Dogtra 2500T&B

Akcia

Dogtra 2500T&B je ďalšou generáciou výcvikového obojku so zvukovým lokalizátorom, ktorý je perfektný predovšetkým pre lovecké psy. Zvukový lokalizátor je zabudovaný priamo v prijímači a nie na obojku hore, ako to býva u ostatných výcvikových obojkov so zvukovým lokalizátorom. Psovi tak lokalizátor neprekáža. Výcvikový obojok Dogtra 2500T&B disponuje funkciami zvuk (pomocou prepínača určujete vysoká či krátky tón - len u verzie pre jedného psa) a impulz, ktorý je nastaviteľný až ve 127 úrovniach.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 469 € 432 € 357 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 15. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtra 2500T&B

Dogtra 2500T&B je ďalšou generáciou výcvikového obojku so zvukovým lokalizátorom, ktorý je perfektný predovšetkým pre lovecké psy. Zvukový lokalizátor je zabudovaný priamo v prijímači a nie na obojku hore, ako to býva u ostatných výcvikových obojkov so zvukovým lokalizátorom. Psovi tak lokalizátor neprekáža. Výcvikový obojok Dogtra 2500T&B disponuje funkciami zvuk (pomocou prepínača určujete vysoká či krátky tón - len u verzie pre jedného psa) a impulz, ktorý je nastaviteľný až ve 127 úrovniach, 3 úrovne zvukového beepru ("Lokalizácia", "Beží/vystavuje", "Len vystavuje"). Robustné prevedenie vysielačky aj prijímača, ktoré sú vodotesné, LCD obrazovka, ikonka batérie a dosah až 1600 metrov a omnoho viac schováva v sebe tento výcvikový obojok Dogtra 2500T&B. Pomocí pákového prepínača prepínate medzi vysokým a nízkym tónom (ale len u verzie pre 1 psa) a pre voľbu 1. a 2. obojku u súpravy s dvomi obojkami. Tlačítka sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť, na vysielačke môžete využiť Continual (dlhý) alebo Momentary (krátky) impulz.  Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach, je obojok vhodný ako pre malé, stredné, tak aj veľké plemená psov. Odporúčame ho pre psov o váhe od 10 do 90kg. Obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. V prípade, že chcete trénovať dva psy, je potreba si kúpiť model Dogtra 2500T&B, určený práve pre výcvik dvoch psov.

 

 

Dosah obojku

Dogtra 2500T&B vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku ma, k nohe, zostaň apod. prípadne aj na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti.

 

Typ korekcie

Dogtra 2500T&B využíva ako korekciu tón a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. 

 

Batéria a nabíjanie

Ako aj vysielačka, tak aj prijímač u Dogtra 2500T&B sú osadené rychlonabíjacou lithium polymerovovou batériou s dobou nabíjania 2 hodiny. Vydrž vysielačky aj samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete v priebehu 2 hodín. 

 

Vodotesnosť

Dogtra 2500T&B je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielačka u Dogtry 2500T&B je tiež vodotesná.

 

Počet psov

Dogtra 2500T&B je len pre výcvik jedného psa. Pokiaľ chcete cvičiť až dva psy, prejdite na model Dogtra 2500T&B, ktorý je špeciálne navrhnutý pre výcvik dvoch psov.

 

 

Displej 

Dogtra 2500T&B má kvalitný podsvietný LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať behom dňa, tak aj v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu a indikátor stavu nabití a vybití baterie. 

 


Délka obojku

Dogtra 2500T&B má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Hmotnosť prijímacieho obojku je 210 g. 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 1600 metrov
 • podsvietený LCD displej
 • dobre tvarovaná vysielačka aj prijímač
 • jednoduché ovládanie a veľká výdrž akumulátoru
 • zvuk a možnosť nastavení 127 úrovní impulzu
 • zvukový lokátor
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metru
 • rychlonabíjení během 2 hodin
 • vyšší cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 400 mAh
Hmotnosť vysielača 182 g
Výdrž vysielača 3 - 7 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť prijímača 210 g
Batérie vo vysielači 350 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 19,5 x 2,54 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,4 x 7 x 4,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Protištekací mód nie
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 127
Dosah 1600 m
Počet psov 1 pes

Obsah balenia

 • Přijímač 
 • Zvukový lokátor
 • Vysílač 
 • Plastový kufřík
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody
 • Plastové kontaktní body
 • Nastavitelný černý obojek
 • Akumulátor v přijímači
 • Akumulátor ve vysílači
 • Dualní nabíječka 
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.