Dogtrace d-control Professional 1000 - black

Dogtrace D-Control Professional 1000 je model zo série pre profesionálny výcvik. Vo výbave má 2 úrovne zvukového upozornenia, 4 úrovne vibrácií, 40 úrovne krátkeho a dlhého impulzu, 8 svetelných módov a funkciu booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 1000 m. Plne ponoriteľný prijímač aj vysielač, spustenie na magnet, LCD displej a tlačidlo pre každú funkciu zvlášť na vysielači s nárazuvzdornou konštrukciou.

 

 

 

258 € 213 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 05. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control Professional 1000 - black

Dogtrace D-Control Professional 1000 je odolný elektronický obojok pre profesionálny, športový a služobný výcvik všetkých plemien psov. Vďaka dosahu 1000 m vám obojok bude dobre fungovať aj v členitom alebo zalesnenom teréne, kde sa obvyklý dosah výcvikových obojkov vplyvom prostredia skracuje. Dogtrácia D-Control 1000 Professional vám navyše umožňuje si pod vybranými tlačidlami nahrať vlastný režim. To znamená, že si vlastne môžete funkcie naprogramovať na mieru, ako to vyhovuje vám. Na každé tlačidlo je možné navoliť jednu z funkcií: 2 zvukové upozornenia, stimulačný impulz v 40 úrovniach (krátky a dlhý), 4 úrovne vibrácie alebo 8 svetelných módov, ktoré zviditeľnia vášho psíka po tme. Prijímač psa sa vďaka priehľadnej krabičke rozsvieti podľa režimu, ktorý nastavíte. Pokiaľ cvičíte 2 psy zároveň, môžete pre každého nastaviť odlišný režim, aby ste ich rozlíšili. Funkcia Booster vám dovolí skokové navýšenie impulzu v krízových situáciách. Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Každá funkcia má priradené tlačidlo na vysielačke s pogumovanými bokmi a nárazuvzdornou konštrukciou. Obojok má rýchlo naštartovanie pomocou magnetu, LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov, stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekcie

Model D-Control Professional1000 ponúka krátke a dlhé zvukové upozornenie a korekciu 8 stupňov vibracie a 40 stupňov krátkych a dlhých impulzov. Model navyše disponuje 8 módmi osvetlenia prijímača a zároveň môžete nastaviť pre každého psa iný režim. Obojok má vo výbave funkciu Booster, ktorá vám dovolí stlačením tlačidla navýšiť impulz hneď o niekoľko úrovní vyššie.

 

Dosah obojku

Obojok je svojim dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejšom, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 1000 m. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. na záhrade, ale aj v otvorenom teréne.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač je napájaný na 2x 1,5 V AAA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný vymeniteľnou lítiovou 3V batériou s označením CR2 a jej životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody.

 

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control Professional 1000 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

Dogtrace D-Control 400 má pevný a kvalitný plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 25 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,3 cm, hĺbku 2,9 cm (bez antény) a jej váha je 125 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 3,9 cm, výšku 7,7 cm, hĺbku 3,3 cm a váži 65 gramov (bez batérie).

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný k profesionálnemu výcviku
 • Ponoriteľný prijímač aj vysielač
 • 40 úrovní pre impulz
 • Zvuk a vibrácie v 4 úrovniach nastavenie sily
 • 8 režimov osvetlenia na obojku
 • 2 tónové signály
 • Funkcia Booster
 • Nárazuvzdorné spracovanie
 • Programovateľné tlačidlá
 • Veľmi ľahký prijímač
 • LCD podsvietený displej
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie
 • Pre výcvik dvoch psov je nutné dokúpiť ešte prijímač

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 1000 m
Napájanie prijímača Baterie
Výdrž prijímača 3-6 měsíců
Výdrž vysielača 6 až 12 měsíců
Nastavenie vibrácií 4 úrovní
Nastavenie zvuku 2 úrovne
Bateria vo vysielači 2x AAA 1,5V
Bateria v prijímači CR2 3V
Napájanie vysielača batéria
Vodotesnosť vodotesný (nevadí krátkodobé ponorenie)
Hmotnosť prijímača 65g
Počet psov 1 - 2 psy
Nastavenie impulzov 40 úrovní
Druh korekcie impulz + vibrácie + zvuk + svetlo
Dĺžka obojku 25 až 75 cm
Rozmer vysielača š.5,3 x v.11,3 x h.2,9 cm
Rozmer prijímača š.3,9 x v.7,7 x h.3,3 cm
Hmotnosť vysielača 125 g
Displej LCD podsvietený

Obsah balenia

 • Vysílač
 • Klip pre zavesenie vysielača na opasok
 • Prijímač s čiernym obojkom
 • Elektrody 12 mm
 • Elektrody 17 mm
 • 2x baterie AAA 
 • Baterie CR2 3 V 
 • Testovací výbojka
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Plastový kufřík
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.