Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Pet at School Soft

Pet at School Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibrácie v 2 úrovniach, zvuk a svetlo. Výcvik bez korekcií impulzom môžete viesť na vzdialenosť až 200 m. Zariadenie od kvalitného francúzskeho výrobcu Num Axes je vodotesné a funguje na batérie. Vysielačka nemá displej.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 22. 4. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 4.
118.35 € 97.81 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1193
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Pet at School Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibracie v 2 úrovniach, zvuk a svetlo. Výcvik bez korekcií impulzom môžete viesť na vzdialenosť až 200 m. Zariadenie od kvalitného francúzskeho výrobcu Num Axes je vodeodolné do slabého dažďa a funguje na batérie. Vysielačka nemá displej. Vysoko svietivé červené LED osvetlenie obojku ovládate tlačidlom a zviditeľníte tak psa aj na diaľku, výraznými intenzívnymi zábleskami. Kompaktný ovládač je malých rozmerov a bez vonkajšej antény pohodlne padne do ruky, má pohotové ovládanie je veľmi odolný.

 

 

 

Dosah obojku

Pet at School Soft vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný pre väčšinu psov. Num Axes Pet at School je ideálnou voľbou pre základný výcvik povelov sadni, ľahni a ku mne.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Pet at School Soft má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a vibrácie. Vibrácie sú nastaviteľné v 2 úrovniach. Samostatná vibrácia väčšinou stačí pre odvedenie pozornosti psa a nie je tak nutné používať impulz. 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Pet at School Softl je na 3V batérii s označením CR2 a vysielačka je na batérie CR2032. Obojok aj vysielačka vydrží veľmi dlho v prevádzke, výrobca udáva až 6 mesiacov pri bežnom použití. Cena nových batérií sa pohybuje okolo 2 EUR.

 

Vodotesnosť 

Pet at School Soft je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka obojku e odolná iba vodeodolná.

 

Počet psov 

Pet at School Soft je špeciálne navrhnutý len pre výcvik jedného psa. Vďaka tomu má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché. Pre každú funkciu máte tlačítko zvlášť, takže nedochádza k oneskoreniam, keď potrebujete rýchlo reagovať.

 

Dĺžka obojku

Pet at School Softmá veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a jej váha je iba 36 gramov. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 4,3cm, hĺbku 3,8cm a jeho váha je 75 gramov vrátane obojku.

 

 

Pozor! Naše príslušenstvo je kompatibilné len s príslušenstvom Canicom zakúpeným v EÚ. Ak si u nás kupujete príslušenstvo pre už zakúpené produkty mimo Európskej únie, tieto produkty nebudú kompatibilné! Pracujú na rôznych frekvenciách.

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Pet at school Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, vibrácie
Funkcia Vibrácie, Zvuk, Světlo
Dosah 200 m
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Batérie
Vodotesnosť Ponorné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Výdrž vysielača 3 - 6 mesiacov
Batéria v prijímači 3V CR2
Batéria vo vysielači CR2032
Napájanie prijímača Batérie
Napájanie vysielača Batérie
Úroveň vibrácií 2
Hmotnosť vysielača 36 g
Hmotnosť prijímača 75 g
Rozmery vysielača 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozmery prijímača 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Elektródy Krátke elektródy

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody

 • Najmenšia a najľahšia vysielačka
 • Zvukové a vibračné upozornenie
 • Nemá impulzy a je teda šetrnejší
 • Dosah až 200 metrov 
 • Jednoduché ovládánie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • Výdrž batérií až 6 mesiacov
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač

 

Nevýhody

 • Menší dosah obojku
 • Väčšie rozmery prijímača

Obsah balenie

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Plastové elektrody 
 • Nastaviteĺný obojok
 • Batéria do vysielača
 • Batéria do prijímača
 • Putko na krk
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Obojok s integrovanou anténou D.T. Systems
Varianty (1)
oranžová

Obojok s integrovanou anténou D.T. Systems

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
39.19 €

Porovnať

Vysílač d-control easy

Týždeň, v piatok 3. 5. u vás
90.64 €

Porovnať

Adaptér Patpet 776, 310/320

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
15.44 €

Porovnať

Vysielačka Patpet T710

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
43.15 €

Porovnať

Dogtra ARC 800 Camo

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
395.41 €

Porovnať

Nadajnik Petrainer PET998DR/DB
Varianty (1)
podsvietený

Vysielačka Petrainer PET998DR/DB

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
47.11 €

Porovnať

Canicom Spray

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
165.85 €

Porovnať