Reedog svietiaci postroj pre psov a mačky

Svietiaci postroj pre malých, stredných a veľkých psov vo veľkostiach XS - š. 1.5cm, 32-39cm hrudník,  S - š. 2.0cm, 32-40cm hrudník, M - š. 2,5cm, 38-50cm hrudník, L- š. 2.5 cm, 43-60cm hrudník

3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

 

Výber varianty produktu
 • Farba

 • Veľkosť

11 € 9 € bez DPH
Skladom 7 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Reedog svietiaci postroj pre psov a mačky

Svietiaci postroj pre malých, stredných a veľkých psov vo velkostiach XS - š. 1.5cm, 32-39cm hrudník,  S - š. 2.0cm, 32-40cm hrudník, M - š. 2,5cm, 38-50cm hrudník, L- š. 2.5 cm, 43-60cm hrudník

3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED postroj! Postroj spoľahlivo ochránia vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad. Dni sa pomaličky krátia a tma prichádza stále skoršie a skoršie. Majte svojho psíka alebo mačičku stále pod kontrolou, aj keď sa vám zabehne od pouličného osvetlenia. Vďaka svietiacim kšírám sa vám nikdy nestratí z dohľadu. Svietiace kšíry sú vyrobené z nezávadného materiálu, ktorý bude vašemu miláčikovi príjemný. Skladajú sa z nylonového popruhu, fluorescenčného popruhu, super jasnej LED diódy a optického vlákna. Zo skúseností plynie, že psom a mačkám svietiace ani blikajúce kšíry nevadia a rýchlo si na ne zvykajú (svietenie a blikanie vzhľadom k umiestneniu kšír nevnímajú). Vyberte si z množstva farieb, typov aj veľkostí. Proste tie pravé pre vašeho psíka alebo mačičku!

Postroj nie je určený na pripínanie vodítka! Slúži ako doplnok a lokalizátor psa na diaľku počas zníženej viditeľnosti.

Funkcie a farby

Svietiaci postroj má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

 

 

Batérie

Svietiaci kšíry sú napájané vymeniteľnou gombičkovou batériou CR2032. Výdrž v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Batérie nie sú sučasťou balenia.

 

 

Dĺžka obojka

Svietiaci LED postroj ponúkame vo veľkostiach XS so šírkou 1.5cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 32-39cm,  S so šírkou 2cm, a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 32-40cm, M ss šírkou 2,5cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 38-50cm hrudník, L so šírkou 2.5 cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 43-60cm hrudník. Sú tak vhodné ako pre malých, tak aj stredných a veľkých psov. Rozmery sú uvedené vrátane plastového zapínania.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • nastaviteľná dĺžka obojku
 • 3 druhy svietenie
 • výdrž až 3 mesiace
 • na výber z mnoho farieb
 • možnosť výmeny batérií
 • kvalitný materiál
 • žiadne

V čom vám svietiaci obojok pomôže?

 • Je to užitočný a nepostrádateľný pomocník pre večerné a nočné venčenie vášho štvornohého miláčika! Budete mať svojho psa alebo mačku vždy pod dohľadom.
 • Obojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • Svietiace kšíry
 • Batérie
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.