Prírodný repelentný čistič Bopp Soul, 250 ml
-15%
Nehodnotené

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul, 250 ml

Akcia Novinka

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul je vysoko účinný proti blchám, kliešťom a komárom. Obsahuje 100 % prírodné zložky a jemné čistiace prostriedky, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Uprednostňuje sa neemový a mätový olej, ktoré majú v porovnaní s inými zložkami trojnásobne vyšší potenciál odpudzovať rôzne druhy parazitov a komárov. Objem 250 ml.

 

 

Platí už len
do 01. 07. 2023
Pôvodne 13 € 11 € 9 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul, 250 ml

Prírodný repelentný čistič Bopp Soul je vysoko účinný proti blchám, kliešťom a komárom. Obsahuje 100 % prírodné zložky a jemné čistiace prostriedky, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Môže sa používať denne pred prechádzkami v horských oblastiach alebo vo vodných oblastiach (komáre). Jeho hlavnými kozmetickými výhodami sú olej z neemu a mätový olej, u ktorých bol preukázaný trojnásobne vyšší potenciál pri odpudzovaní rôznych druhov parazitov a komárov v porovnaní s inými zložkami.

Ako používať: Aplikujte v bezpečnej vzdialenosti od zvieraťa a nechajte pôsobiť dve minúty. Potom jemne masírujte oblasť, na ktorú ste prípravok naniesli. Prípravok nie je potrebné odstraňovať vodou ani kefovaním, pretože by sme tým odstránili repelentný účinok. Ak vaše zviera žije v oblasti endemického výskytu bĺch, kliešťov alebo komárov, odporúčame vám aplikovať prípravok pol hodiny pred odchodom z domu, pričom sa zamerajte na labky, chrbát, krk a chvost. Neaplikujte na oči alebo sliznice.

Zloženie : Aqua, polyglyceryl-4 laurel/sebacate, polyglyceryl-6 caprylate/caprate, Melia azadirachta* seed oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Mentha piperita oil, sodium phytate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, limonene**, linalool**
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.