Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Reedog Full Light USB nabíjací svietiaci obojok pre psy a mačky

Reedog Full light je úplná novinka medzi svietiacimi obojky. Obojok je vhodný pre nočné venčenie psov a mačiek. Obojok disponuje 3 režimy svietenia: stále svetlo, rýchle blikanie, pomalé blikanie. Obojok je vhodný do dažďa a nabíja sa pomocou USB kábla. 3 veľkosti: S 35 cm, M 50cm, L 70cm.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
17 € 14 € bez DPH
ks
Kód produktu: P45813
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Reedog Full Light USB nabíjací svietiaci obojok pre psy a mačky
Reedog Full Light…
17 €

Popis produktu

Reedog Full light je nový svietiaci obojok pre psov a mačky ideálne pre nočné venčenie. Obojok disponuje 3 režimy svietenia: stále svetlo, rýchle blikanie, pomalé blikanie. Obojok je vhodný do dažďa a nabíja sa pomocou USB kábla.

 

Funkcie a farby

Svietiace obojok Reedog má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: červená, žltá, zelená, ružová, oranžová, modrá.

 

Batérie a nabíjanie

Svietiace obojok je nabíjateľná pomocou USB kábla (kábel je súčasťou balenia). Doba nabíjania činí 3-5 hodín.

 

Dĺžka obojku

Reedog svietiace obojok ponúkame v troch veľkostiach S: 35 cm, M: 50 cm a L: 70 cm. Obojok je teda vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov.

Produkt je zaradený v kategóriách

Svietiace obojky Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Napájanie nabíjací
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Voděodolné

Svítící obojky

V čom vám svietiaci obojok pomôže?

  • Je to užitočný a nepostrádateľný pomocník pre večerné a nočné venčenie vášho štvornohého miláčika! Budete mať svojho psa alebo mačku vždy pod dohľadom.
  • Obojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad.

 

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené