Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Zľava -15%

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap DualScan

Dvierka pre mačky SureFlap DualScan sú batériou napájané dvierka s mikročipom, ktoré umožňujú vašej mačke iba vstup a výstup! Na vstup nie je potrebné používať obojok. Dvierka môžete nastaviť až pre 32 mačiek a nastaviť individuálny prístup pre každú z nich - vždy otvorené, vždy zatvorené, len dovnútra a len von. Môžete ho používať pomocou prívesku na obojku alebo pomocou mikročipu, ktorý mačke aplikuje veterinár.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.
161.28 € Pôvodná cena
137.09 € 113.29 € bez DPH
Zľava -15%
Ušetríte 24.20 €
ks
Kód produktu: P2537
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Dvierka pre mačky SureFlap DualScan sú batériou napájané dvierka s mikročipom, ktoré umožňujú vstup len vašej mačke! Na vstup nie je potrebné používať obojok. Dvierka môžete nastaviť až pre 32 mačiek a každej z nich nastaviť individuálny prístup. Môžete ich používať pomocou prívesku na obojku alebo pomocou mikročipu, ktorý mačke aplikuje veterinár. Odporúčame používať skôr mikročipy, pretože sú spoľahlivejšou formou identifikácie, keďže sa nedajú stratiť. Ak však vaše zviera nie je alebo nemôže byť začipované a rozhodnete sa použiť obojok s príveskom SureFlap (nie je súčasťou balenia), vždy používajte obojok s pevnou prackou, aby ste zaistili, že sa prívesok nestratí. 

 

Dvierka pre mačky SureFlap Dual Scan majú rovnakú veľkosť ako mnohé iné komerčne dostupné dvierka pre mačky, takže ich možno ľahko vymeniť. Veľkosť priechodu šírka 14 x výška 12 cm, požiadavky na výrez na umiestnenie: Š 16,5 x výška 17,1 cm. Celková veľkosť dvierok 21 x 21 cm. Hĺbka tunela: 7 cm.

S dvierkami SureFlap DualScan máte vždy prehľad o príchode alebo odchode mačky. Ide o praktického pomocníka do každej mačacej domácnosti! Pomocou funkcie DualScan môžete nastaviť, ktorá mačka môže a nemôže ísť von. Dvierka majú bezpečnostný programovací režim: ak vaša mačka náhodou utečie napríklad cez otvorené okno, môže sa ľahko vrátiť domov cez dvierka, ktoré sa otvoria, keď sa priblíži. Môžete nastaviť až 4 možnosti podľa potrieb vašej mačky - dvierka vždy otvorené, vždy zatvorené, len dovnútra a len von.

 

Hlavné funkcie:

 • Technológia snímania mikročipov presne rozlišuje jednotlivé domáce zvieratá 
 • Skenuje všetky bežne používané kódy mikročipov - 9-, 10- a 15-miestne kódy, ktoré sa najčastejšie používajú v EÚ. Ku každému mikročipu domáceho zvieraťa sú v registri TASS priradené informácie o majiteľovi a adrese na identifikáciu stratených alebo odcudzených domácich zvierat a zdravotné informácie.
 • 3 možnosti uzamknutia: voľný vstup, zablokovaný výstup - zviera vojde dverami, potom zostanú zablokované; voľný výstup, zablokovaný vstup - zviera môže voľne vyjsť, ale vstup zostane zablokovaný; úplné uzamknutie dverí pre vstup a výstup
 • Možnosť uloženia 32 rôznych ID - Uloženie mnohých rôznych ID do pamäte je prispôsobená funkcia pre viacerých majiteľov domácich zvierat. Prípadne sprístupní dom aj domácim miláčikom vašich hostí, keď vás navštívia.
 • Manuálne nastavenie: nastavenie možno ľubovoľne prepínať z automatického na manuálne a čítačku mikročipov možno deaktivovať. Dvere potom fungujú normálne.
 • Vymeniteľné batérie - Sure Flap funguje na 4 batérie AA, ktoré udržia funkcie v prevádzke až 6 mesiacov. Úroveň nabitia batérií indikuje ikona LED.

Vhodný je len pre vášho domáceho miláčika!

Čítačka mikročipov presne rozlíši, ktoré zviera do nej vstupuje. Vtrhnú do vášho domu divé zvieratá zo susedstva alebo domáce zvieratá od susedov? Prvé dvere prepojené s aplikáciou vám umožňujú ľubovoľne nastaviť, ktoré zviera vpustíte dovnútra. Čítačka prečíta identifikačný kód mikročipu a ak sa líši od vami zadaného kódu alebo ak zviera nie je začipované, dvere sa zablokujú. Jediným kľúčom je správny mikročip vášho domáceho maznáčika!

 

 

Číta všetky bežne používané kódy mikročipov

V EÚ sa na čipovanie najčastejšie používajú 9-, 10- a 15-miestne kódy. Mikročipy sa dajú naskenovať pomocou čítačky a kód sa dá použiť na identifikáciu stratených alebo ukradnutých domácich zvierat v centrálnej databáze. Integrovaná čítačka mikročipov vo vašom zariadení Pet Door Connect funguje rovnakým spôsobom a číta všetky uvedené typy kódov. Je to veľmi presná a spoľahlivá technológia. Nie je alebo nemôže byť vaše zviera začipované? Použite prívesok s mikročipom a jednoducho ho pripnite na obojok svojho chlpatého priateľa. Všetko bude tak, ako má byť! Jednoducho skontrolujte kompatibilitu mikročipu vášho domáceho maznáčika tu na konci stránky.

 

 

4, 8, 12... alebo 128 labiek prekračujúcich váš prah?

Dverami môže bezpečne prejsť až 128 labiek alebo 32 domácich zvierat. Nezáleží teda na tom, či máte jedného spoločníka alebo chovnú stanicu. Čítačka si v pamäti pamätá až 32 rôznych identifikačných kódov pre bezpečný priechod všetkých domácich zvierat.  A režim môžete nastaviť pre každé z nich samostatne. Vysoká pamäť je praktická aj na to, aby sa domáci miláčikovia vašich hostí mohli počas ich návštevy voľne pohybovať.

Potrebujete ešte vedieť, ako si zviera zvykne na dvere a je rozhodnuté?

Školenie bude zábavné a nezaberie veľa času. Stačí sa zamerať na prirodzenú zvedavosť a tiež na mlsné jazýčky vašich štvornohých priateľov. Postavte dvere do priestoru a privolajte svojho domáceho miláčika. Do priechodu umiestnite niekoľko pamlskov a za každý pokrok zviera chváľte, chváľte a chváľte! Dobre vykonané! Keď bude prechádzať sem a tam, radosť bude dvojnásobná. Rovnaký postup môžete zopakovať aj po inštalácii dvierok, aby váš chlpatý priateľ vedel, kadiaľ vedie cesta.

 

 

Ako funguje mikročip?

 • Zviera je očkované veterinárnym lekárom. Čip sa implantuje na plece zvieraťa a spolu s menom a adresou zvieraťa sa zaregistruje v registri zvierat. Lekár vybavený skenerom tak môže prečítať číslo implantovaného čipu a identifikovať tak majiteľa zvieraťa. 
 • Stlačením tlačidla sa do dvierok SureFlap uloží identifikačné číslo vašej mačky. Dvierka sa otvoria len pre domáce zvieratá, ktoré majú aktivovaný naprogramovaný čip. Tým sa zabráni vstupu iných neželaných návštevníkov
 • Snímač, ktorý sa používa na čítanie čipu vašej mačky, sa nachádza vo vnútri tunela - umožňuje detekciu čipu aj na väčšiu vzdialenosť, napr. ak sa čip mačky pohol. Dvere sa otvoria za zlomok sekundy a automaticky sa zamknú približne 1 sekundu po tom, ako vaša mačka prejde dverami. Dvierka SureFlap majú manuálny "klasický" 4-polohový zámok, ktorý po aktivácii deaktivuje zámok čipu.
 • Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa môžete jednoducho skontrolovať tu v dolnej časti stránky.

 

 

Nastavenie dvierok SureFlap Dual Scan pre mačky

 

Do ktorých dverí môžem nainštalovať dvierka pre mačky SureFlap?

 • Dvierka pre mačky SureFlap možno bez problémov inštalovať do všetkých typov dverí. Ak ich inštalujete do sklenených dverí, musíte si zakúpiť dodatočný nadstavec. Toto predĺženie môžete použiť aj v prípade, že vám vo dverách zostal väčší otvor po predchádzajúcich dverách. Dvere je možné namontovať aj do dverí s dvojitým sklom. Presný návod na montáž je súčasťou návodu, ktorý dostanete spolu s dverami.
 • Pri inštalácii do dverí s kovovými doskami alebo kovovým jadrom je potrebné pozorne si prečítať návod na inštaláciu (návod je súčasťou balenia), pretože kov môže ovplyvniť schopnosť snímača detekovať čip. Pri správnej inštalácii nie sú žiadne obmedzenia. 

 

Montážne nástavce na inštaláciu do skla:

 • nie je súčasťou balenia
 • pozostáva z dvoch častí
 • priemer: 28,5 cm
 • pokrýva výrez s priemerom 21 - 26 cm

 

Predlžovací tunel:

 • nie je súčasťou balenia
 • pre inštaláciu do stien
 • predlžuje tunel o 5 cm
 • niekoľko tunelov možno spojiť dohromady

 

Inštalácia dvierok SureFlap pre mačky

 

Inštalácia dvierok pre mačky SureFlap do skla

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Dvierka Podľa plemena Pre mačky Dvierka na čip Podľa značky SureFlap

Zobraziť celý popis

Parametre

Farba Biela
Materiál plast
Funkcie otváranie na čip
Dvierka (š x v) 21 x 21 cm
Otvor (š x v) 14,2 x 12 cm
Veľkosť Malé psy, Pre mačky, Pre nejmenšie psy
Napájanie Batérie

Návody k stiahnutie

Hodnotenie zákazníkov

100%

Ohodnotil
1 zákazník.
template.product.text-review.rated
1 zákazník.
který si produkt zakoupil

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
 • Overený zákazník 100%
  super funguje, spolahlivy vyrobok
  • Neprefukuje, cvaknutia zamku sa macka neboji
  Pridané: 09.12.2019

Zobraziť všetky hodnotenia

Dvierka pre psov

V čom dvierka pre psov pomôžu?

 • Umožní vášmu zvieraciemu chovancovi neobmedzený pohodlný prístup domov aj von.
 • Inštalácia dvierok zvládnete ľahko, je nenáročná a kompatibilná so všetkými variantmi bežných materiálov (drevo, kov, plast, tehla a pod.)
 • Môžete sa v pokoji venovať svojej činnosti a viete, že váš maznáčik sa môže pohybovať nezávisle na vás
 • Vytvorí vášmu maznáčikovi spoľahlivé zázemie a radosť zo slobodného pohybu.

 

Súvisiace produkty

Dvierka Staywell 760 original, biele

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
56.15 €

Porovnať

Zľava -15%
Novinka

Dvierka pre psov Sureflap Microchip Pet Door Connect

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
282.54 €
240.16 €

Porovnať

Dvierka PetSafe s mikročipom

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
100.65 €

Porovnať

Náhradný flap pre sériu Staywell 740/755/757

Skladom u dodavateľa, v utorok 25. 6. u vás
19.77 €

Porovnať

Predná strana Reedog Large White

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
13.71 €

Porovnať

Zadná strana Reedog Large Brown

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
13.30 €

Porovnať