Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog SD-1875E s lokátorom

SportDog SD-1875E je profesionálny elektronický výcvikový obojok s dosahom až 1600 metrov a plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom do 7,5 m. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dlhým dosahom, množstvom nastaviteľných programov a novodobým designom za výbornú cenu. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 14 úrovniach. 

Viac informácií ›

Na ceste 1 ks
519 € 429 € bez DPH
ks
Kód produktu: P271
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(2)
Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1875E
SportDog SD-1875E s…
519 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1875E je vynikajúce zariadenie, ktoré v sebe spojuje vysoký dosah, zvukový lokátor počuteľný až na 450 metrov, množstvo nastaviteľných tréningových programov a novodobý design za výbornú cenu. SportDog SD-1875E je neuveriteľne všestranný výcvikový obojok, ktorý je ideálnou voľbou ako pre základný výcvik, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých, či pracovných psov. Ako aj vysielač, tak aj prijímač sú nepremokavé a ponoriteľné až do 7,5 metrov. Pridaním ďalšieho prijímača ide SportDog SD-1875E jednoducho rozšíriť pre ovládanie až 6 psov súčasne. Komfortný "pogumovaný kabát" vysielača a ergonomické prevedenie, robí radosť tento prístroj ovládať. Najúžasnejšou časťou SportDogu SD-1875E je univerzálnosť vysielača, ktorý Vám ponúka obrovské množstvo výcvikových režimov, ktoré môžete kedykoľvek behom výcviku meniť. Jednoducho si prednastavíte na vysielači režimy, ktoré chcete používať a v priebehu výcviku si medzi nimi môžete ľubovolne prepínať. Zmena režimu na vysielači je rychlá a veľmi jednoduchá. U SportDogu SD-1875E môžete nastaviť silu impulzov v 14 úrovniach, kombinovať zvukové upozornenie s impulzy alebo vibrácie s impulzmi, meniť dĺžku trvania a silu impulzu (krátky silný impulz, krátky slabý impulz, dlhý silný impulz, dlhý slabý impulz) a všetko ide ľubovolne kombinovať a nastaviť pre tlačítka podľa Vašich potrieb. Taktiež disponuje funkciou boosteru (rýchle zvýšenie o 2 úrovne).

 

Dosah obojka

SportDog SD-1875E Vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je dostatečný ako pro základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. SportDog SD-1875E je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekce 

SportDog SD-1875E má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a el. impulz. Môžete nastaviť až 7 úrovní dlhého impulzu a 7 úrovní krátkeho impulzu, v závislosti na režimu, ktorý si vyberiete. SportDog SD-1875E má naviac booster (okamžité zvýšenie sily impulzu o 2 úrovne) a zvukový lokátor, ktorý je počuteľný až na 450 metrov.

 

Programovanie

SportDog SD-1875E má na výber z 8-mych rôznych režimov, ktoré Vám umožnia vybrať ideálnu voľbu priamo pre Vás. Môžete si nastaviť silu impulzov v 14tich úrovniach, tón, vibrácie, krátky alebo dlhý impulz, booster (zvýšenie impulzu o 2 úrovne), kombinácia impulzu s oneskoreným zvukovým upozornením, možnosť ovládania viacerých psov súčasne a je možné aj programovať daná tlačítka na vysielači. Jednoducho si tak môžete vytvoriť niekoľko režimov a tie používať v závislosti na tom aký plánujete práve výcvik. Môžete teda používať jeden režim ako vzdelávací a druhý režim napr. keď ste na lovu so psom. Zmena režimu na vysielači je rýchla a veľmi jednoduchá.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač aj vysielačka sú u SportDog SD-1875E osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom (vysielačka 550mAh a prijímač 240mAh), ktorý sa nabije behom 2 hodín. Majú LED indikáciu o stavu nabitie/vybitie a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 40 až 60 hodín. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

SportDog SD-1875E disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteĺný až do 7,5 metrov. SportDog SD-1875E je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). 

 

Počet psov 

SportDog SD-1875E je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 6 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

SportDog SD-1875E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5cm, výšku 10cm a hĺbku 2,8cm a jej váha je 123 gramov. Prijímač má šírku 7,7cm, výšku 3,3cm a hĺbku 2,8cm a jeho váha je 84 gramov. 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov 1000 až 1500 metrov 1500 až 2000 metrov Podľa značky SportDog Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 20 - 70 cm
Výdrž přijímače 40 až 60 hodin
Výdrž vysílače 40 až 60 hodin
Baterie v přijímači 240 mAh
Baterie ve vysílači 550 mAh
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň impulsu 14
Hmotnost vysílače 123 g
Hmotnost přijímače 84 g
Rozměr vysílače 5 x 10 x 2,8 cm
Rozměr přijímače 7,7 x 3,3 x 2,8 cm

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1875E
Varianty (1)
pre 1 psa

SportDog SD-1875E s lokátorom

Na ceste 1 ks
519 €

Porovnať