Obojok proti kliešťom Foresto pre psov a mačky 38 cm (pod 8kg)
Obojok proti kliešťom Foresto 38 cm (pod 8kg)Obojok proti kliešťom Foresto 38 cm (pod 8kg)Obojok proti kliešťom Foresto 38 cm (pod 8kg)
Nehodnotené

Obojok proti kliešťom Foresto pre psov a mačky 38 cm (pod 8kg)

Obojok proti kliešťom Foresto nie je len obyčajným obojkom proti blchám a kliešťom. Obsahuje v sebe novo vyvinutú zmes materiálov, ktorá umožňuje bezpečné a predovšetkým riadené uvoľňovanie nízkych dávok účinných látok odpudzujúcich tieto malé potvorky, a to až po dobu 8 mesiacov. 

28 € 23 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 06. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Obojok proti kliešťom Foresto pre psov a mačky 38 cm (pod 8kg)

Určite moc dobre viete, ako moc dokážu blchy a kliešte zvieratám znepríjemniť život. Sú to paraziti, ktoré sa živia ich krvou a zanechávajú hryzance, ktoré môžu byť bolestivé. Infikované blchy a kliešte môžu pri satí krvi na psíkov tiež preniesť nebezpečné choroby. S obojkom Foresto, tomuto problému môžete ľahko predísť.

Obojok proti kliešťom Foresto nie je len obyčajným obojkom proti blchám a kliešťom. Obsahuje v sebe novo vyvinutú zmes materiálov, ktorá umožňuje bezpečné a predovšetkým riadené uvoľňovanie nízkych dávok účinných látok odpudzujúcich tieto malé potvorky, a to až po dobu 8 mesiacov. 

Čo to znamená pre vášho psíka a vašu mačičku?

Nielenže obojok Foresto blchy a kliešte hubí, ale tiež ich odpudzuje skôr, než sa stačia presiaknuť na vášho maznáčika. Tak ho tento antiparazitný obojok dokáže chrániť pred ochoreniami, ktoré týto paraziti môžu šíriť. 

Aké látky anitparazitný obojok pre psov a mačky Foresto obsahuje? 

Imidakloprid (10%: Overená účinnosť proti dospelým blchám, aj ich larvám 
Flumetrin ( 4,5%): Oveeená účinnosť v odpudzování a hubení dospelých kliešťov, ich larev aj nymf

V čom Foresto obojok pomáha? 

Obojok Foresto vašemu psíkovi pomáha s liečbou a predovšetkým prevenciou zablšenia, a to po dobu 7 až 8 mesiacov. Ochráni vášho miláčika pred vývojom blších lariev v najbližšom okolí po dobu 8 mesiacov u psov, u mačiek 10 týždňov. Môžete ho použiť aj ako súčasť liečby alergickej dermatitídy, ktorá je vyvolaná blchami. Výhodou je, že Foresto obojok má stály hubiaci a repelentný účinok proti kliešťom, pôsobí aj proti larvám a nymfám. 

Pozor, pokiaľ sú na vašom psíkovi alebo mačičke už paraziti prisiaty, nemusí sa stáť, že budú zahubení do 48 hodín, preto je potreba odstrániť všetky kliešte zvieraťu pred nasadením obojku. Po 2 dňoch po nasadení obojku zabraňuje ďalšiemu napadnutiu parazitmi.

Ako sa obojok Foresto používa? 

Anitparazitný obojok Foresto jednoducho nasadíte zvieraťu na krk. Môže byť nasadený spolu s klasickým obojkom a môžete ho upraviť na mieru akémukoľvek psovi a mačke. Nadbytočný koniec obojku odporúčame odstrihnúť. U šteniatkách, ktoré sú vo vývine, je lepšie nadbytočný koniec ponechať, aby sa mohla dĺžka obojku upravovať podľa veľkosti mláďatka. Je treba pravidelne kontrolovať, či je dĺžka vyhovujúca, a prípadne obojok upraviť. Vždy nasaďte obojok tak, aby medzi obojkom a krkom zvieraťa bolo miesto aspoň na dva prsty. 

Pozor! Pokiaľ sú na vašom psíkovi alebo mačičke už paraziti prisiati, nemusí sa stať, že budú zahubení do 48 hodín, preto je potreba odstrániť všetky kliešte zvieraťu pred nasadením obojku. Po 2 dňoch po nasadení obojok zabraňuje ďalšiemu napadnutiu parazitmi. V prípade, že dôjde k zachyteniu psa či mačky, čo je veľmi nepravdepodobné, poistka ho ochráni tým, že obojok uvolní.

Kedy obojok Foresto nepoužívať? 

Nepoužívať u mačiat do veku 10 týždňov a u šteniat do veku 7 týždňov. Nepoužívať v prípade známej precitlivenosti na liečivé alebo pomocné látky.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • chrání psa po dobu 7-8 mesiacov
  • uvolňuje postupně látky
  • pomáha s liečbou
  • prevencia
  • bezpečný pre ľudí, zvieratá aj životné prostredie
  • vodeodolný
  • bez zápachu
  • žiadneObsah balenia

  • Obojok Foresto proti kliešťom a blchám

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.