Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Doporučujeme

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap sú väčšej veľkosti než SureFlap pre mačky, takže sú ideálne pre väčšie mačky, ako sú Mainské mývalie a malé psy, ako je napríklad teriér.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
205 € 169 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2544
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(4)
Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap
Dvierka pre psov s…
205 €

Popis produktu

Dvierka SureFlap pre psov sú batériami poháňané dvierka s mikročipom, ktoré dovoľujú vstup len vašemu psovi! K vstupu nie je nutnosť použitia obojka. Môžete ich používať za pomoci príveska na obojok, alebo pomocou mikročipu, ktorý psovi aplikuje veterinár. Odporúčame však používať radšej mikročipy, ktoré predstavujú spoľahlivejšiu identifikáciu, pretože sa nemôžu stratiť. Pokiaľ ale vaše zviera nie je, alebo nemôže byť očipované a rozhodnete sa pre obojkovú známku SureFlap (nie sú súčásťou balenia - 1ks), používejte vždy obojok s pevnou sponou, aby ste mali istotu, že sa známka nestratí. Tieto dvierka majú LCD displej a môžete ich nastaviť až pre 32 psov/mačiek. U dvierok si môžete nastaviť kedy bude môcť váš maznáčik odísť a prísť, a tak mať absolutnú kontrolu nad jeho vychádzkami. Narozdiel od Dual Scan dvierok majú scanovanie len príchodu vášho psa/mačky. Odísť može akákoľvek mačka či pes bez čipu.

Ako funguje mikročip?

 • Očipovanie zvieraťa robí veterinár. Čip implantuje zvieraťu na rameno a spoločne s menom a adresou zvieraťa ho zaregistruje v registri zvierat. Lekár vybavený snímačom dokáže tak prečítať číslo implementovaného čipu a tým zaistí vlastníka zvieraťa. 
 • Jednoduchým stlačením tlačítka uložia dvierka SureFlap identifikačné číslo vášho psa. Dvierka sa otvoria iba zvieratkám, ktoré majú aktivovaný naprogramovaný čip. Tak sa zabráni vstupu ostatným nežiadúcim návštevníkom! 
 • Senzor, ktorý slúži k prečítaní čipu vašej mačky, sa nachádza vo vnútri tunelu - umožňuje rozoznať čip aj na väčšiu vzdialenosť, napr. pokiaľ by sa čip posunul. Dvierka sa otvoria behom zlomku sekundy a uzamknú sa automaticky cca 1 sekundu potom, čo vaša mačka dvierkami prejde. Dvierka pre mačky SureFlap majú manuálny "klasický" 4-polohový zámok, ktorý v prípade, že je aktivovaný vyradí čipové zamykanie z prevádzky.
 • Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

Manuálne nastavenie 4 možných sposobov so zobrazením o aktuálnom nastavení pomocou šipiek

 • dnu a von: štandartný spôsob pre normálny chod dvierok
 • iba von: mačka može opustiť dom, ale potom nemože vstúpiť
 • iba dnu: mačka može vstúpiť, ale nedostane sa už von
 • celkom uzavreté

 

 

Do akých dverí môžem inštalovať dvierka SureFlap?

 • Dvierka SureFlap môžete bez problémov nainštalovat do všetkých typov dverí. Pokiaľ ich budete inštalovať do presklených dverí, je nutné si kúpiť dodatečný nástavec. Nástavec je možné využiť aj v prípade, že vám vo dveriach ostal väčší otvor po predchodzích dvierkach. Zabudovanie dvierok do dverí s dvojitým sklom ide tiež. Presné inštrukcie k montáži sú obsahom návodu, ktorý dostanete spolu s dvierkami.
 • Pre inštaláciu do dverí s kovovými pláty alebo kovovým jadrom je potreba starostlivo čítať návod k inštalácii (návod obsahom balenia), pretože kov môže ovplyvniť schopnosť čidla rozoznať čip. Pri správnej inštalácii omedzenie nehrozí. 

 

Inštalácia dvierok SureFlap do dverí

 

Inštalácia dvierok SureFlap do skla

 

Inštalácia dvierok SureFlap do stejny

Dvierka pre psy a mačky s mirkočipom SureFlap majú podobnú veľkosť ako mnoho iných komerčne dostupných dvierok, takže môžu byť jednoducho nahraditeľné. Veľkosť priechodu Š 17,8 cm x V 17 cm, požiadavky výrezu na umiestnenie: Š 20,7 cm x V 23,4 cm. Celková veľkosť diverok je 26,2 cm x 28,1 cm. Hrúbka tunela je 7 cm.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Chovateľstvo Podľa plemena Pre mačky Pre malé psy Podľa funkcií Dvierka na čip Podľa značky SureFlap

Zobraziť celý popis

Parametre

Tunel 7 cm
Farba Biela, Hnědá
Materiál plast
Funkcie otváranie na čip
Dvierka (š x v) 26,8 x 28,1 cm
Otvor (š x v) 17,8 x 17 cm
veľkosť Pre nejmenšie psy, Malé psy
Napájanie Batéria
Napájení Baterie

Súbory

Dvierka pre psov

V čom dvierka pre psov pomôžu?

 • Umožní vášmu zvieraciemu chovancovi neobmedzený pohodlný prístup domov aj von.
 • Inštalácia dvierok zvládnete ľahko, je nenáročná a kompatibilná so všetkými variantmi bežných materiálov (drevo, kov, plast, tehla a pod.)
 • Môžete sa v pokoji venovať svojej činnosti a viete, že váš maznáčik sa môže pohybovať nezávisle na vás
 • Vytvorí vášmu maznáčikovi spoľahlivé zázemie a radosť zo slobodného pohybu.

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Doporučujeme
Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap
Varianty (2)
biela hnedá

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap

Skladom
205 €

Porovnať