletný sprievodca výberom hračky

 

Súvisiace produkty