Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre mačky 250ml
Nehodnotené

Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre mačky 250ml

Prírodný repelent s nimbovým olejom pre mačky od značky Menforsan pôsobí ako prevencia a zároveň predstavuje účinný a jednoduchý spôsob, ako odstrániť nepríjemné parazity zo srsti našej mačičky.

10 € 8 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Menforsan antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom pre mačky 250ml

Starostlivosť o svojho domáceho mazlíčka nesmieme zanedbávať, inak by sa mohlo stať, že sa ich srsť stane domovom mnohých parazitov, ktoré prinesú mnoho starostí a nepríjemných situácií nášmu zvieratku, aj nám samotným. Prírodný repelent pre mačky od značky Menforsan pôsobí ako prevencia a zároveň predstavuje účinný a jednoduchý spôsob, ako odstrániť nepríjemné parazity zo srsti našej mačičky.

Návod k použití: Aplikujte na místo, kde vaše kočka spí. Po dobu aplikace až do zaschnutí spreje nepouštěte kočku na sprejem ošetřené místo. Používejte každý den po dobu jednoho týdne. Při výskytu hmyzu doporočujeme používat 2-3x týdně. Účinek je okamžitý. Obsahuje Permethrin!

Objem:  250ml
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.