Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Inteligentná a starostlivá technológia od Petwant teraz u nás!

Reedog sa najnovšie ujal výhradnej distribúcie inteligentných produktov Petwant pre Slovenskú republiku. Aké horúce novinky už sú na trhu?

Ako ozvena budúcnosti pôsobia inteligentné technológie Petwant, ktoré vám zjednodušia kŕmenie domácich maznáčikov. Na diaľku, automatickým chodom, zaistia celodennú porciu pre chlpáča aj počas vašej neprítomnosti. Zachádzanie s dávkovačmi Petwant je veľmi jednoduché, no zároveň prínosné pre vášho miláčika.

V našom e-shope alebo v kamennej predajni Reedog máme 3 typy automatických dávkovačov Petwant, ktoré vám teraz postupne predstavíme. Hlavné odlišnosti medzi modelmi spočívajú v možnostiach technológií.

Petwant PF-105 Smart dávkovač pre najmenších miláčikov

Veľmi elegantný a skladný je automatický dávkovač krmiva Petwant PF-105m do ktorého pripravíte chlpáčom až 5 porcií suchého alebo vlhkého krmiva.

Manuálne nastavenie 4 tlačidlami kontrolujete na podsvietenom displeji. Dávkovač pracuje mechanicky na princípe pootočenia zásobníka s porciou pod otvor vo viečku, ktoré sa aktivuje automaticky v nastavenom čase. Vďaka tvaru a nízkej konštrukcií je tento servis obzvlášť pre najmenších štvornohých jedákov.

Uzavierateľné veko je neoceniteľným riešením hygienickej úschovy krmiva a bezpečnostný zámok zasa zaistí, že sa chlpáč pod veko nedostane. Máte tak jasnú kontrolu, koľko toho zje.

Všetky časti sú odnímateľné a nie je problém zariadenie udržiavať. Na výber máte z príjemných pastelových odtieňov modrej, ružovej ale aj klasickú bielu. Dávkovač disponuje záložným zdrojom batérií a nezradí vás teda ani pri výpadku elektrickej energie. 

 

Pozvite chlpáča na baštu vlastným hlasom...

Docielite toho vďaka modelu PF-102. Ten poskytuje možnosť 10 sekundovej hlasovej nahrávky, ktorú môžete nastaviť miláčikovi ako výzvu ku kŕmeniu.

Nastavenie prebieha tlačidlami s kontrolou na podsvietenom displeji. Vnútorný zásobník je určený výhradne pre granule a má kapacitu 4,3 L. Nastaviť môžete až 4 porcie v rámci každého dňa. Miska na granule je odnímateľná. 

 

Zaujíma Vás ako je možné ešte dôslednejšie dohliadať na životosprávu domácich maznáčikov?

Starať sa na diaľku Vám umožní Petwant PF-103 cez smartphone!

Náročnejšie požiadavky určite splní smart dávkovač krmiva Petwant PF-103. Ponúka obojsmerný mikrofón a vstavanú webkameru pre okamžitú kontrolu a komunikáciu s chlpáčom kdekoľvek. Ovláda sa v aplikácií vašim telefónom.

Nenahraditeľný je nie len kontakt, keď môžete so zvieratkom hovoriť, počuť ho a sledovať ako sa mu darí, ale tiež možnosť fotografického a video záznamu. Okrem záznamu ukladá aplikácia aj prehľad o stravovaní chlpáča. Prehľad o jeho životospráve je teraz hračkou.

Design dávkovača PF-103 kopíruje predchádzajúci model PF-102. Dôraz je kladený iba na rozlíšenie technologických vlastností. Bezpečnostný zámok a záložný zdroj energie zaručí bezpečný chod zariadenia.

 

Než si prídete úžasné a inteligentné dávkovače pozrieť, vedzte, že sa tešia vysokej obľube zákazníkov! Podiel na tom má jednoduchosť riešenia, ktorá umožní všetko zariadiť rýchlo tak, ako to potrebujete. Disponujú klasickým, praktickým a elegantným designom. Hodí sa do každého interiéru a jeho funkčnú stránku si budete veľmi pochvaľovať!


Súvisiace produkty