Reedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosť
Reedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosťReedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosťReedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosť Ukáž video
Nehodnotené

Reedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosť

Svietiaci prívesok pre psov a mačky Reedog jednoducho upevníte na akýkoľvek obojok. Má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: oranžová, žltá, červená, zelená, ružová, modrá.

 

Výber varianty produktu
 • Farba

9 € 7 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 05. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Reedog svietiaci prívesok pre psov a mačky - kosť

Svietiaci prívesok pre psov a mačky jednoducho upevníte na akýkoľvek obojok. Má tri druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: oranžová, žltá, červená, zelená, ružová a modrá.

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik na prechádzke v temnom parku stratí - obstarajte mu svietiaci LED prívesok! Prívesok okrem iného spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Vďaka nemu máte o vašom miláčikovi vždy absolútny prehľad, hoci sa vzdiali od pouličného osvetlenia. Vďaka obojku ho nikdy nestratíte z dohľadu.

Svietiaci prívesok je vyrobený z nezávadného materiálu, ktorý bude vášmu miláčikovi príjemný. Zo skúseností vyplýva, že psom a mačkám svietiaci obojok a ani prívesok neprekáža a rýchlo si naň zvykajú (vzhľadom na polohu umiestnenia ho zviera nevníma). Vyberte si z mnohých farieb ten pravý pre vášho psíka alebo mačičku.

 

 

Funkcie a farby

Svietiaci prívesok má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená a biela.

 

 

Batérie a nabíjanie

Svietiaci prívesok je napájaný vymeniteľnou gombičkovou batériou CR2032 alebo 2x CR2016. Výdrž v prevádzke sa rádovo pohybuje okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií. Batérie nie sú sučasťou balenia.

 

Dĺžka obojka

Svietiaci prívesok pre psov a mačky je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov a mačiek. Svietiaci prívesok jednoducho upevníte na akýkoľvek obojok.

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 3 druhy svícení
 • výdrž až 3 měsíce
 • na výběr z mnoha barev
 • možnost výměny baterií
 • kvalitní materiál
 • nutnost měnit baterie
 • baterie není součástí balení

V čom vám svietiaci obojok pomôže?

 • Je to užitočný a nepostrádateľný pomocník pre večerné a nočné venčenie vášho štvornohého miláčika! Budete mať svojho psa alebo mačku vždy pod dohľadom.
 • Obojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • Svítící přívěšek
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.