Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Reedog svietiaci postroj pre psov a mačky

Svietiaci postroj pre malých, stredných a veľkých psov vo veľkostiach XS - š. 1.5cm, 32-39cm hrudník,  S - š. 2.0cm, 32-40cm hrudník, M - š. 2,5cm, 38-50cm hrudník, L- š. 2.5 cm, 43-60cm hrudník

3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
11 € 8 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2566
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Svietiaci postroj pre malých, stredných a veľkých psov vo velkostiach XS - š. 1.5cm, 32-39cm hrudník,  S - š. 2.0cm, 32-40cm hrudník, M - š. 2,5cm, 38-50cm hrudník, L- š. 2.5 cm, 43-60cm hrudník

3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED postroj! Postroj spoľahlivo ochránia vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad. Dni sa pomaličky krátia a tma prichádza stále skoršie a skoršie. Majte svojho psíka alebo mačičku stále pod kontrolou, aj keď sa vám zabehne od pouličného osvetlenia. Vďaka svietiacim kšírám sa vám nikdy nestratí z dohľadu. Svietiace kšíry sú vyrobené z nezávadného materiálu, ktorý bude vašemu miláčikovi príjemný. Skladajú sa z nylonového popruhu, fluorescenčného popruhu, super jasnej LED diódy a optického vlákna. Zo skúseností plynie, že psom a mačkám svietiace ani blikajúce kšíry nevadia a rýchlo si na ne zvykajú (svietenie a blikanie vzhľadom k umiestneniu kšír nevnímajú). Vyberte si z množstva farieb, typov aj veľkostí. Proste tie pravé pre vašeho psíka alebo mačičku!

Postroj nie je určený na pripínanie vodítka! Slúži ako doplnok a lokalizátor psa na diaľku počas zníženej viditeľnosti.

Funkcie a farby

Svietiaci postroj má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená.

 

 

Batérie

Svietiaci kšíry sú napájané vymeniteľnou gombičkovou batériou CR2032. Výdrž v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Batérie nie sú sučasťou balenia.

 

 

Dĺžka obojka

Svietiaci LED postroj ponúkame vo veľkostiach XS so šírkou 1.5cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 32-39cm,  S so šírkou 2cm, a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 32-40cm, M ss šírkou 2,5cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 38-50cm hrudník, L so šírkou 2.5 cm a nastaviteľnou dĺžkou hrudníku 43-60cm hrudník. Sú tak vhodné ako pre malých, tak aj stredných a veľkých psov. Rozmery sú uvedené vrátane plastového zapínania.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Svietiace obojky Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Napájanie na batérie
Dĺžka 32-39, 32-40, 38-50, 43-60, 60-68
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre mačky
Vodotěsnost Voděodolné

Hodnotenie zákazníkov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Svítící obojky

V čom vám svietiaci obojok pomôže?

  • Je to užitočný a nepostrádateľný pomocník pre večerné a nočné venčenie vášho štvornohého miláčika! Budete mať svojho psa alebo mačku vždy pod dohľadom.
  • Obojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad.

 

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené