Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka Novinka

Dogtra 2600 T&B

Dogtra 2600 T&B je elektronický výcvikový obojok, ktorý kombinuje výcvikový režim so zvukovým lokátorom. Na vzdialenosť 1500 metrov môžete využiť funkciu zvuku, dlhý a krátky impulz v 127 stupňoch intenzity. Obojok je dobíjací, 100% vodotesný a vysielačka má podsvietený a prehľadný LCD displej.

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.
572.05 € 472.77 € bez DPH
ks
Kód produktu: P48603
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Dogtra 2602T&B je výcvikový obojok s dosahom až na 1500 metrov pre výcvik v teréne a pracovných alebo loveckých psov. Dogtra disponuje funkciami zvuku a krátkeho či dlhého impulzu, ktorý je nastaviteľný až v 127 úrovniach. Výcvikový obojok s nastavením sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach predstavuje veľmi prispôsobivé riešenie a korekcia sa ľahko prispôsobí temperamentu aj veľkosti psa na mieru. Obojok Dogtra Dogtra 2500T&B môžete bez problémov využiť pre stredné a veľké plemená psov. Odporúčame ho pre psov s váhou od 15 do 90kg.

Dlhý impulz slúži ako pohotovostné riešenie do krízových situácií, keď pes koná v afekte a nereaguje na bežne dostatočné signály. Dlhý impulz vám dovolí vyslať dostatočne razantné upozornenie predĺžením impulzu na dobu stlačenia tlačidla. Vysielačka aj prijímač sú vodotesné, takže vyhovujú použitiu v teréne. Vysielačka má podsvietený LCD displej, ktorý zobrazuje presnú úroveň stimulácie, zvolený režim a stav batérie.

Hlavní funkce:

 • Vodotesný ovládač (vysielač) a obojok (prijímač)
 • Presné nastavenie stimulačných úrovní (0 - 127) bez skokov medzi jednotlivými úrovňami
 • Rýchlonabíjacie lítium polymérové batérie s dobou nabíjania 2 hodiny
 • Prehľadný LCD displej s modrým podsvietením zobrazuje presnú úroveň stimulácie, režim a stav batérie
 • Krátka a dlhá stimulácia
 • 3 režimy činnosti zvukového obojku: "Lokalizácia", "Beží/vystavuje", "Len vystavuje"
 • Viac ako 8000 rôznych identifikačných kódov, ktoré zabraňujú zhode signálu s inými elektronickými obojkami
 • Dosah 1500 metrov

 

 

Dosah obojku

Dogtra 2602 T&B vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1500 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku mne, k nohe, zostaň a pod. poprípade aj na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

 

Typ korekce 

Dogtra 2602 T&B využíva ako korekciu zvuku a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť skutočne mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtra 2602 T&B sú osadené rýchlonabíjacie lítium polymérovou batériou s dobou nabíjania 2 hodiny. Vydrž vysielačky aj samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní.

 

Vodotěsnost 

Dogtra 2602 T&B je dodávaná s plnevodotesným prijímačom a vysielačom.

 

 

Počet psů 

Dogtra 2602 T&B je sada pre 2 psy. Zakúpením ďalšieho prijímača je možné výcvik rozšíriť pre 3 alebo 4 psy.

 


Dogtra 2602 T&B má kvalitný LCD displej s modrým podvietením, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako cez deň, tak aj v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu, zvolený režim a ukazovateľ stavu nabitia a vybitia batérie.

 

Délka obojku

Dogtra 2602 T&B má veľmi pevný a kvalitný plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná až do dĺžky 75 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,6 cm, výšku 13,8 cm , hloubku 4,3 cm a její váha je 197 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku  4,6 cm, výšku 6,8 cm, hloubku 3,1 cm a jeho váha je 202 gramů. 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1500 až 2000 metrov Podľa značky Dogtra Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 4 psy
Funkce Impuls, Zvuk
Dosah 1500 m
Dosah 1500 m
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení USB nabíjení

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 1610

Týždeň, vo štvrtok 14. 3. u vás
244.38 €

Porovnať

Batéria CR2025

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
3.52 €

Porovnať

Obojok a prijímač Dogtra Pathfinder
Varianty (3)
čierna oranžová zelená

Obojok a prijímač Dogtra Pathfinder

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
354.92 €

Porovnať

PetSafe Standard 100m

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
153.58 €

Porovnať