Dogtrace d-control 1040

DOGtrace d-control 1040 je elektronický výcvikový obojok vhodný pre stredné a veľké plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov s dosahom až 1000 m. Obojok disponuje funkciou zvuk, svetlo a vibrácie. S obojkom môžete cvičiť 2 psov naraz pomocou jednej vysielačky. Ponoriteľný prijímač, magnetický systém zapnutie / vypnutie, podsvietený LCD displej a výdrž batérie až 12 mesiacov.


Ďalšie varianty:
Dogtrace d-control 1040 Dogtrace d-control 1040 Skladom ks 222 € Dogtrace d-control 1042 pro dva psy Dogtrace d-control 1042 pro dva psy týždeň 267 €
222 € 183 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 06. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control 1040

Elektronický výcvikový obojok DOGtrace d-control 1600 je vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok je vybavený funkciou zvuku, 8 módov svetla a 5 režimov vibrácie. Funkcia svetlo umožňuje nastavenie 8 režimov svetelnej signalizácie v transparentnej krabičke prijímača, ktorá slúži na jednoduché lokalizáciu vášho psa v tme. Dosah obojku 1000 m je vhodný pre základné, ale aj profesionálny výcvik psov. Prijímač obojku je dodávaný s ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má podsvietený LCD displej pre zobrazenie módu vibrácie a svetla, vysielanie a vybitie batérie a ľahko hmatateľná tlačidla. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá korekcia má priradené tlačidlo. D-Control 1600 sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie stačí priložiť vysielač k prijímaču. Obojok disponuje vysokou výdržou batérie 6-12 mesiacov, stav batérie signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 1040 nabízí 2 typy varovných signálů - korekcí: zvuk a vibrace. Vibrace můžete ještě nastavit na škále 5ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé psy, čemuž odpovídají mírnější korekční signály. Model navíc disponuje 8 mody osvětlení přijímače a zároveň můžete nastavit pro každého psa jiný režim.

 

Dosah obojku

Obojek je svým dosahem vhodný pro výcvik v domácím prostředí, ale i náročnějším, členitém terénu. Maximální vzdálenost pro výcvik činí 1000 m podle měření v laboratorních podmínkách. V praxi potom dosah o něco klesá, zvláště vlivem prostředí. Dosah  vám bude vyhovovat  i v otevřeném, členitějším terénu.

 

Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen na 2x 1,5V AA baterie, jehož stav vám ukazuje LCD displej a v provozu vydrží 6-12 měsíců. Přijímač je napájen 3V baterií s označením CR2 a jeho životnost se pohybuje v rozmezí 3 - 6 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí.

 

Vodotěsnost

Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 

 

 

Počet psů

Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 1040 trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.

 

Displej

Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.

 

Délka obojku

Dogtrace D-Control 1040 má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm a její váha je 88 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramů (bez baterie). 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný pre výcvik citlivých i temperamentných psov
 • Možnosť výcviku až pre 2 psov
 • Nastaviteľná funkcia Booster
 • Ponoriteľný prijímač
 • Krátky a dlhý impulz
 • Zvuk a impulz v 30tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA
Dosah 1000 m
Sila vibrácie 5
Dĺžka obojku 20 - 75 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,4 x 4,3 x 3,4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 11,9 x 5,3 x 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 55 g
Hmotnosť vysielača 88 g
Napájanie na batérie
Funkcie vibrace + zvuk + světlo
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)
Výdrž vysielača 6 až 12 měsíců
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Obojek
 • Vysílačka + klips na opasek
 • Plastový kufřík
 • Plastové kontaktní body
 • Baterie CR2 3V
 • 2x baterie AA
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.