Pet at School Soft

Akcia

Pet at School Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibrácie v 2 úrovniach, zvuk a svetlo. Výcvik bez korekcií impulzom môžete viesť na vzdialenosť až 200 m. Zariadenie od kvalitného francúzskeho výrobcu Num Axes je vodotesné a funguje na batérie. Vysielačka nemá displej.

Platí už len
do 10. 06. 2023
Pôvodne 127 € 114 € 94 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pet at School Soft

Pet at School Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibracie v 2 úrovniach, zvuk a svetlo. Výcvik bez korekcií impulzom môžete viesť na vzdialenosť až 200 m. Zariadenie od kvalitného francúzskeho výrobcu Num Axes je vodeodolné do slabého dažďa a funguje na batérie. Vysielačka nemá displej. Vysoko svietivé červené LED osvetlenie obojku ovládate tlačidlom a zviditeľníte tak psa aj na diaľku, výraznými intenzívnymi zábleskami. Kompaktný ovládač je malých rozmerov a bez vonkajšej antény pohodlne padne do ruky, má pohotové ovládanie je veľmi odolný.

 

 

 

Dosah obojku

Pet at School Soft vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný pre väčšinu psov. Num Axes Pet at School je ideálnou voľbou pre základný výcvik povelov sadni, ľahni a ku mne.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Pet at School Soft má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a vibrácie. Vibrácie sú nastaviteľné v 2 úrovniach. Samostatná vibrácia väčšinou stačí pre odvedenie pozornosti psa a nie je tak nutné používať impulz. 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Pet at School Softl je na 3V batérii s označením CR2 a vysielačka je na batérie CR2032. Obojok aj vysielačka vydrží veľmi dlho v prevádzke, výrobca udáva až 6 mesiacov pri bežnom použití. Cena nových batérií sa pohybuje okolo 2 EUR.

 

Vodotesnosť 

Pet at School Soft je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka obojku e odolná iba vodeodolná.

 

Počet psov 

Pet at School Soft je špeciálne navrhnutý len pre výcvik jedného psa. Vďaka tomu má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché. Pre každú funkciu máte tlačítko zvlášť, takže nedochádza k oneskoreniam, keď potrebujete rýchlo reagovať.

 

Dĺžka obojku

Pet at School Softmá veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a jej váha je iba 36 gramov. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 4,3cm, hĺbku 3,8cm a jeho váha je 75 gramov vrátane obojku.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Najmenšia a najľahšia vysielačka
 • Zvukové a vibračné upozornenie
 • Nemá impulzy a je teda šetrnejší
 • Dosah až 200 metrov 
 • Jednoduché ovládánie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • Výdrž batérií až 6 mesiacov
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • Menší dosah obojku
 • Väčšie rozmery prijímača

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 3V CR2
Hmotnosť vysielača 36 g
Výdrž vysielača 3 - 6 mesiacov
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Displej nemá
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie vibrácie + zvuk + svetlo
Napájanie na batérie
Hmotnosť prijímača 75 g
Batérie vo vysielači CR2032
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 2
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Plastové elektrody 
 • Nastaviteĺný obojok
 • Batéria do vysielača
 • Batéria do prijímača
 • Putko na krk
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.