SportDog SD-1875E s lokátorom

SportDog SD-1875E je profesionálny elektronický výcvikový obojok s dosahom až 1600 metrov a plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom do 7,5 m. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dlhým dosahom, množstvom nastaviteľných programov a novodobým designom za výbornú cenu. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 14 úrovniach. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
Elektrický výcvikový obojek SportDog SD-1875E BAZAR - SportDog SD-1875E s lokalizátorom Skladom 2 ks 507 € Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1875E SportDog SD-1875E s lokátorom Skladom 2 ks 533 €
533 € 440 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 28. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SportDog SD-1875E s lokátorom

Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-1875E je vynikajúce zariadenie, ktoré v sebe spojuje vysoký dosah, zvukový lokátor počuteľný až na 450 metrov, množstvo nastaviteľných tréningových programov a novodobý design za výbornú cenu. SportDog SD-1875E je neuveriteľne všestranný výcvikový obojok, ktorý je ideálnou voľbou ako pre základný výcvik, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých, či pracovných psov. Ako aj vysielač, tak aj prijímač sú nepremokavé a ponoriteľné až do 7,5 metrov. Pridaním ďalšieho prijímača ide SportDog SD-1875E jednoducho rozšíriť pre ovládanie až 6 psov súčasne. Komfortný "pogumovaný kabát" vysielača a ergonomické prevedenie, robí radosť tento prístroj ovládať. Najúžasnejšou časťou SportDogu SD-1875E je univerzálnosť vysielača, ktorý Vám ponúka obrovské množstvo výcvikových režimov, ktoré môžete kedykoľvek behom výcviku meniť. Jednoducho si prednastavíte na vysielači režimy, ktoré chcete používať a v priebehu výcviku si medzi nimi môžete ľubovolne prepínať. Zmena režimu na vysielači je rychlá a veľmi jednoduchá. U SportDogu SD-1875E môžete nastaviť silu impulzov v 14 úrovniach, kombinovať zvukové upozornenie s impulzy alebo vibrácie s impulzmi, meniť dĺžku trvania a silu impulzu (krátky silný impulz, krátky slabý impulz, dlhý silný impulz, dlhý slabý impulz) a všetko ide ľubovolne kombinovať a nastaviť pre tlačítka podľa Vašich potrieb. Taktiež disponuje funkciou boosteru (rýchle zvýšenie o 2 úrovne).

 

Dosah obojka

SportDog SD-1875E Vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je dostatečný ako pro základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. SportDog SD-1875E je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekce 

SportDog SD-1875E má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a el. impulz. Môžete nastaviť až 7 úrovní dlhého impulzu a 7 úrovní krátkeho impulzu, v závislosti na režimu, ktorý si vyberiete. SportDog SD-1875E má naviac booster (okamžité zvýšenie sily impulzu o 2 úrovne) a zvukový lokátor, ktorý je počuteľný až na 450 metrov.

 

Programovanie

SportDog SD-1875E má na výber z 8-mych rôznych režimov, ktoré Vám umožnia vybrať ideálnu voľbu priamo pre Vás. Môžete si nastaviť silu impulzov v 14tich úrovniach, tón, vibrácie, krátky alebo dlhý impulz, booster (zvýšenie impulzu o 2 úrovne), kombinácia impulzu s oneskoreným zvukovým upozornením, možnosť ovládania viacerých psov súčasne a je možné aj programovať daná tlačítka na vysielači. Jednoducho si tak môžete vytvoriť niekoľko režimov a tie používať v závislosti na tom aký plánujete práve výcvik. Môžete teda používať jeden režim ako vzdelávací a druhý režim napr. keď ste na lovu so psom. Zmena režimu na vysielači je rýchla a veľmi jednoduchá.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač aj vysielačka sú u SportDog SD-1875E osadené nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom (vysielačka 550mAh a prijímač 240mAh), ktorý sa nabije behom 2 hodín. Majú LED indikáciu o stavu nabitie/vybitie a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 40 až 60 hodín. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

SportDog SD-1875E disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteĺný až do 7,5 metrov. SportDog SD-1875E je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). 

 

Počet psov 

SportDog SD-1875E je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 6 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

SportDog SD-1875E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5cm, výšku 10cm a hĺbku 2,8cm a jej váha je 123 gramov. Prijímač má šírku 7,7cm, výšku 3,3cm a hĺbku 2,8cm a jeho váha je 84 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • ponoriteľný až do 7,5 metrov
 • možnosť ovládania až 6 psov súčasne
 • nabitie behom 2 hodín a výdrž až 60 hodín
 • 14 úrovní impulzu (dlhý a krátky)
 • veľký dosah 1600 metrov
 • zvukový lokátor počuteľný až na 450 metrov
 • vyššia cena
 • väčšie rozmery a váha prijímača

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 240 mAh
Hmotnosť prijímača 84 g
Výdrž vysielača 1 - 3 dni
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Vodotesnosť ponoriteľný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk + booster
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť vysielača 123 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 10 x 2,8 cm
Batérie vo vysielači 550 mAh
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,7 x 3,3 x 2,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 9
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 14
Dosah 1600 m
Počet psov 1 - 3 psy

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Lokátor
 • Vysielač 
 • Krátké elektrody 
 • Dlhé elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátory 
 • Duálna nabíjačka 
 • Putko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.