Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

D‑control d-control professional 2000 ONE - Black

DOGtrace d-Control Professional 2000 ONE je profesionálny výcvikový obojok pre najmenšie plemená psov. Vo výbave má 2 tónové signály, 4 úrovne vibrácií, 40 stupňov impulzu, 8 režimov svetla a booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 2000 m. Spustenie na magnet, LCD podsvietený displej, zámok kláves, nárazuvzdorná konštrukcia a ponoriteľný prijímač aj vysielač.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.
291.75 € 241.11 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47899
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(12)
D‑control d-control professional 2000 ONE - Black
D‑control d-control…
291.75 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok D-Control Professional 2000 ONE vhodným obojkom pre profesionálne, športové a služobný výcvik všetkých plemien psov. Modely ONE sú určené pre najmenšie plemená psov (jazvečík, yorkšírsky teriér alebo shi-tzu). Dosah 2000 m vám bude dobre fungovať aj v členitom alebo zalesnenom teréne, kde sa obvykle dosah výcvikových obojkov vplyvom prostredia skracuje. DOGtrace d-control 2000 Professional ONE vám navyše umožňuje si pod vybranými tlačidlami nahrať vlastný režim. To znamená, že si vlastne môžete funkcie naprogramovať na mieru, ako to vyhovuje vám. Na každé tlačidlo je možné navoliť jednu z funkcií: zvuku, vibrácie, impulzu, booster alebo svetla, ktoré zviditeľnia vášho psíka v tme. Prijímač psa sa vďaka priehľadnej krabičke rozsvieti podľa režimu, ktorý nastavíte. Funkcia Booster vám dovolí skokové navýšenie impulzu v krízových situáciách. Obojok je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom i vysielačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má pogumované boky a je vyrobená z odolnej nárazuvzdorné konštrukcie, LCD podsvietený displej zaistí jednoduché a prehľadné nastavenie obojku. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnet. Životnosť 2x AAA batériu 1,5V vo vysielači je 6 až 12 mesiacov, prijímač je nabíjateľná s pohotovostným režimom až 90 hodín.

 

Hlavní funkce:

 • Dosah až 2000 m
 • Velmi malý, lehký a dobíjecí přijímač
 • Nárazuvzdorná konstrukce 
 • Ponořitelný přijímač i vysílač
 • 8 režimů světla a 4 režimy vibrace
 • 2 režimy akustického signálu - krátký/dlouhý
 • 40 úrovní stimulačního impulsu - krátký/dlouhý
 • Funkce booster
 • Možnost výcviku 2 psů
 • Nastavitelný funkční tlačítka
 • Pro výcvik 2 psů
 • Podsvícený LCD displej
 • Uzamčení klávesnice

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 2000 Professional One ponúka krátky alebo dlhý zvukový signál, 4 úrovne vibrácií, 40 stupňov krátkeho a dlhého impulzu a 8 režimov svetla. Obojok má vo výbave funkciu Booster, ktorá vám dovolí stlačením tlačidla navýšiť impulz hneď o niekoľko úrovní vyššie

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejším, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik činí 2000 m podľa merania v laboratórnych podmienkach. V praxi potom dosah o niečo klesá, obzvlášť vplyvom prostredia. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. Na záhrade, ale aj v otvorenom teréne.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač funguje na 2x AAA 1,5V a ich životnosť sa pohybuje v rozmedzí 6 - 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie je na vysielači. Prijímač dobíjacie Li-pol 250 mAh batéria (doba nabíjania cca 2 hod) s výdržou 90 hodín. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Obojok je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom i vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody.

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-Control Professional 2000 ONE trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Délka obojku

D-Control 2000 Professional One má veľmi pevný a kvalitný plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 72 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,3 cm (včetně antény), hloubku 2,9 cm a její váha je 125 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 2,7 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,1 cm a jeho váha je 31 gramů

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Podľa dosahu 1500 až 2000 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Světlo, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster, Světlo
Dosah 2000 m
Dosah 2000 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Malé psy, Pre nejmenšie psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení, Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 15 - 70 cm
Výdrž přijímače 4 dny
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Baterie v přijímači Li-Pol 210 mAh
Baterie ve vysílači 2× AAA 1,5V
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň zvuku 2 úrovně
Úroveň vibrace 4 úrovně
Úroveň impulsu 40 úrovní
Úroveň světla 8 úrovní
Hmotnost vysílače 125 g
Hmotnost přijímače 31 g
Rozměr vysílače 11,3 × 5,3 × 2,9 cm
Rozměr přijímače 5,5 × 2,7 × 2,1 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Vysielačka Patpet T680

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
78.57 €

Porovnať

Atrapa obojku Dogtra 620 NCP

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
35.14 €

Porovnať

Kryt prijímača Patpet 310

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
11.81 €

Porovnať

Těsnění krytu baterie Canicom 5

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
7.86 €

Porovnať

Kšiltovka DOGTRACE

Skladom u dodavateľa, v utorok 12. 3. u vás
9.84 €

Porovnať

Obojok a prijímač Reedog MX-400 Easy

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
118.05 €

Porovnať

Elektrody Patpet 258S

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
5.89 €

Porovnať

Canicom 1500 - sada pre 2 psov

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
390.06 €

Porovnať