Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Petrainer PET998DB

Petrainer PET998DB je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99-tich úrovniach. Na dosah max 300 m môžete cvičiť až 2 psy naraz pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie má podsvietený displej a je dobíjací. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 19. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 21. 6.
72.43 € 59.86 € bez DPH
ks
Kód produktu: P223
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(6)
Elektrický obojek Petrainer PET998DB
Petrainer PET998DB
72.43 €

Popis produktu

Petrainer PET998DB je základný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 300 metrov, vodeodolným prijímačom a možnosťou ovládať 2 psy naraz. Jedná sa o najdostupnejší obojok na trhu v pomere ceny a výkonu. Odporúčame obojok skôr nenáročným majiteľom, ktorí s výcvikom psa začínajú. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 99-tich úrovniach Elektrický výcvikový obojok Petrainer PET998DB odporúčame skôr majiteľom pre nenáročný výcvik psa. Zariadenie využíva na korekciu zvuk, vibrácie a impulz. Tento obojok patrí medzi zariadenia s najväčším počtom možností na nastavenie sily korekcií. Impulzy aj vibrácie je možné nastaviť na 0 až 100 úrovní, čo vám umožňuje presnejšie nastavenie sily pre každý typ psa. Preto je možné obojok bez problémov využiť pre menšie aj veľké psy od 5 do 90 kg. Výcvik môžete rozšíriť až pre 2 psy zároveň pomocou jednej vysielačky. Medzi jednotlivými psami prepínate jednoducho tlačidlom a pre každého môžete využiť iný variant korekcií. Na rozšírenie sady pre 2 psy postačí iba dokúpiť ešte jeden prijímač. Vysielačka aj prijímač sú dobíjacie a majú teda väčšiu výdrž v prevádzke.

 

 

Model PET 998DB vďaka šikovnému pohybovému senzoru vie sporiť energiu. Akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka má podsvietený LCD displej, je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. V balení ďalej nájdete 2 dĺžky elektród pre optimálne nasadenie obojku. Dlhšie elektródy využite, ak vlastníte dlhosrstého psíka. Správne priliehanie elektród ku koži psa, zaisťuje správnu účinnosť korekcií. Prijímač disponuje ON/OFF tlačidlom pre vypnutie a zapnutie prijímača, čím je zaistená dlhšia výdrž v prevádzke.

Zariadenie má vodeodolný prijímač, ktorý vám umožní zariadenie využiť aj v miernom daždi. Obojok ale nevydrží prudký dážď, ponorenie - ani na krátku dobu a tiež dlhodobý kontakt s vodou či vlhkosťou. Pokiaľ obojok použijete napr. v daždi, odporúčame nechať zariadenie pred ďalším použitím vyschnúť.

 

 

Dosah obojku

Dosah pri Petrainer PET998DB sa pohybuje v rozmedzí 50-300 metrov, v závislosti od terénu. Obojok odporúčame na použitie v domácich podmienkach alebo na miestach, kde nie je členitý terén. Nezabudnite, že dosah je vždy meraný v laboratórnych podmienkach, aby bolo možné určiť presný maximálny limit. V praxi sa vždy dosah odvíja od prostredia, kde psíka cvičíte.

 

Typ korekcie

Petrainer PET998DB má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 99-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET998DB je osadená dobíjacím Lítium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 1 mesiaca. V prijímači je aj dobíjací akumulátor s kapacitou 200mAh. Jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dní.

 

Vodotesnosť

Model Petrainer PET998DB disponuje najzákladnejšou výbavou proti vode s označením IPX6. Prijímač je vodeodolný do mierneho krátkeho dažďa. Vysielačka je bez ochrany. Odporúčame preto obojok pre základný výcvik v nenáročnom prostredí.

 

Počet psov

Petrainer PET998DB je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

Petrainer PET998DB prichádza s plastovým obojkom v balení, ktorý je možné nastaviť od 20 až do 60 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hĺbku 2,2 cm a jej váha je 53 gramov. Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 56 gramov (vrátane batérie).

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Petrainer Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Impuls
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Dosah 300 m
Dosah 300 m
Počet psov 1 - 2 psy
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Vodeodolné
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Výdrž vysielača 1 mesiac
Batéria v prijímači 200 mAh
Batéria vo vysielači 550 mAh
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň vibrácií 99 úrovní
Úroveň impulzov 99 úrovní
Hmotnosť vysielača 53 g
Hmotnosť prijímača 53 g
Rozmery vysielača 4 x 12,5 x 2,2 cm
Rozmery prijímača 6,5 x 3 x 3,8 cm
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Martin System Micro B Pro Trainer PT 3000 SSC

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
760.73 €

Porovnať

Vysielač d-control 900 AQUA spray

Týždeň, v pondelok 1. 7. u vás
92.72 €

Porovnať

Batérie Num Axes 4LR44

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
3.61 €

Porovnať

Magnetický kľúč Num´Axes

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
7.25 €

Porovnať

Vysílač d-control professional 1000
Varianty (2)
čierna oranžová

Vysílač d-control professional 1000

Týždeň, v pondelok 1. 7. u vás
174.05 €

Porovnať

Vysílač d‑control professional 2000
Varianty (2)
čierna oranžová

Vysílač d‑control professional 2000

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
202.39 €

Porovnať