SportDog NoBark 18 Deluxe

SportDog NoBark 18 Deluxe je protištekací obojok vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 3,6 do 90 kg. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dvojitou detekciou štekania (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), tromi tréningovými programami a kompletne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 7,5 metrov. 


Ďalšie varianty:
113 € 93 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SportDog NoBark 18 Deluxe

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark 18 Deluxe - je špeciálny protištekací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8 kg (kvôli veľkosti obojku). Protištekací obojok SportDog NoBark 18 Deluxe využívá duálnu detekciu štekanía Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. SportDog NoBark 18 Deluxe obsahuje software s tromi voliteľnými pásmi stimulačných úrovní: nízke (Low), stredné (Med) a vysoké (High) a 18 úrovňami impulzu, ktoré používa k zamedzeniu štekania alebo vytia. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Pokiaľ pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, tentokrát však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 18. SportDog NoBark 18 Deluxe je nabíjací a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov, vďaka technológii Drytek ™.

 

 

Detekcia štekania

SportDog 10r využívá technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Tato exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade pokiaľ zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí.

 

Typ korekcie 

Obojok SportDog NoBark 18 Deluxe využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytia elektrostatický impulz v 18-tich úrovniach a 3 rôzne pásma stimulačných impulzov. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre Vášho psa a Vaše potreby.

 


Nastavenie obojka

Obojok disponuje tromi voliteľnými pásmi stimulačných úrovní: nízke (Low), stredné (Med) a vysoké (High), ktoré dovoľujú nastavenie tak, aby čo najlepšie odpovedalo Vášmu psovi, jeho temperamentu a citlivosti.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok SportDog NoBark 18 Deluxe využíva pre napájanie špeciálnu vymeniteľnú batériu RFA-67. Výdrž obojka v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 6 mesiacov. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. 2 ks batérii RFA-67 zakúpite v našom e-shope. 

 

Vodotesnosť 

SportDog NoBark 18 Deluxe disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je tak vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

SportDog NoBark 18 Deluxe určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8 kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Dĺžka obojka

SportDog NoBark 18 Deluxe má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

SportDog NoBark 18 Deluxe má ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý je stredne veľký. Obojok má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je len 40 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 3 režimy nastavení impulzov
 • dvojitá detekcia štekania PerfectBark™
 • DryTek™ technológia - ponoriteĺný do 7,5 metrov
 • nastavenie 18 úrovní impulzov
 • tlačítko pre vypnutie a zapnutie
 • výdrž batérií až 6 mesiacov
 • vhodný aj proti vytie
 • väčšie rozmery a váha prijímača

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6 x 3 x 2,3 cm
Hmotnosť 40 g
Síla impulzu 10
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Batéria RFA-67
Druh korekcie impulz
Vodotesnosť ponoriteľný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v prevádzke 3 - 6 mesiacov

Obsah balenia

 • Protištekací obojok
 • Krátké elektrody 
 • Dlhé elektrody
 • Nastaviteĺný obojok
 • Batéria RFA-67
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.