Protištekacia búdka GoodLife DogSilencer MAX

Doporučujeme

Vylepšená verzia DogSilencer MAX, ktorá disponuje o 40% väčším výkonom!

184 € 152 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 20. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Protištekacia búdka GoodLife DogSilencer MAX

Novinka: Nové farebné kryty!

Ultrazvuková protištekacia búdka DogSilencer MAX disponuje najvyšším dosahom - až 100 metrov a o 40% silnejším zvukom, než predchodca DogSilencer. Detekuje štekanie na vzdialenosť cca 40 metrov. Pre prípady, kedy sa pes nachádza v rozmedzí 40 - 100 metrov je obsahom balenia aj diaľkový vysielač (dosah 40 metrov), ktorým môžete zariadenie ručne aktivovať. 

Základné vlastnosti

 • Pre obmedzenie nežiadúceho štekania používa ultrazvuk.
 • Detekuje štekanie až do 40 metrov pomocou vnútorného mikrofónu.
 • Obmedzuje štekanie až na vzdialenosť 100 metrov!
 • Ide ovládať priloženou vysielačkou s dosahom 30 metrov
 • Odolná a v prevedení proti poveternostným vplyvom pre vonkajšie použitie (chrániť pred silným dažďom).

Ak sa pýtate, kedy už sa snáď v noci poriadne vyspíte, užijete si kľudný deň, alebo kedy sa na sebe budete so svojím susedom môcť opäť usmievať, je pravdepodobne čas pomyslieť na niečo, čo prinúti vášho alebo susedovho psa byť potichu. Tým "niečím" je ultrazvukové zariadenie "poslednej pomoci" pre umlčanie vlastného alebo uštekaného susedovho psa. Je skutočnosťou, že psy štekajú. Robia to keď sú vzrušení alebo keď cítia nebezpečie. Niektorí, keď sa nudia - alebo horšie, len tak bez dôvodu. V týchto prípadoch chcete naučiť svojho alebo susedovho psa, že štekanie nie je vždy vhodné. Dômyselné elektronické zariadenie s najdlhším dosahom na trhu monitoruje štekanie psa a automaticky mu dáva vedieť, kedy má byť ticho. Disponuje tiež ručným ovládaním. Tým pomôže odstrániť napätie, ktoré prílišné štekanie môže vniesť do vášho vzťahu s inak perfektným štvornohým kamarátom (prípadne s vaším inak dobrým susedom).

Ste majiteľom chronického brecháča - alebo susedom takého? Keď váš pes - alebo pes vášho suseda - zašteká, zariadenie vyšle bezpečný, ale veľmi vysoký ultrazvukový tón (nepočuteľný pre väčšinu ľudí), ktorý ho prinúti ukončiť svoj otravný zlozvyk. Milujte opäť svojho suseda potom, čo donútite jeho psa, aby prestal štekať!

Zariadenie je určené pre vonkajšie použitie, nepoužívajte ho doma! V prípade veľmi silného dažďa a podobne nepriaznivých poveternostných podmienok je vhodné zariadenie uschovať.

 

Upozornenie !!

Zariadenie nesmie byť používané v blízkosti detí a na psy mladšie 1 rok.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • odolné prevedenie
 • detekuje štekanie na vzdialenosť až 40 metrov
 • s vysielačom detekuje štekanie až do 100 metrov
 • účinné aj na veľké psy
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 11 x 13,3 x 4,6 cm
Hmotnosť 500 g
Nastavenie citlivosti nie
Batéria 6 x AA
Dosah 100 m
Druh korekcie ultrazvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Bateria vo vysielači CR2032

Obsah balenia

 • Protištekacia budka
 • Sieťový adaptér
 • Diaľkový vysielač
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.