Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace d-control 510 mini

Elektronický výcvikový obojok D-control 510 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný pre malé plemená psov s dosahom až 500 m. Model s externým ovládaním diaľkového vysielača ponúka funkciu zvuk, elektrostatický impulz v 30 úrovniach a funkciu booster. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 22. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 7.
205.51 € 169.84 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35567
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(12)
Dogtrace d-control 510 mini
Dogtrace d-control…
205.51 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok D-control 510 je vhodný pre malé plemená psov. Impulzy možno nastaviť na stupnici 30 úrovniach, čo je dostatočne široké rozpätie, ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre psíka. Zariadenie zároveň poskytuje možnosť využiť krátky alebo dlhý impulz a zvukových signálov, ktorý je vhodné zvoliť ako pochvalu alebo privolanie psa. Model D-control 510 mini je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prednastavovanie. S dosahom až 500 m je obojok vhodný pre profesionálne športové a lovecký kynologický výcvik. Prijímač je dodávaný s ponořitelným prijímačom, obojok je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach ako les či bahno. Prikúpením ďalšieho prijímača môžete cvičiť až 2 psov naraz pomocou jednej vysielač, pomocou jediného tlačidla. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo, obojok sa spúšťa pomocou magnetu a podsvietený LCD displej Žobráci indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 510 Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá široká škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu.

 

Dosah obojku

Model D-Control 510 mini vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 600 metrov, obojok je tak vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj v náročnejšom, členitom teréne. V praxi potom dosah o niečo klesá, obzvlášť vplyvom prostredia. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. Na záhrade, ale aj v otvorenom teréne.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej a v prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 510 Mini trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Délka obojku

DOGtrace d-control 510 mini má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15až do 72 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej váha je 88 gramov. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 6,1 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 44 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkcia Impuls, Zvuk, Booster
Dosah 500 m
Dosah 500 m
Veľkosť Malé psy, Stredné psy, Pre nejmenšie psy
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Batérie

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Novinka
Dogtra IQ Flex
Varianty (2)
béžová sivá

Dogtra IQ Flex

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
276.78 €

Porovnať

Patpet T220
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet T220

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
86.72 €

Porovnať

Zľava -9%
SportDog SD-1275
Varianty (1)
pre 1 psa

SportDog SD-1275

Na ceste 1 ks, v pondelok 29. 7. u vás
292.62 €
266.28 €

Porovnať

Obojok a prijímač Reedog VS8

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
31.29 €

Porovnať

Batéria Kodak 9V

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
1.95 €

Porovnať

Elektródy Dogtra EF-3500, Dogtra Pathfinder
Varianty (2)
15 mm 19 mm

Elektródy Dogtra EF-3500, Dogtra Pathfinder

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
7.88 €

Porovnať