Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul, 250 ml

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul je vysoko účinný proti blchám, kliešťom a komárom. Obsahuje 100 % prírodné zložky a jemné čistiace prostriedky, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Uprednostňuje sa neemový a mätový olej, ktoré majú v porovnaní s inými zložkami trojnásobne vyšší potenciál odpudzovať rôzne druhy parazitov a komárov. Objem 250 ml.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.
12.09 € 9.99 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53708
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Prírodný repelentný čistič Bopp Soul, 250 ml
Prírodný repelentný…
12.09 €

Popis produktu

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul je vysoko účinný proti blchám, kliešťom a komárom. Obsahuje 100 % prírodné zložky a jemné čistiace prostriedky, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Môže sa používať denne pred prechádzkami v horských oblastiach alebo vo vodných oblastiach (komáre). Jeho hlavnými kozmetickými výhodami sú olej z neemu a mätový olej, u ktorých bol preukázaný trojnásobne vyšší potenciál pri odpudzovaní rôznych druhov parazitov a komárov v porovnaní s inými zložkami.

Ako používať: Aplikujte v bezpečnej vzdialenosti od zvieraťa a nechajte pôsobiť dve minúty. Potom jemne masírujte oblasť, na ktorú ste prípravok naniesli. Prípravok nie je potrebné odstraňovať vodou ani kefovaním, pretože by sme tým odstránili repelentný účinok. Ak vaše zviera žije v oblasti endemického výskytu bĺch, kliešťov alebo komárov, odporúčame vám aplikovať prípravok pol hodiny pred odchodom z domu, pričom sa zamerajte na labky, chrbát, krk a chvost. Neaplikujte na oči alebo sliznice.

Zloženie : Aqua, polyglyceryl-4 laurel/sebacate, polyglyceryl-6 caprylate/caprate, Melia azadirachta* seed oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Mentha piperita oil, sodium phytate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, limonene**, linalool**

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Antiparazitiká Antiparazitné šampóny Kozmetika Pre psov Starostlivosť o kožu a srsť Šampóny Kozmetika pre mačky Starostlivosť o kožu a srsť Šampóny

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty