Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Obojok a prijímač Garmin PT 10

Kompatibilné s obojkami Garmin PRO 550, Garmin PRO 70, Garmin Sport PRO. Po dokúpení elektronického obojku Garmin PT 10 môžete cvičiť súčasne aj 3 psov (s výcvikovým systémom PRO 550) alebo až 6 psov (s výcvikovým systémom PRO 70). Dosah je 1500 metrov.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks
230 € 190 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2808
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Garmin PT 10 obojek
Obojok a prijímač…
230 €

Popis produktu

Kompatibilné s obojkami Garmin PRO 550, Garmin PRO 70, Garmin Sport PRO. Po dokúpení elektronického obojku Garmin PT 10 môžete cvičiť súčasne aj 3 psov (s výcvikovým systémom PRO 550) alebo až 6 psov (s výcvikovým systémom PRO 70). Dosah je 1500 metrov. Vďaka LED svetlu budete môcť aj v horších svetelných podmienkach lokalizovať svojich psov. Viditeľnosť je až do 100 m. Integrovaná funkcia BarkLimiter, vďaka ktorej psa odnaučíte nežiadúceho štekania.


Dosah obojku

Obojok Garmin vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1500 metrov. Dosah 1500 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin PT 10 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu

 

Detekce štekania

Garmin PT 10 vďaka technológii BarkLimiter identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizácou zranenia bez spustenia korekcie. 

 


Batérie a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rychlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Prijímač vydrží 60 hodin, záleží na četnosti použitia.

 

 

Vodotesnosť 

Garmin PT 10 je vodotesný - odolný voči namočení, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov

Garmin PT 10 je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov môžete cvičiť súčasne aj 3 psov (s výcvikovým systémom PRO 550) alebo až 6 psov (s výcvikovým systémom PRO 70).

 


Délka obojku

Garmin PT 10 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozmery

Prijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hĺbku 4,4 cm. Jeho hmotnosť je 98 g. 

 

 

 Výhody

 • dosah až 1500 metrov
 • nabíjací prijímač s výdržou až 60 hodin
 • možnosť výcviku až 6 psov súčasne
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz, LED svetlo
 • BarkLimiter

 Nevýhody

 • vyššia cena

 Obsah balení

 • PT 10 obojok
 • Modrý (červený) remienok
 • AC adaptér
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • SK, EN manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Príslušenstvo Prijímače Garmin

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 6 psov
Dosah 1500 m
Počet psov až pre 6 psov
Napájanie Nabíjací

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Garmin PT 10 obojek
Varianty (2)
červená Modrá

Obojok a prijímač Garmin PT 10

Skladom
230 €

Porovnať