Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre psov 250ml
Nehodnotené

Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre psov 250ml

Menforsan antiparazitný sprej pre psov proti blchám a kliešťom, ktorý je ideálnym prostriedkom proti parazitom (blchám, kliešťom, roztočom a komárom).

9 € 7 € bez DPH
Skladom 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre psov 250ml

Milujete prechádzky v prírode so svojim štvornohým kamarátom? V tom prípade by ste nemali zabúdať, že aj on sa môže stať ľahkou obeťou rôzneho nepríjemného hmyzu. Ľahko na ne nie len vo vysokej tráve zaútočí rôzny parazitný hmyz. Kontrola psieho kožúška je potrebná! Môžeme tomu však predchádzať pomocou Menforsan antiparazitnému spreju pre psov proti blchám a kliešťom, ktorý je ideálnym prostriedkom proti parazitom (blchám, kliešťom, roztočom a komárom). Najlepšieho liečebného účinku dosiahneme pravidelnou dennou aplikáciou v trvaní aspoň jedného týždňa. V prípade, že už kliešte či blchy vašeho psíka napadli, použite sprej na jeho peleštek. Účinok začína okamžite po aplikácii.

Objem: 250 ml
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.