Dogtra ARC 802

Moderný elektronický výcvikový obojok s nízkým profilom, ktorý je dobre prispôsobený tvaru krku psa a je skrytý za remienkom obojku. Rovnako ručný ovládač je precizne tvarovaný a profilované zdrsnené plochy ho umožňujú pri cvičení vždy pevne držať v ruke. Precizne nastavovanie úrovne stimulácie pomocou otočného prepínača o 127 úrovniach. Výcvikový obojok s elektrickou stimuláciou a vibráciami. Vhodný pre psy s bežnou citlivosťou a temperamentom, ktorý nevyžadujú obzvlášť vysokú úroveň stimulácie. Verzia pre výcvik dvoch psov.

591 € 488 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 31. 05. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtra ARC 802

Dogtra ARC 802 je veľmi praktický, precizný a róbustný výcvikový obojok. Jedná sa o pokročilý model z rady profesionálných elektronických obojkov od firmy Dogtra. Obojok Dogtra ARC 800 má dosah až 800 metrov a je tak ideálnou voľbou ako pro základný výcvik, tak aj pre profesionálný výcvik loveckých, či pracovných psov. Dogtra ARC 802 disponuje funkciami vibrácie a impulz (krátký a dlhý), ktoré je možné nastaviť v 127 úrovniach. Nastavenie sily impulzu je veľmi plynulé a upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zmeniť pomocou kolieska na vysielači. Ako obojek, tak aj vysielačka sú nabíjacie a pýšia sa veľmi dobrou výdržou akumulátoru - pri bežnom používání až niekoľko dňov. Dogtra ARC 802 má ergonomicky tvarovanú vysielačku a veľmi pohotové ovládánie - tlačítka sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je preto zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach, je obojok vhodný ako pre malé, stredné, tak i veľké plemená psov. Doporučujeme ho pre psy o váhe od 10 do 90 kg. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metru. 

 

 

Dosah obojku

Dogtra ARC 802 vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku mne, k nohe, zostaň apod., poprípade i na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

 

Typ korekcie 

Dogtra ARC 802 využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť vo 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre Vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielačke. 

 

Baterie a nabíjenie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtry ARC 800 osadené  vymeniteľným a rýchlonabíjacím Li-Po akumulátorom. Výdrž vysielačky aj samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dňov. Obojok aj vysielačku nabijete behom 2 hodín.

 

Vodotesnosť 

Dogtra ARC 802 je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u Dogtry ARC 802 je iba vodeodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psů 

Dogtru ARC 800 je možné použiť pre výcvik až dvoch psov súčasne.

 


Dĺžka obojka

Dogtra ARC 802 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,5cm, výšku 11,1cm, hĺbku 3,2cm a jej váha je 110 gramov. Prijímač má šírku 8,9cm, výšku 2,9cm, hĺbku 4,2cm a jeho váha je 65 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 800 metrov
 • dobre tvarovaná vysielačka aj prijímač
 • jednoduché ovládánie a veľká výdrž akumulátoru
 • vibrácie a možnosť nastavenia 127 úrovní impulzu
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metru
 • rychlonabíjanie počas 2 hodín
 • vyššia cena
 • nemá zvukové upozornenie

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 280 mAh
Batérie vo vysielači 400 mAh
Výdrž vysielača 3 - 7 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD podsvietený
Funkcie impulz + vibrácie + booster
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť vysielača 110 g
Hmotnosť prijímača 65 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 11,1 x 3,2 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 8,9 x 2,9 x 4,2 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 127
Dosah 800 m
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotesný (nevadí krátkodobé ponorenie)

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Elektrody 15 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm 
 • Vysielač 
 • Plastové kontaktné body 12 mm pre použitie výcvikového obojku bez elektrickej stimulácie 2 ks
 • Akumulátor v prijímači
 • Akumulátor vo vysielači
 • Sieťová nabíjačka a rozdvojka pre súčasné nabíjanie ovládača a obojku
 • Kovová pracka pre zavesenie ovládača za opasok alebo kapsu + 2 skrutky
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.