Petrainer PET618

Petrainer PET618 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk a 8 úrovní impulzu aj vibrácie. Na dosah max 800 m môžete cvičiť až 3 psy s jedinou vysielačkou. Obojok je plne dobíjací a vodotesný do dažďa. Prijímač disponuje šetričom energie.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

185 € 152 € bez DPH
Skladom 8 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 06. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET618

Petrainer PET618 je nová rada robustných, nabíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké psy a prikúpením ďalšieho obojku je možné použiť aj pre výcvik 3 psov súčasne. U obojku je možné nastaviť sílu impulzu a vibrácií od úrovne 0 až 8 vďaka tomu je obojok vhodný pre všetky psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Naviac vďaka chytrému pohybovému senzoru šetrí obojok energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Vysielačka u Petrainer PET618  je veľmi malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná pre dobré držanie v ruke. Oproti svojmu predchodcovi má už Petrainer PET618 nabíjací prijímač aj vysielačku. Naviac je dodávaný s plne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh a krátkodobé ponorenie) a vodotesnou vysielačkou. Prikúpením ďalších prijímačov je možné výcvikový obojok Petrainer Petrainer PET618 rozšíriť pre výcvik až 3 psov naraz (na vysielačke si môžete jednoducho prepínať medzi jednotlivými psami). 

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET618 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Z tohoto dôvodu odporúčame tento obojok ako pre amatérsky, tak aj profesionálny tréning psov. 

 

Typ korekcie 

Petrainer PET618 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz. Vibráciu a silu impulzu si môžete nastaviť v 8 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu a vibrácií si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET618 je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 500mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dní. V prijímači je taktiež dobíjací akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 5 dní.

 

Vodotesnosť 

Oproti svojmu predchodcovi je Petrainer PET618 už dodávaný s kompletne vodotesným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh). Vysielačka je tiež vodotesná. Je tak ideálnou voľbou na výcvik psov v zhoršených podmienkach alebo v okolí vody.

 

Počet psov 

Petrainer PET618 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až na výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET618 má má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 18 cm (vrátane antény), hĺbku 3,5 cm a jej váha je 96,7 g. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 66,9 g (vrátane batérie). Dĺžka elektrod: 1,1 cm. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 800 metrov
 • Veĺká výdrž akumulátoru
 • Vodotesný prijímač
 • Možnosť nastavenia 8 úrovní impulzu a vibrácií
 • Ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • Možnosť výcviku až 3 psov naraz
 • Nabíjací prijímač aj vysielačka
 • nemožno nastaviť zvlášť silu vibrácií a silu impulzu - nastavujte obe hodnoty dohromady
 • pri nečinnosti prijímača dlhšie ako hodinu sa automaticky vypne.

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 240 mAh
Hmotnosť vysielača 69,7 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej nemá
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 915 MHz
Hmotnosť prijímača 66,9 g
Batérie vo vysielači 500 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 18 x 3,5 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 68 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 8
Dosah 800 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Prijímač 
 • Vysielač 
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátor do prijímača
 • Akumulátor do vysielača
 • Testovacia výbojka 
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.