Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicom 5.800 - sada pre 2 psov

Elektronický obojok Canicom 5.800 je praktickým pomocníkom pre základný aj profesionálny výcvik jedného až dvoch psov (2 prijímače v balení) od 5 do 80 kg. Obojok je určený pre všetky psie plemená a jeho dosah je užitočných 800 m. Tri druhy korekcií - zvuk, vibrácie, impulz, ktorých intenzita je regulovateľná v 20 úrovniach. Ďalej je obojok vybavený booster tlačidlom na riešenie krízových situácií. Vodotesné prevedenie, LCD podsvietený displej a mikroprocesor s plávajúcimi kódmi proti rušivým signálom.

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
307 € 253 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53869
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Num Axes Canicom 5.800 je moderný elektronický výcvikový obojok nového radu CANICOM 5 pre výcvik profesionálnych a loveckých psov do vzdialenosti 800 metrov, vhodný pre malé, stredné i veľké plemená psov od 5 do 80 kg. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie, impulz a booster. Veľmi vhodný na výcvik základnej poslušnosti rovnako ako bežné prechádzky so psom, kde poskytuje istotu privolania aj na väčšie vzdialenosti. Pre prácu v teréne a na väčšie vzdialenosti odporúčame model Canicom 5.1500 (dosah 1500 m). Vysielač je vybavený veľmi užitočným tlačidlom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu ako je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačidlo je potom možné použiť v núdzovej situácii, kedy je napríklad potrebné rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.


Dosah obojku

Num Axes Canicom 5.800 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 5.800 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 


Typ korekce 

Num Axes Canicom 5.800 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 20-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.

 


Baterie a nabíjení

Vysílač je napájen 3V baterií, typ CR2450, jejíž stav vám ukazuje na LCD displeji. Přijímač je taktéž napájen 3V baterií, typ CR2, jejíž stav vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 

 

 

Vodotěsnost

Num Axes Canicom 5.800 je dodáván s plně vodotěsným přijímačem s označním IPX7. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, je ponořitelný do 1m, avšak pouze na dobu maximálně 30 minut..  Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.

 

Počet psů

Canicom 5.800 můžete použít pro výcvik 2 psů (2 přijímače součástí balení). Na vysílačce si poté vybíráte, kterého psa chcete právě trénovat. 

 

 

Displej

Num Axes Canicom 5.800 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 


Délka obojku

Num Axes Canicom 5.500 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 60 cm.

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,1 cm, výšku 17,6 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 78 gramů. Přijímač má šířku 7 cm, výšku 3,2 cm, hloubku 5 cm a jeho váha je 85 gramů. 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Canicom Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster
Dosah 800 m
Dosah 800 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení Baterie
Vodotěsnost Vodotěsné
Délka obojku 20 - 60 cm
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači CR2450
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 20
Hmotnost vysílače 78 g
Hmotnost přijímače 85 g
Rozměr vysílače 5,1 x 17,6 x 2,4 cm
Rozměr přijímače 7 x 3,2 x 5 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené