Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Goodlife Positive Pet

Veľmi malý a ľahký vibračný výcvikový obojok pre malé plemená psov, alebo mačiek od 5 kg Positive Pet ponúka funkciu krátke a dlhé vibrácie. So zariadením môžete cvičiť iba 1 psa na vzdialenosť 16m. Obsahuje tri vymeniteľné magnetické doštičky pre krátke, stredne dlhé alebo dlhosrsté psy. Dobíjacie batérie s dlhou výdržou vám umožnia vziať tréning kamkoľvek.

Viac informácií ›

10 dní
66 € 54 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52977
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Goodlife Positive Pet
Goodlife Positive…
66 €

Popis produktu

Positive Pet je malý diaľkovo ovládaný výcvikový obojok, ktorý namiesto impulzu využíva vibrácie. Vibrácie sú dostatočne silné, aby upútali pozornosť vášho psa a odviedli jeho pozornosť od zlého správania, zároveň nie sú bolestivé ani škodlivé. Tlačidlo diaľkového ovládania má 2 funkcie vibrácie: krátke stlačenie (stačí pre väčšinu správania, ktoré možno rýchlo napraviť) a dlhé stlačenie (pre tvrdohlavé plemená, ktoré potrebujú zvláštnu spätnú väzbu, alebo pre psov, ktorí majú problém venovať pozornosť v rušivom prostredí). Positive Pet bude dodávaný s tromi rôznymi magnetickými doštičkami, ktoré sa prispôsobia dĺžke srsti vášho maznáčika. K dispozícii je plochá doštička, doštička s menšími guľatými hrbolčekmi a doštička s vyššími špicatými hrbolčekmi na dosiahnutie dlhších chlpov. Obojok je vodotesný a nabíjanie pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

 

Dosah obojku

Positive Pet vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 16 metrov. Tento obojok je vhodný pre amatérsky výcvik psov na krátku vzdialenosť.

 

Typ korekce 

Positive Pet využíva na výcvik krátku a dlhú vibraciu. Vibrácia je počuteľná a dostatočne silná, aby upútala pozornosť vášho maznáčika a zamedzila nevhodnému správaniu.

 

 

Baterie a nabíjení

Vysielačka u Positive Pet je osadená vymeniteľnou batériou CR2025 a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 10 hodín. V prijímači je dobíjací akumulátor, nabíjanie trvá 5-8 hod a jeho výdrž je 2-3 dni v pohotovostnom režime. Obojok disponuje indikátorom stavu batérie.

 

Vodotěsnost 

Positive Pet je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielačka má najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Počet psů 

Petrainer Positive Pet je možné použiť na ovládanie iba 1 psa.

 

 

Délka obojku

Positive Pet má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku, dĺžku obojku môžete jednoducho upraviť, alebo použiť obojok vlastný. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm, šírka je 2,5 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 3,8 cm, výšku 5,8 cm, hĺbku 1,5 cm a jej váha je 17 gramov. Prijímač má šírku 3 cm, výšku 4 cm, hĺbku 2,5 cm a jeho váha je 27 gramov (vrátane batérie).

 

 Výhody

 • Pre všetky typy srsti
 • Pohodlné diaľkové ovládanie
 • Indikátor stavu batérie
 • Vodeodolný prijímač
 • Nastaviteľný nylonový obojok
 • Pre nepočujúcich psov aj mačky
 • Krátka a dlhá korekcia vibrácie
 • Malé rozmery prijímača aj vysielača

 Nevýhody

 • Žiadne

 Obsah balení

 • Přijímač
 • Vysielač
 • Nylonový obojok
 • Nabíjací USB kábel
 • 3x vymeniteľné magnetické doštičky
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Pre stredné psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Podľa typu korekcie Vibračné Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Vibrace
Funkce Vibrace
Dosah 16 m
Dosah 16 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Pre nejmenšie psy, Malé psy, Pre mačky
Displej Nemá
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení USB nabíjení, Baterie
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 - 70 cm
Výdrž přijímače 2 - 3 dny
Výdrž vysílače 10 hodin
Baterie v přijímači USB nabíjení
Baterie ve vysílači CR2025
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače Baterie
Úroveň vibrace 2 úrovně
Hmotnost vysílače 17 g
Hmotnost přijímače 27 g
Rozměr vysílače 3 x 4 x 2,5 cm
Rozměr přijímače 3,8 x 5,8 x 1,5 cm

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené