Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 1640

Elektronický výcvikový obojok d-control 1640 je vhodný pre všetky plemená psov a je určený pre výcvik základných povelov. Vysielač ponúka funkciu zvuku, vibrácie a svetla na zviditeľnenie vášho psa v tme. So zariadením môžete cvičiť 2 psy na vzdialenosť až 1600 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD podsvietený displej a zvlášť tlačidlo pre každú funkciu.

 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks
226 € 186 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35524
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(8)
Dogtrace d-control 1640
Dogtrace d-control…
226 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok d-control 1640 je vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 1600 m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, svetlo (8 módov) a 5 režimov vi. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji. Funkcia svetlo umožňuje nastavenie 8 režimov svetelnej signalizácie v transparentnej krabičke prijímača, ktorá slúži na jednoduchú lokalizáciu Vášho psa v tme. Dosah obojku 1600 m bude vhodný aj do náročnejších podmienok. Prijímač obojku je dodávaný s ponoriteľným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má LCD podsvietený displej pre zobrazenie výšky stimulačného impulzu, vysielania a vybitia batérie a ľahko hmatateľné tlačidlá. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Dogtrace D-Control 1640 sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

 

Typ korekcie

Model D-Control 1640 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a vibráciu. Vibráciu môžete ešte nastaviť na škále 5 stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé psy či pozitívnu metódu výcviku, čomu zodpovedá výbava korekcií. Model navyše disponuje 8mi režimami osvetlenia na obojku psa, takže bude dobre vidieť aj v tme.

 

Dosah obojku

D-Control 1600 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1600 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control 1640 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne zvolenej funkcie, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Dĺžka obojku

Dogtrace D-Control 1640 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej váha je 95 gramov. Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramov.

 

 

 Výhody

 • Vhodný aj pre výcvik citlivých psov
 • Ponoriteľný prijímač
 • Zvuk a vibrácie v 5tich úrovniach nastavenie sily
 • 8 režimov osvetlenia na obojku
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • LCD podsvietený displej
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie

 Nevýhody

 • Nemá impulz
 • Pre výcvik 2 psov nutné dokúpiť jeden prijímač

 Obsah balení

 • Přijímač 
 • Obojek
 • Plastový kufřík
 • Vysílačka + klips na opasek
 • Baterie CR2 3V
 • Baterie 2x AA
 • Plastové elektrody
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Dogtrace Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu Podľa značky Podľa typu korekcie Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Podľa počtu psov Pre 1 psa Ponoriteľné 1500 až 2000 metrov Vodotesné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Světlo
Funkce Vibrace, Zvuk, Světlo
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 18 - 75 cm
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 2x 1,5V AA
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň vibrace 5
Úroveň světla 8
Hmotnost vysílače 95 g
Hmotnost přijímače 55 g
Rozměr vysílače 5,3 x 11,9 x 2,8 cm
Rozměr přijímače 4,3 x 6,4 x 3,4 cm

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené