Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -10% Mikulášska nádielka

iQ MINI

IQ MINI patrí medzi najmenšie výcvikové obojky americkej značky Dogtra s funkciami vibrácie a impulz v 100 úrovniach. S dosahom 400 m a veľmi malým a ľahkým prijímačom je vhodný pre malé plemená od 3,5 kg. Výcvik je možné rozšíriť až pre 2 psov pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie je nabíjací a ponoriteľné až na 1 m do vody.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
287 € Pôvodná cena
259 € 213 € bez DPH
Zľava -10%
Ušetríte 29 €
ks
Kód produktu: P50851
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Krátky / dlhý impulz možno vďaka škále až 100 úrovní nastaviť kolieskom na hornej strane vysielačke a vyladiť psovi na mieru korekciu s veľmi jemnými rozdielmi medzi jednotlivými stupňami. Ako obojok, tak i vysielačka sú nabíjacie pomocou magnetického nabíjacieho kábla a pýši sa veľmi dobrou vydrží akumulátora. Dogtra IQ MIN má ergonomicky tvarovanú vysielačku s veľmi pohotovým ovládaním, tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť, čo zaručí veľmi rýchlu reakciu pri výcviku. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 100 úrovniach a malým prijímačom, je obojok vhodný pre malé plemená od 3,5 kg. Zakrivená zadná doska a plastové kontaktné body na prijímači poskytujú ergonomický efekt pre bezpečné umiestnenie a nosenie prijímača na malý krk psíka. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Prikúpením ďalšieho prijímača možno výcvikový obojok Dogtra iQ Plus rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami).

 

 

Dosah obojku

Dogtra iQ MINI vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 400 m. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak i profesionálny výcvik psov.

 

Typ korekce 

Dogtra iQ MINI využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak i prijímač sú u Dogtry iQ MINI sú osadené vymeniteľnou a rýchlonabíjací lítium-polymérovou batériou, prijímač s kapacitou 300 mAh, vysielač 500 mAh. Vydrž vysielačky i samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete priebehu 2 hodín.

 

Vodotěsnost 

Dogtra iQ MINI je dodávaný s plne vodotesným a ponořitelným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, bežný dážď). Vysielačka u Dogtry iQ Cliq je len voděoodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psů 

Dogtra iQ MINI je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke potom máte tlačidlo pre prepínanie medzi jednotlivými psami.

 


Délka obojku

Dogtra iQ MINI má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm, šírka 19 mm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 4,3 cm, výšku 12,6 cm, hĺbku 2,5C m a jej váha je 66 gramov. Prijímač má šírku 2,4 cm, výšku 5,2 cm, hĺbku 3,2 cm a jeho váha je 40 gramov.

 

 Výhody

 • Veľmi praktický výcvikový obojok
 • Pre malé plemená od 3,5 kg
 • Krátky / dlhý impulz + vibrácie
 • Jednoduché ovládanie a používanie
 • Veľký výdrž akumulátora
 • Ponoriteľný prijímač do 1 m
 • Pre výcvik 2 psov
 • Malý a veľmi ľahký prijímač

 

 Obsah balení

 • Přijímač
 • Vysielač
 • Sieťová nabíjačka
 • Rozdvojka pre súčasné nabíjanie vysielača a obojku
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Dogtra Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace
Dosah 400 m
Dosah 400 m
veľkosť Pre nejmenšie psy, Malé psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
Plastový obojok čierny Dogtra, šírka 2,5cm
Varianty (6)
čierna - 60 cm čierna - 76 cm Modrá - 76 cm oranžová - 60 cm oranžová - 76 cm zelená - 76 cm

Plastový obojok čierny Dogtra, šírka 2,5cm

Skladom
33 €
30 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
Patpet T200
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet T200

Skladom
111 €
100 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysielačka Reedog P30

Skladom
37 €
33 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysielačka Dogtra 1202S

Skladom
255 €
229 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysílačka Petrainer PET900 D/DB

Skladom
37 €
33 €

Porovnať

Zľava -10%

Dogtra 4504 EDGE

Na ceste 1 ks
903 €
813 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Nabíjačka / adaptér pre Ecollar ET-800 a 1200

Skladom
33 €
30 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
iQ MINI
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

iQ MINI

Skladom
287 €
259 €

Porovnať