Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Garmin Sport PRO Bundle

Kompaktný a ľahký elektronický výcvikový obojok pre psov Garmin Sport PRO je elektronický výcvikový systém s jednoduchým, intuitívnym ovládaním, 3 druhmi korekcie a možnosťou výcviku až 3 psov súčasne. 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 22. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 7.
379.73 € 313.82 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2807
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(2)
Garmin Sport PRO
Garmin Sport PRO…
379.73 €

Popis produktu

Kompaktný a ľahký elektronický výcvikový obojok pre psov Garmin Sport PRO je elektronický výcvikový systém s jednoduchým, intuitívnym ovládaním, ktoré zvládnete jednou rukou a nepotrebujete sa na ovládač vôbec pozerať. Stupeň intenzity impulzu a doplnkové pomocné funkcie ovládate jednoduchým otočením kolieska na ovládači. Pomocou integrovanej funkcie BarkLimiter možete jednoducho odnaučiť vášho psa nežiadúcemu štekaniu. Výcvikový obojok má tri funkcie - vibrácie, zvuk a impulz, ktorý je nastaviteľný v 10 úrovniach intenzity. Štyrmi tlačidlami ovládate kontinuálny a okamžitý korekčný impulz, vibráciu, tón a svetlo. Prikúpením ďalších Garmin PT 10 obojkov môžete súčasne viesť výcvik až 3 psov.

Elektronický impulz kontinuálny
Určite ste sa stretli s tým, že váš pes nadobudl určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Elektronický impulz okamžitý
Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.

 

Dosah obojku

Garmin Sport PRO vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Ideálnou voľbou pre použití ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť ku zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Garmin Sport PRO mávyužiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 10 stupňoch. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Sílu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolečka na vysielači.

 

Detekcia štekania

Garmin Sport PRO identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie. 

 

Batéria a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rýchlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Vysielačka aj prijímač vydrží až 60 hodín, v závislosti na používaní. 

 

Vodotesnosť 

Garmin Sport PRO je vodotesný - odolný voči namočeniu, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou.

 

Počet psov 

Garmin Sport PRO je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ju môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Garmin Sport PRO má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. 

 

 
Váha a rozmery

Vysielačka má šířku 5,4 cm, výšku 13,6 cm a hĺbku 3,5 cm. Hmotnosť vysielačky je 125g. Prijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hĺbku 4,4 cm. 

 

 Výhody

 • dosah až 1200 metrov
 • výdrž až 60 hodín
 • možnosť výcviku až 3 psov naraz 
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • BarkLimiter

 Nevýhody

 • žiadne

 Obsah balení

 • Vysielačka
 • Prijímač
 • Obojok
 • AC adaptér
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • SK, EN manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podľa značky Garmin Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Antištěk
Dosah 1200 m
Dosah 1200 m
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Garmin Delta SE

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
395.57 €

Porovnať

Garmin KT™ 15X

4 týždne, v stredu 21. 8. u vás
593.55 €

Porovnať

GPS lokátor Garmin Alpha 200i K

10 dní, vo štvrtok 1. 8. u vás
918.24 €

Porovnať