Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porcií
Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porciíPetwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porciíPetwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porcií Ukáž video
Nehodnotené

Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porcií

Aj láska k domácim miláčikom ide cez žalúdok! Petwant preto vyvinul jedinečný automatický dávkovač krmiva na suchú aj vlhkú stravu. Tento inteligentný dávkovač v tvare jedálneho taniera poskytne mačkám, malým a stredným psom obľúbenú stravu na celý deň! Dávkovač ovládate telefónom!


Ďalšie varianty:
BAZAR - Petwant F2 Wi-Fi Automatický dávkovač 5 porcí BAZAR - Petwant F2 Wi-Fi Automatický dávkovač… Skladom 1 ks 64 € Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porcií Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5… Skladom > 10 ks 105 €
105 € 86 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 20. 02. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petwant F2 Wi-Fi - Automatický dávkovač 5 porcií

Aj láska k domácim miláčikom ide cez žalúdok! Petwant preto vyvinul jedinečný automatický dávkovač krmiva na suchú aj vlhkú stravu. Tento inteligentný dávkovač v tvare jedálneho taniera poskytne mačkám, malým a stredným psom obľúbenú stravu na celý deň! Dávkovač ovládate telefónom! Postarajte sa chlpáčom o stravu, aj keď nie ste doma. Vďaka dávkovaču tak môžete kŕmiť zviera pravidelne, bez prejedania a presne v takom zložení a poradí, aké si určíte.

 

 

Hlavné funkcie:

 • Dávkovač na všetky druhy krmiva
 • Ovládanie cez aplikáciu vo vašom smartfóne
 • Možnosť manuálneho nastavenia
 • Vynímateľný zásobník pre 5 porcií
 • Podsvietený displej
 • Bezpečnostný zámok
 • Záložný zdroj napájania
 • Jednoduché ovládanie
 • Vynímateľné časti je možné umyť

 

 

 

Kŕmte maznáčika bez obmedzenia s dávkovačom krmiva Petwant PF 105!

Petwant je predovšetkým dávkovač bez obmedzenia typu krmiva. A preto zatiaľ čo známe dávkovače sú bežne dostupné pre granule, Petwant vám dovolí naplniť misku suchým aj vlhkým, horúcim aj studeným krmivom. Zásobník v tvare taniera má 5 oddelených boxov, každý akurát na jednu porciu pre vaše menších až stredných štvornohých stravníkov!

 

 

Petwant má mnoho praktických funkcií. Zachádzať s ním je radosť.

A preto váš dávkovač ponúka niekoľko možností kontroly. Vďaka jednoduchej aplikácii a pripojeniu vášho telefónu k Wi-Fi máte v ruke diaľkový ovládač pre automatickú aj priamu kontrolu dávkovača. 

Stačí len v aplikácii zadať čas pre jednotlivých 5 porcií a dávkovač v nastavenú hodinu pootočí zásobníkom a umožní zvieraťu prístup k potrave. Ostatné porcie zostanú uzavreté a zviera nemá šancu zjesť zo zásobníku niečo iné ako určenú porciu.

Kŕmenie samozrejme nastavíte aj manuálne na prehľadnom kontrolnom paneli dávkovača.

 

 

S dávkovačom Petwant sa maznáčik nakŕmi zdravo a bezpečne

Každý výrobok pre našich štvornohých kamarátov musí byť bezpečný a zdravotne nezávadný. Bezpečnostný zámok dávkovača zaistí, že sa veko nevysúva a chrámi krmivo vo vnútri a zároveň tak nehrozí priškripnutie alebo iné zranenie. Navyše, všetky porcie ktoré nie sú práve na programe, zostanú pre zviera neprístupné. 

Vďaka materiálu ABS sa nemusíte báť škodlivín ako bisfenol A, ktorý obvykle plasty obsahujú.

Obávate sa výpadku elektriny? V tomto prípade zbytočne, pretože Petwant má záložné napájanie a prípade núdze sa prepne na batérie.

 

 

Údržba a zachádzanie

Vnútorný zásobník krmiva je vynímateľný, takže ho jednoducho kedykoľvek vyberiete a umyjete. Pre čistotu domácnosti ideálne! Využívajte neagresívne prostriedky alebo mydlovú vodu.

 

Budúcnosť, štýl, elegancia...

Perfektný design v duchu minimalizmu sa inšpiruje presnosťou, jednoduchosťou a čistotou technológie z budúcnosti! Petwant vystihuje jej eleganciu a precíznosť. Nie je len dávkovačom, ale predstavuje prepracovaný a inteligentný jedálenský servis. Úhľadný a skladný design si ľahko nájde miesto v originálnom a jednoduchom interiéri. Nezaberie veľa miesta, skvelo vyzerá a jednoducho sa s ním zaobchádza. Stará sa aj o správne kŕmenie zvieraťa. Všetko, čo by ste si mohli v domácnosti so štvornohým miláčikom priať!

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dávkovač pre všetky typy krmiva
 • 3 možnosti kontroly
 • Ovládanie cez aplikáciu vo vašom telefóne
 • 5 porcií pre jeden kŕmny plán
 • Bezpečnostná poistka
 • Záložné napájanie
 • Jednoduchá údržba
 • Skvelý dizajn
 • Nie je pre veľké plemená

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

 • Dávkovač krmiva Petwant
 • Zásobník krmiva pre 5 porcií
 • Adaptér
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.