Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Foobler: Originálny dávkovač na pamlsky v úžasnej interaktívnej loptičke

Moderný program správnej životosprávy psa si už dávno nevystačí iba s výživou a pohybom ale vyžaduje aj poriadnu porciu optimizmu! Pri každodenných povinnostiach ale vôbec nie je jednoduché požiadavky na starostlivosti. Poohliadnite sa s nami: všetko sa zmestí do jednej loptičky a bude to doslova hračka!

Foobler: keď hračka má čo povedať!

Celý projekt interaktívnej hračky Foobler sprevádza jediná myšlienka: ako spestriť život maznáčikom a ich chovateľom a poskytnúť im k tomu kľúč. Interaktívny kľúč v tvare loptičky!

Keď 3 designéri z TGiF Design spojili svoje skúsenosti, vytvorili tú najšikovnejšiu automatickú hračku pre psy, ktorá zároveň všetkým psíčkarom ponúka niečo praktické! Z ich náčrtníkov sa vykotúľala interaktívna automatická loptička, ktorá vám chlpáča sama zabaví a nakŕmi!

Výhody Foobleru:

  • Pohyblivá interaktívna hračka láka psíka k hre
  • 6 separovaných miniboxov pre optimálne porcie
  • Voliteľné intervaly pre kŕmenie psíkovi na mieru
  • Rozptýli maznáčika od úzkosti a zamestnaná jeho bystrosť
  • Odolný, zdravotne bezpečný materiál
  • Jednoduchá manipulácia a pohodlná údržba
  • Kŕmny plán na 9 hodín bez nutnosti kontroly

Projekt šikovnej loptičky cieli predovšetkým na zlepšenie kvality života psov. Tvorcovia Foobleru preto vdýchli hračke ďalší význam, keď reklamou pomáhali opusteným psom z útulku nájsť adoptívne rodiny. Práve oni sú častými aktérmi na snímkach či videách, ktoré interaktívnu hračku predstavujú.

Objavte vo vašich maznáčikov chuť na hru...jednoducho!

A čo vlastne Foobler vie? Foobler je predovšetkým loptička - azda najobľúbenejšia zábava všetkých psíkov! Táto loptička ale nie je obyčajná! Miláčka k hre vyláka, bude naňho reagovať a v zásobníku má pripravené odmeny. Váš chlpáč bude nadšený!

 

 

Z praktického hľadiska prináša Foobler vynikajúci, samoobslužný plán kŕmenia. Hračka má automatický chod a preto všetko obstará sama. Vy môžete v pokoji vyraziť von. Skutočne odborná konštrukcia sa vyznačuje jednoduchosťou a príprava Foobleru tak zaberie stova pár minút. Loptičku poháňajú batérie (2 ks AA) a dômyselne riešené závažie. Hračku zostavíte na princípe puzzle a zábavu naučíte aj dieťa!

Hra je hra

Už samotné zostavenie pripomína hru. V otáčavom kruhu je usporiadaných 6 minizásobníkov na suché krmivo s otvormi pre vypadávanie granúl. Zásobníky tvoria telo loptičky. Z jednej strany nasadíte záklopku s batériami a druhú stranu uzatvára krytka mechanického časovača. A je o zábavu postarané na celý deň!

Aký je plán...?

Designéri, mechanici a konštruktéri sa s loptičkou poriadne vyhrali. Výsledok je jednoducho skvelý! Mini zásobníky v počte 6 predstavujú každý jednu malú porciu kŕmenia. Zásobníky naplňte a zvoľte časový interval, ktorý znamená odstupy medzi jednotlivým kŕmením. Keď nadíde ten čas, hračka na to zvukovým signálom psíka upozorní. Akonáhle bude chlpáč skúmať, čo mu loptička dá, zistí, že sa pri hre pohybuje sama a trúsi granulky.

Hravo zdravo!

Funkcia zabezpečí zdravý priebeh kŕmenia, ktorý je odporúčaný odborníkmi a prospieva dobrému zdraviu psa. Pes je v menších porciách a viackrát za deň a vďaka postupnému vypadávaniu granúl nikdy nezhltne veľkú porciu naraz. S Fooblerom tak predchádzate závažným zažívacím problémom psa aj jeho obezite. Zásobníky pojmú dve šálky krmiva, čo je optimálna denná dávka aj pre veľké plemeno. Menším, naopak, obstarajte Foobler mini.

 

 

Pohyblivá loptička zároveň poskytuje psíkovi jeho obľúbenú hru. Design je riešený výrazným dvojfarebným prevedením - aby sa loptička nestratila z očí. Materiál odolného plastu BPA free je predovšetkým zdravotne bezpečný. Psík bude mať sviežu myseľ, pretože hra mu precvičí hlavu a dopraje aktívnu zábavu. Viete, že šantenie predchádza smútku a hnevu? Každý chlpáč zabudne na neplechu a pustí sa do hry s chuťou.

Milovníci smart technológií sa určite potešia novej verzii Foobler Bluetooth, ktorá prináša možnosť ovládať a kontrolovať loptičku na diaľku v prehľadnej mobilnej aplikácii.

 

Foobler dokazuje ako jednoducho a s ľahkosťou funguje všestranná hračka, ktorá dokáže pokryť toľko dôležitých oblastí. Rozdelí porcie, dávkuje pomaly, zabaví psa na celý deň a precvičí mu kondíciu. Váš pes tak určite získa okrem potravy a pohybu aj ďalší základný kameň zdravej kondície: smart zábavu a optimizmus! Čo tomu hovoríte vy?


Súvisiace produkty